PWSZ szykuje dla głogowian Dni Nauki i Sztuki

  PWSZ szykuje dla głogowian Dni Nauki i Sztuki

  (czas)

  Gazeta Lubuska

  Gazeta Lubuska

  W dobie niżu demograficznego uczelnie i szkoły muszą walczyć o uczniów i studentów. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie też mnoży pomysły, aby się wypromować. 25 i 26 marca uczelnia zorganizuje Dni Nauki i Sztuki.
  By się zareklamować PWSZ przygotowuje między innymi gadżety: kubki, długopisy, koszulki i smycze na klucze.

  By się zareklamować PWSZ przygotowuje między innymi gadżety: kubki, długopisy, koszulki i smycze na klucze. ©Fot. Szymon Czaja

  By się zareklamować PWSZ przygotowują gadżety: kubki, długopisy, koszulki i smycze na klucze. Uczelnia inwestuje też w banery, plakaty i reklamy w mediach. Ale jak mówi starszy specjalista do spraw public relations Urszula Drozd, Dni Nauki i Sztuki są szczególnym rodzajem promocji.

  - Organizujemy je po raz trzeci, potrwają dwa dni - mówi. - Każdy będzie mógł zwiedzić uczelnię oraz wziąć udział w wykładach, warsztatach i pokazach.

  PWSZ przygotuje na tę okazję między innymi wykłady o celebrytach, alkoholu w życiu młodzieży oraz zasadach zdrowego żywienia. Uczelnia zorganizuje też warsztaty teatralne i spotkanie ze Sławomirem Sikorą, który był motywem do stworzenia bohatera filmu "Dług" Krzysztofa Krauze.

  - Zorganizowane zostaną pokazy techniczne, na przykład pokazy mikroskopów optycznych, sprzętu elektronicznego, funkcjonowania radaru oraz światłowodów - mówi U.
  Drozd. - Zaplanowano też wernisaż plac plastycznych studentów. Wśród prowadzących znajdą się nie tylko pracownicy głogowskiego PWSZ, ale również z wielu innych ośrodków akademickich w Polsce. Wesprą nas również głogowscy saperzy.

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia