RADNY NA MEDAL | Poznaj aktualne rankingi radnych powiatów...

    RADNY NA MEDAL | Poznaj aktualne rankingi radnych powiatów słubickiego i sulęcińskiego!

    red

    Gazeta Lubuska

    Aktualizacja:

    Gazeta Lubuska

    RADNY NA MEDAL | Poznaj aktualne rankingi radnych powiatów słubickiego i sulęcińskiego!
    Akcja Samorządowiec Województwa Lubuskiego - Oceniamy Władze nabiera rozpędu. Coraz więcej mieszkańców województwa oraz Czytelników "GL" decyduje się na ocenę upływającej już kadencji włodarzy i lokalnych samorządowców. Dziś prezentujemy rankingi radnych powiatów słubickiego i sulęcińskiego. Sprawdź, kto z nich otrzymał najwięcej głosów!
    RADNY NA MEDAL | Poznaj aktualne rankingi radnych powiatów słubickiego i sulęcińskiego!
    W plebiscycie Oceniamy Władze istnieją dwie formy głosowania. Prezydenci, burmistrzowie, wójtowie oraz starostowie powiatów podlegają ocenie na TAK i na NIE. Z kolei na radnych gmin, miast, powiatów oraz radnych sejmiku województwa lubuskiego można zagłosować wyłącznie pozytywnie. Radny z każdej rady, który otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie tytuł Radnego na Medal. Szczegółowe informacje na temat akcji znajdują się na stronie www.gazetalubuska.pl/oceniamywladze

    A oto ranking liderów wśród radnych powiatu sulęcińskiego (stan głosowania z poniedziałku, 10 września, z godziny 14:30)

    Rada Miasta i Gminy Torzym
    1. Lesław Stefan Widera Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sulęcińskiego - 0 głosów
    2. Arkadiusz Adam Źrałko Radny Miasta i Gminy Torzym - 0 głosów
    3. Zbigniew Wołoncewicz Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Torzym - 0 głosów
    4. Urszula Helena Wiśniewska Radna Miasta i Gminy Torzym - 0 głosów
    5. Zdzisław Jan StonogaRadny Miasta i Gminy Torzym - 0 głosów
    6. Mariusz Maciej Siewierski Radny Miasta i Gminy Torzym - 0 głosów
    7. Anna Mariola Richter Radna Miasta i Gminy Torzym - 0 głosów
    8. Maria Ratuszniak Wiceprzewodnicząca Rady Miasta i Gminy Torzym - 0 głosów
    9. Michał Jerzy Poklewski-Koziełł Radny Miasta i Gminy Torzym - 0 głosów
    10. Krzysztof Mariusz Orchowski Radny Miasta i Gminy Torzym - 0 głosów
    11. Jarosław Piotr Oleszczyk Radny Miasta i Gminy Torzym - 0 głosów
    12. Przemysław Marek Mielczarek Radny Miasta i Gminy Torzym - 0 głosów
    13. Anna Krasucka Radna Miasta i Gminy Torzym - 0 głosów
    14. Marzena Kaszaraba Radna Miasta i Gminy Torzym - 0 głosów
    15. Katarzyna Gabriela Kaliszak Radna Miasta i Gminy Torzym - 0 głosów
    16. Dariusz Barwiński Radny Miasta i Gminy Torzym - 0 głosów

    Rada Miejska w Sulęcinie
    1. Anna Maria Wyczachowska Radna Miasta Sulęcin - 0 głosów
    2. Grzegorz Zjawiński Radny Miasta Sulęcin - 0 głosów
    3. Jan Adam Szymczyszyn Wiceprzewodniczący Rady Miasta Sulęcin - 0 głosów
    4. Zbigniew Wiesław Szczepański Przewodniczący Rady Miasta Sulęcin - 0 głosów
    5. Ewa Elżbieta Szczepańska Radna Miasta Sulęcin - 0 głosów
    6. Ryszard Staniszewski Radny Miasta Sulęcin - 0 głosów
    7. Magda Genowefa Podburaczyńska Radna Miasta Sulęcin - 0 głosów
    8. Adam Miglujewicz Radny Miasta Sulęcin - 0 głosów
    9. Agnieszka Elżbieta Lipska Radna Miasta Sulęcin - 42 głosy
    10. Piotr Jan Jacykowski Wiceprzewodniczący Rady Miasta Sulęcin - 0 głosów
    11. Agata Katarzyna Hryniewiecka-Cichoń Radna Miasta Sulęcin - 0 głosów
    12. Kazimierz Wojciech Gryz Radny Miasta Sulęcin - 0 głosów
    13. Zbigniew Roman Dauksza Radny Miasta Sulęcin - 0 głosów
    14. Jeremi Krzysztof Borowiec Radny Miasta Sulęcin - 0 głosów
    15. Krystian Józef Bielecki Radny Miasta Sulęcin - 0 głosów

    Rada Gminy Słońsk
    1. Jerzy Pieczuch Radny Gminy Słońsk - 0 głosów
    2. Ireneusz Swoboda Radny Gminy Słońsk - 0 głosów
    3. Wojciech Maciej Stybel Przewodniczący Rady Gminy Słońsk - 0 głosów
    4. Kazimierz Sozański Radny Gminy Słońsk - 0 głosów
    5. Krzysztof Jacek Sochacki Radny Gminy Słońsk - 0 głosów
    6. Krzysztof Musiał Radny Gminy Słońsk - 0 głosów
    7. Barbara Miglujewicz Radna Gminy Słońsk - 0 głosów
    8. Władysław Matkowski Radny Gminy Słońsk - 0 głosów
    9. Mariusz Piotr Łyczkowski Radny Gminy Słońsk - 0 głosów
    10. Kazimierz Leszek Kardasz Radny Gminy Słońsk - 0 głosów
    11. Marek Jankowski Radny Gminy Słońsk - 0 głosów
    12. Ewa Grabińska Radna Gminy Słońsk - 0 głosów
    13. Rafał Zbigniew Dębski Radny Gminy Słońsk - 0 głosów
    14. Lilla Ewa Burkiewicz Przewodnicząca Rady Gminy Słońsk - 0 głosów
    15. Marian Piotr Banasik Radny Gminy Słońsk - 0 głosów

    Rada Powiatu Sulęcińskiego
    1. Andrzej Stefan Żelechowski Radny Powiatu Sulęcińskiego - 0 głosów
    2. Bożena Dudarz Radny Powiatu Sulęcińskiego - 0 głosów
    3. Grzegorz Zawadzki Radny Powiatu Sulęcińskiego - 0 głosów
    4. Sławomir Tadeusz Słonik Radny Powiatu Sulęcińskiego - 0 głosów
    5. Agnieszka Bożena Sławiak Radna Powiatu Sulęcińskiego - 0 głosów
    6. Krzysztof Skrzypnik Radny Powiatu Sulęcińskiego - 0 głosów
    7. Tomasz Grzegorz Prozorowicz Radny Powiatu Sulęcińskiego - 0 głosów
    8. Patryk Józef Lewicki Radny Powiatu Sulęcińskiego - 1 głos
    9. Stanisław Ryszard Kubiak Radny Powiatu Sulęcińskiego - 0 głosów
    10. Franciszek Jamniuk Radny Powiatu Sulęcińskiego - 0 głosów
    11. Michał Deptuch Radny Powiatu Sulęcińskiego - 0 głosów
    12. Tadeusz Wiktor Dąbroś Przewodniczący Rady Powiatu Sulęcińskiego - 0 głosów
    13. Adam Basiński Radny Powiatu Sulęcińskiego - 0 głosów
    14. Mirosław Jan Baranowski Radny Powiatu Sulęcińskiego - 0 głosów

    Rada Miasta i Gminy Lubniewice
    1. Eugeniusz Żurański Radny Miasta i Gminy Lubniewice - 0 głosów
    2. Rafał Walicki Radny Miasta i Gminy Lubniewice - 0 głosów
    3. Maria Tymusz Radna Miasta i Gminy Lubniewice - 0 głosów
    4. Magdalena Iwona Tadysz Radna Miasta i Gminy Lubniewice - 0 głosów
    5. Henryk Stein Radny Miasta i Gminy Lubniewice - 0 głosów
    6. Katarzyna Wioletta Sowa Przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Lubniewice - 0 głosów
    7. Beata Sanocka Wiceprzewodnicząca Rady Miasta i Gminy Lubniewice - 0 głosów
    8. Przemysław Matczak Radny Miasta i Gminy Lubniewice - 0 głosów
    9. Andrzej Stanisław Langowicz Radny Miasta i Gminy Lubniewice - 0 głosów
    10. Małgorzata Joanna Kuzajewska-Moskwa Radna Miasta i Gminy Lubniewice - 0 głosów
    11. Wiesław Adrian Komar Wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy Lubniewice - 0 głosów
    12. Maciej Kilinkiewicz Radny Miasta i Gminy Lubniewice - 0 głosów
    13. Romuald Paweł Jakubowski Radny Miasta i Gminy Lubniewice - 0 głosów
    14. Józef Bolesław Głowacki Radny Miasta i Gminy Lubniewice - 0 głosów
    15. Edward Białek Radny Miasta i Gminy Lubniewice - 0 głosów

    Rada Gminy Krzeszyce
    1. Andrzej Żmijak Radny Gminy Krzeszyce - 0 głosów
    2. Ryszard Smoliński Radny Gminy Krzeszyce - 0 głosów
    3. Anna Sawicka Radna Gminy Krzeszyce - 0 głosów
    4. Bogusław Pawlak Radny Gminy Krzeszyce - 0 głosów
    5. Zbigniew Kazimierz Nowicki Wiceprzewodniczący Rady Gminy Krzeszyce - 0 głosów
    6. Grzegorz Musztyfaga Radny Gminy Krzeszyce - 0 głosów
    7. Wiesław Małaczyński Radny Gminy Krzeszyce - 0 głosów
    8. Zbigniew Kucharski Radny Gminy Krzeszyce - 0 głosów
    9. Roman Maciej Kruszakin Radny Gminy Krzeszyce - 0 głosów
    10. Marcin Jachimowski Radny Gminy Krzeszyce - 0 głosów
    11. Dawid Hendzel Radny Gminy Krzeszyce - 0 głosów
    12. Antoni Hajdajenko Radny Gminy Krzeszyce - 0 głosów
    13. Jarosław Gajda Radny Gminy Krzeszyce - 0 głosów
    14. Elżbieta Dominiczak Przewodnicząca Rady Gminy Krzeszyce - 0 głosów
    15. Ryszard Józef Buczkowski Radny Gminy Krzeszyce - 0 głosów


    A oto ranking liderów wśród radnych powiatu słubickiego (stan głosowania z poniedziałku, 10 września, z godziny 14:30)

    Rada Miasta i Gminy Słubice
    1. Daniel Aleksander Szurka Radny Miasta i Gminy Słubice - 0 głosów
    2. Maria Skalniak Wiceprzewodnicząca Rady Miasta i Gminy Słubice - 0 głosów
    3. Jarosław Andrzej Sadowski Wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy Słubice - 0 głosów
    4. Damian Piotr Półtorak Radny Miasta i Gminy Słubice - 0 głosów
    5. Mariusz Piotr Olejniczak Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Słubice - 0 głosów
    6. Rafał Krzysztof Mazurek Radny Miasta i Gminy Słubice - 0 głosów
    7. Piotr Paweł Kiedrowicz Radny Miasta i Gminy Słubice - 0 głosów
    8. Andrzej Jerzmanowski Radny Miasta i Gminy Słubice - 0 głosów
    9. Bernard Antoni Jasiewicz Radny Miasta i Gminy Słubice - 0 głosów
    10. Józef Zbigniew Grabowski Radny Miasta i Gminy Słubice - 0 głosów
    11. Piotr Sławomir Gołdyn Radny Miasta i Gminy Słubice - 0 głosów
    12. Waldemar Dutkiewicz Radny Miasta i Gminy Słubice - 0 głosów
    13. Ewa Katarzyna Chustecka Radna Miasta i Gminy Słubice - 0 głosów
    14. Grzegorz Marek Cholewczyński Radny Miasta i Gminy Słubice - 0 głosów
    15. Krystyna Baczyńska Radna Miasta i Gminy Słubice - 0 głosów


    Rada Miasta i Gminy Rzepin
    1. Stanisław Roman Zieliński Radny Miasta i Gminy Rzepin - 0 głosów
    2. Andrzej Zator Radny Miasta i Gminy Rzepin - 0 głosów
    3. Agnieszka Lucyna Wodara Radna Miasta i Gminy Rzepin - 0 głosów
    4. Dariusz Robert Wąsowicz Radny Miasta i Gminy Rzepin - 0 głosów
    5. Damian Łukasz Utracki Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Rzepin - 1 głos
    6. Lena Stefania Szulczewska Radna Miasta i Gminy Rzepin - 0 głosów
    7. Waldemar Rycerz Radny Miasta i Gminy Rzepin - 0 głosów
    8. Robert Rogowski Radny Miasta i Gminy Rzepin - 0 głosów
    9. Andrzej Roman Pych Wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy Rzepin - 0 głosów
    10. Tomasz Przybył Radny Miasta i Gminy Rzepin - 0 głosów
    11. Krzysztof Przybylski Radny Miasta i Gminy Rzepin - 0 głosów
    12. Józef Tadeusz Olesek Wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy Rzepin - 0 głosów
    13. Grzegorz Arkadiusz Oczyński Radny Miasta i Gminy Rzepin - 0 głosów
    14. Cezary Nowaczewski Radny Miasta i Gminy Rzepin - 0 głosów
    15. Krystyna Ewa Kramarzewska Radna Miasta i Gminy Rzepin - 0 głosów


    Rada Powiatu Słubickiego
    1. Amelia Honorata Szołtun Radna Powiatu Słubickiego - 0 głosów
    2. Robert Mariusz Tomczak Radny Powiatu Słubickiego - 0 głosów
    3. Danuta Jadwiga Sawicka Radna Powiatu Słubickiego - 0 głosów
    4. Mirosława Stanisława Jankowska Radna Powiatu Słubickiego - 0 głosów
    5. Tomasz Jan Stupienko Radny Powiatu Słubickiego - 0 głosów
    6. Krystyna Skubisz Radna Powiatu Słubickiego - 0 głosów
    7. Tomasz Janusz Pisarek Radny Powiatu Słubickiego - 0 głosów
    8. Maria Palichleb Radna Powiatu Słubickiego - 0 głosów
    9. Leopold Owsiak Radny Powiatu Słubickiego - 0 głosów
    10. Jan Maślakiewicz Radny Powiatu Słubickiego - 0 głosów
    11. Wiesław Henryk Kołosza Radny Powiatu Słubickiego - 0 głosów
    12. Bogdan Józef Hajkowicz Radny Powiatu Słubickiego - 0 głosów
    13. Wojciech Franciszek Dereń Radny Powiatu Słubickiego - 0 głosów
    14. Ryszard Chustecki Radny Powiatu Słubickiego - 0 głosów
    15. Andrzej Bycka Radny Powiatu Słubickiego - 0 głosów
    16. Witold Paweł Bocheński Radny Powiatu Słubickiego - 0 głosów
    17. Józef Apanowicz Radny Powiatu Słubickiego - 0 głosów


    Rada Miasta i Gminy Ośno Lubuskie
    1. Beata Wieczorek Wiceprzewodnicząca Rady Miasta i Gminy Ośno Lubuskie - 18 głosów
    2. Stanisław Pyzio Radny Miasta i Gminy Ośno Lubuskie - 0 głosów
    3. Krzysztof Lalko Radny Miasta i Gminy Ośno Lubuskie - 0 głosów
    4. Grażyna Aniśko Radna Miasta i Gminy Ośno Lubuskie - 0 głosów
    5. Krzysztof Bohuszko Radny Miasta i Gminy Ośno Lubuskie - 0 głosów
    6. Krzysztof Tymczyn Radny Miasta i Gminy Ośno Lubuskie - 0 głosów
    7. Edmund Pilimon Radny Miasta i Gminy Ośno Lubuskie - 0 głosów
    8. Marek Partyka Radny Miasta i Gminy Ośno Lubuskie - 0 głosów
    9. Irena Milewska Radna Miasta i Gminy Ośno Lubuskie - 0 głosów
    10. Zbigniew Andrzej Masztalerz Radny Miasta i Gminy Ośno Lubuskie - 0 głosów
    11. Henryk Łapko Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Ośno Lubuskie - 0 głosów
    12. Robert Kiewra Radny Miasta i Gminy Ośno Lubuskie - 0 głosów
    13. Kinga Fischer Radna Miasta i Gminy Ośno Lubuskie - 0 głosów
    14. Robert Krzysztof Brychcy Radny Miasta i Gminy Ośno Lubuskie - 0 głosów
    15. Maciej Błoński Radny Miasta i Gminy Ośno Lubuskie - 0 głosów


    Rada Gminy Górzyca
    1. Urszula Bożena Zakowicz Radna Gminy Górzyca - 0 głosów
    2. Kazimierz Wontor Radny Gminy Górzyca - 0 głosów
    3. Stanisława Urban Radna Gminy Górzyca - 0 głosów
    4. Maria Jolanta Syktus Radna Gminy Górzyca - 0 głosów
    5. Zbigniew Raźny Radny Gminy Górzyca - 0 głosów
    6. Maria Palmowska Radna Gminy Górzyca - 0 głosów
    7. Anna Kwiek Radna Gminy Górzyca - 0 głosów
    8. Krzysztof Józef Krupa Radny Gminy Górzyca - 0 głosów
    9. Marcin Jęczmienny Radny Gminy Górzyca - 0 głosów
    10. Ireneusz Grzesiak Radny Gminy Górzyca - 0 głosów
    11. Stanisława Frącala Radna Gminy Górzyca - 0 głosów
    12. Ryszard Dębiński Wiceprzewodniczący Rady Gminy Górzyca - 0 głosów
    13. Dariusz Romuald Chwiałkowski Radny Gminy Górzyca - 0 głosów
    14. Janina Bryl Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Górzyca - 0 głosów
    15. Krzysztof Paweł Bańka Przewodniczący Rady Gminy Górzyca - 0 głosów


    Rada Miasta i Gminy Cybinka
    1. Janusz Tumiłowicz Radny Miasta i Gminy Cybinka - 0 głosów
    2. Anna Dorota Śliwińska Przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Cybinka - 0 głosów
    3. Leokadia Szołtun Radna Miasta i Gminy Cybinka - 0 głosów
    4. Anna Ilona Sylwestrzak Radna Miasta i Gminy Cybinka - 0 głosów
    5. Dariusz Adam Stępkowski Radny Miasta i Gminy Cybinka - 0 głosów
    6. Agnieszka Stępniak Radna Miasta i Gminy Cybinka - 0 głosów
    7. Artur Rudakowski Radny Miasta i Gminy Cybinka - 0 głosów
    8. Bartłomiej Antoni Piórkowski Radny Miasta i Gminy Cybinka - 0 głosów
    9. Marta Orzeszko Radna Miasta i Gminy Cybinka - 0 głosów
    10. Piotr Kobyłecki Radny Miasta i Gminy Cybinka - 0 głosów
    11. Piotr Paweł Jędrzejewski Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Cybinka - 0 głosów
    12. Józef Hołówko Radny Miasta i Gminy Cybinka - 0 głosów
    13. Aneta Gawryluk Radna Miasta i Gminy Cybinka - 0 głosów
    14. Czesław Faron Radny Miasta i Gminy Cybinka - 0 głosów
    15. Krystyna Czerniecka Radna Miasta i Gminy Cybinka - 0 głosów


    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    GazetaLubuska.pl poleca:

    Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

    Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

    Tu znajdziesz kandydatów w wyborach samorządowych 2018

    Tu znajdziesz kandydatów w wyborach samorządowych 2018