Regulamin Konkursu pod nazwą „Zielony zawrót głowy Baltic Pipe”, zwany dalej „Konkursem”

red
Pixabay

Art. 1 Informacje ogólne

Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki przeprowadzenia Konkursu pod nazwą
„Zielony zawrót głowy Baltic Pipe”.

Organizatorem Konkursu jest Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 45, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000002408, o numerze NIP 522-01-03-609, BDO000020115, kapitał zakładowy 42.000.000 zł zwana dalej „Organizatorem”.

Sponsorem Konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Mszczonowska 4, 02-337 Warszawa.

Z udziału w Konkursie wyłączeni są pracownicy Organizatora oraz Sponsora wraz z członkami ich rodzin, a także podmioty i pracownicy podmiotów świadczących usługi na rzecz Organizatora przy organizowaniu Konkursu na podstawie umów cywilnoprawnych, w szczególności osoby biorące udział w opracowaniu i przeprowadzeniu Konkursu, a także członkowie ich najbliższej rodziny (małżonkowie, wstępni, zstępni, rodzeństwo oraz osoby pozostające w stosunku przysposobienia).

Wszelkie pytania dotyczące informacji o prowadzonym Konkursie oraz wniosków o zmiany lub modyfikację zgłoszenia należy kierować na adres [email protected]

Art.2 Definicje

Regulamin Konkursu - regulamin określający zasady i warunki przebiegu Konkursu oraz prawa i obowiązki Organizatora i Uczestników Konkursu.

Konkurs - Konkurs pod nazwą „Zielony zawrót głowy Baltic Pipe” organizowany przez Organizatora, w okresie i na warunkach określonych w treści Regulaminu.

Komisja Konkursowa - powołana przez Organizatora Komisja, składająca się z przedstawicieli Organizatora i Sponsora, czuwająca nad poprawnym przebiegiem Konkursu, realizująca wszelkie powierzone jej przez Organizatora zadania, opisane treścią Regulaminu w związku z organizacją Konkursu, w tym w szczególności wyłonienia Zwycięzców na zasadach wskazanych w Regulaminie.

Uczestnik - Uczestnik Konkursu, który spełnia warunki określone w Regulaminie.

Zgłaszający - przedstawiciel ustawowy Uczestnika, posiadający pełną zdolność do czynności prawnych, który dokonał prawidłowego i skutecznego zgłoszenia Uczestnika do Konkursu.

Zwycięzca - Uczestnik, który na podstawie Regulaminu jest laureatem Nagrody.

Zadanie Konkursowe (dalej: praca, zdjęcie pracy, zdjęcie) - polega na samodzielnym wykonaniu przez Uczestnika, dowolną techniką tzw. „Lasu w słoiku” wraz z elementami nawiązującymi do Projektu Baltic Pipe i nadesłaniu zdjęcia tej pracy, za pośrednictwem formularza konkursowego.

Tytuł - „Głos Szczeciński”, „Głos Koszaliński”, „Głos Pomorza”, „Gazeta Lubuska”, „Głos Wielkopolski”, na łamach których przeprowadzany jest Konkurs.
Serwis - www.gs24.pl, www.gk24.pl, www.gp24.pl, www.gazetalubuska.pl, www.gloswielkopolski.pl oraz media społecznościowe ww. Tytułów.

Art.3 Uczestnicy Konkursu, zgłoszenia oraz zasady Konkursu

 1. Konkurs ma charakter otwarty.
 2. Zgłoszenia do Konkursu można nadsyłać w okresie od dnia 28.04.2021 r. od godziny 00.00 do dnia 19.05.2021 r. do godz. 23:59:59.
 3. Uczestnikiem w Konkursie może być dziecko zamieszkałe na terenie województw: wielkopolskiego, lubuskiego oraz zachodniopomorskiego, które ukończyło 7. rok życia i nie ukończyło 16. roku życia.
 4. Uczestnicy, o których mowa w ust.3 mogą wziąć udział w Konkursie tylko za zgodą przedstawiciela ustawowego.
 5. Uczestnik w Konkursie może startować wyłącznie indywidualnie.
 6. W Konkursie może wziąć udział nieograniczona liczba Uczestników, przy czym jeden uczestnik może wziąć udział w Konkursie tylko jeden raz.
 7. Udział w Konkursie (zostanie Uczestnikiem Konkursu) wymaga:

  a) Wypełnienia przez Zgłaszającego formularza zamieszczonego w artykule dotyczącym Konkursu, zamieszczonym w jednym z wybranych Serwisów (Art.2 ust.9), co wymaga podania następujących rzeczywistych danych Uczestnika i Zgłaszającego:

  • Imię i Nazwisko Uczestnika,
  • Data urodzenia Uczestnika,
  • Imię i Nazwisko Zgłaszającego,
  • Adres e-mail Zgłaszającego,
  • Numer telefonu Zgłaszającego,
  • Nazwa gminy, w której zamieszkuje Uczestnik.

  b) Zaakceptowania przez Zgłaszającego niniejszego Regulaminu w formularzu zamieszczonym w artykule dotyczącym Konkursu, znajdującym się w jednym z wybranych Serwisów (Art.2 ust.9) i wyrażenia w nim zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych, o których mowa w lit. a powyżej, w sposób określony w niniejszym formularzu, przy czym podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wzięcia udziału w Konkursie.
  c) Nadesłania jednego zdjęcia w formacie png, jpg, jpeg. o wadze nie większej niż 5 MB, obrazującego wykonaną przez Uczestnika pracę „Las w Słoiku” wraz z elementami nawiązującymi do Projektu Baltic Pipe. Nadesłane zdjęcie nie może przedstawiać wizerunku osób, w przeciwnym wypadku praca zostanie zdyskwalifikowana.
  d) Zgłaszający może przysłać zdjęcie pracy wyłącznie takiej, która jest wytworem oryginalnej twórczości Uczestnika, co oznacza, że praca nie może stanowić plagiatu, być kopią innych utworów lub ich fragmentów. Praca nie może być wcześniej publikowana ani nagradzana - dotyczy to także publikacji internetowych.
  e) Wysyłając zgłoszenie do Konkursu, Zgłaszający oświadcza, że jako przedstawiciel ustawowy Uczestnika zgadza się na nieodpłatną publikację pracy konkursowej zgłoszonej do Konkursu oraz imienia, nazwiska, wieku i gminy zamieszkania Uczestnika w serwisach i tytułach Organizatora oraz we wszelkiego rodzaju kanałach komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej Sponsora Konkursu.
  f) Wysyłając zgłoszenie do Konkursu, Zgłaszający oświadcza, że jako przedstawicielowi ustawowemu przysługują mu [prawa autorskie](http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/640920,komisja-kultury-rady-miasta-lodzi-o-prawach-autorskich-do,id,t.html#utm_medium=alz&utm_source=gp24.pl&utm_campaig

Wideo

Materiał oryginalny: Regulamin Konkursu pod nazwą „Zielony zawrót głowy Baltic Pipe”, zwany dalej „Konkursem” - Głos Wielkopolski

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie