Regulamin konkursu "Włoska noc w Dolomitach"

Redakcja
Udostępnij:

I. Postanowienia ogólne
1. Organizatorem Konkursu są Media Regionalne Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie oddział w Zielonej Górze al. Niepodległości 25, wydawca dziennika "Gazeta Lubuska".
2. Współorganizatorem konkursu jest Muzeum Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze al. Niepodległości 15, 65-042 Zielona Góra.
3. Czas trwania Konkursu ustala się na okres od 08.05.2010 r. do 13.05.2010 r. do godz. 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi 15.05.2010 r.
4. Konkurs ma charakter otwarty. Polega na wyłonieniu najoryginalniejszego przekazu
w kategorii hasło.
5. Osobami nadzorującymi Konkurs ze strony Organizatora i Współorganizatora są:
- Aleksandra Sobolewska - specjalistka ds. marketingu "Gazety Lubuskiej",
- Arkadiusz Cincio - adiunkt w Dziale Winiarskim Muzeum Ziemi Lubuskiej
6. Wszystkie wątpliwości dotyczące Konkursu należy wyjaśniać z powyższymi osobami wyłącznie w formie korespondencji pisemnej na adres korespondencyjny oddziału, bądź na adres e-mail: [email protected] lub [email protected]

II. Zasady konkursu
1. Udział
1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy:
Wysłać SMS o treści ITALIA.treść proponowanego hasła promującego "Włoską Noc w Muzeum Ziemi Lubuskiej" (np. ITALIA. Muzeum noca we wloskich barwach). SMS-a należy przesłać pod numer 72051, a jego koszt to 2,44 zł z VAT. SMS nie może przekraczać 160 znaków (bez polskich znaków). SMS-y należy przysyłać do dnia 13.05.2010 r. do godz. 23.59. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość SMS-ów. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa oraz za SMS-y, które nie dotrą do Organizatora z przyczyn nie leżących po jego stronie.

III. Nagradzanie
1. W konkursie "Włoska noc w Dolomitach" nagrodzony zostanie autor najoryginalniejszej treści hasła.
2. Do oceny nadesłanych prac powołana zostanie Kapituła Konkursu "Włoska noc w Dolomitach".
3. Kapitułę tworzą:
- Anitta Maksymowicz - rzecznik prasowy Muzeum Ziemi Lubuskiej
- Arkadiusz Cincio - adiunkt w Dziale Winiarskim Muzeum Ziemi Lubuskiej
- Aleksandra Sobolewska - specjalista ds. marketingu "Gazety Lubuskiej".
- przedstawiciel Fundatora nagrody
4. Powołanie Kapituły nastąpi dnia 14.05.2010 r.
5. Nagrodą główną w konkursie jest " Tygodniowy pobyt dla dwóch osób w apartamencie we włoskich Dolomitach". Nagroda nie obejmuje kosztów wyżywienia i dojazdu.
Organizator zastrzega sobie prawo do niewyłonienia głównego zwycięzcy w konkursie.
6. Nagroda nie podlega zamianie na inną nagrodę rzeczową ani na jej równowartość pieniężną. Termin pobytu ustalą Współorganizator wraz ze zwycięzcą konkursu w porozumieniu z Domem Mody Joanny Raplewicz- fundatorem nagrody.
7. Nagroda zostanie przekazana zwycięzcy przez Współorganizatora konkursu. Współorganizator wręczy voucher uprawniający zwycięzcę do realizacji nagrody. Nagrodę należy odbierać legitymując się dokumentem tożsamości.
8 .Organizator oświadcza, iż nagrody zostaną wręczone zgodnie z przepisami ustawy z
dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000r. Nr
14, poz. 176 ze zmianami).

IV. Warunki uczestnictwa
1. Uczestnicy Konkursu mogą wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych przez Media Regionalne Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, oddział
w Zielonej Górze przy al. Niepodległości 25.
2. Organizator informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pt. 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do własnych danych oraz ich poprawiania. Udział w Konkursie nie jest uzależniony od wyrażenia zgody, o której mowa w rozdziale IV punkcie 1 niniejszego Regulaminu.
3. Zwycięzca konkursu, w przypadku wygrania nagrody, wyraża zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania na stronach redakcyjnych "Gazety Lubuskiej" oraz na stronie internetowej www.gazetalubuska.pl. Zwycięzca konkursu oświadcza, że jest autorem nadesłanego hasła i wyraża zgodę na jego wykorzystanie w celach marketingowych Organizatora i Współorganizatora.

V. Postanowienia końcowe
1. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu. Zgłoszenie się do Konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorowi i Współorganizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywcy nagrody w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.
3. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy, współpracownicy wydawnictwa Mediów Regionalnych Sp. z o.o. i Muzeum Ziemi Lubuskiej oraz ich rodziny.
4. Ewentualne reklamacje uczestników Konkursu są przyjmowane do dnia 31.05.2010 roku wyłącznie w trybie korespondencji pisemnej na adres: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Zielonej Górze al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra, e-mail: [email protected] (decyduje data wpływu do Organizatora).
5. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez Organizatora i Współorganizatora. Wszelkie decyzje Organizatora będą wiążące i ostateczne.
6. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian poszczególnych czynności konkursowych oraz zmiany specyfikacji nagrody rzeczowej.
7. Organizator ustanawia adresy korespondencyjne związane z zapytaniami dotyczącymi konkursu: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Zielonej
Górze al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra, [email protected] tel. 68 324 88 61.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie