Regulamin konkursu "Włoska noc w Dolomitach"

Redakcja
Udostępnij:

I. Postanowienia ogólne
1. Organizatorem Konkursu są Media Regionalne Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie oddział w Zielonej Górze al. Niepodległości 25, wydawca dziennika "Gazeta Lubuska".
2. Współorganizatorem konkursu jest Muzeum Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze al. Niepodległości 15, 65-042 Zielona Góra.
3. Czas trwania Konkursu ustala się na okres od 08.05.2010 r. do 13.05.2010 r. do godz. 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi 15.05.2010 r.
4. Konkurs ma charakter otwarty. Polega na wyłonieniu najoryginalniejszego przekazu
w kategorii hasło.
5. Osobami nadzorującymi Konkurs ze strony Organizatora i Współorganizatora są:
- Aleksandra Sobolewska - specjalistka ds. marketingu "Gazety Lubuskiej",
- Arkadiusz Cincio - adiunkt w Dziale Winiarskim Muzeum Ziemi Lubuskiej
6. Wszystkie wątpliwości dotyczące Konkursu należy wyjaśniać z powyższymi osobami wyłącznie w formie korespondencji pisemnej na adres korespondencyjny oddziału, bądź na adres e-mail: [email protected] lub [email protected]

II. Zasady konkursu
1. Udział
1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy:
Wysłać SMS o treści ITALIA.treść proponowanego hasła promującego "Włoską Noc w Muzeum Ziemi Lubuskiej" (np. ITALIA. Muzeum noca we wloskich barwach). SMS-a należy przesłać pod numer 72051, a jego koszt to 2,44 zł z VAT. SMS nie może przekraczać 160 znaków (bez polskich znaków). SMS-y należy przysyłać do dnia 13.05.2010 r. do godz. 23.59. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość SMS-ów. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa oraz za SMS-y, które nie dotrą do Organizatora z przyczyn nie leżących po jego stronie.

III. Nagradzanie
1. W konkursie "Włoska noc w Dolomitach" nagrodzony zostanie autor najoryginalniejszej treści hasła.
2. Do oceny nadesłanych prac powołana zostanie Kapituła Konkursu "Włoska noc w Dolomitach".
3. Kapitułę tworzą:
- Anitta Maksymowicz - rzecznik prasowy Muzeum Ziemi Lubuskiej
- Arkadiusz Cincio - adiunkt w Dziale Winiarskim Muzeum Ziemi Lubuskiej
- Aleksandra Sobolewska - specjalista ds. marketingu "Gazety Lubuskiej".
- przedstawiciel Fundatora nagrody
4. Powołanie Kapituły nastąpi dnia 14.05.2010 r.
5. Nagrodą główną w konkursie jest " Tygodniowy pobyt dla dwóch osób w apartamencie we włoskich Dolomitach". Nagroda nie obejmuje kosztów wyżywienia i dojazdu.
Organizator zastrzega sobie prawo do niewyłonienia głównego zwycięzcy w konkursie.
6. Nagroda nie podlega zamianie na inną nagrodę rzeczową ani na jej równowartość pieniężną. Termin pobytu ustalą Współorganizator wraz ze zwycięzcą konkursu w porozumieniu z Domem Mody Joanny Raplewicz- fundatorem nagrody.
7. Nagroda zostanie przekazana zwycięzcy przez Współorganizatora konkursu. Współorganizator wręczy voucher uprawniający zwycięzcę do realizacji nagrody. Nagrodę należy odbierać legitymując się dokumentem tożsamości.
8 .Organizator oświadcza, iż nagrody zostaną wręczone zgodnie z przepisami ustawy z
dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000r. Nr
14, poz. 176 ze zmianami).

IV. Warunki uczestnictwa
1. Uczestnicy Konkursu mogą wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych przez Media Regionalne Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, oddział
w Zielonej Górze przy al. Niepodległości 25.
2. Organizator informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pt. 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do własnych danych oraz ich poprawiania. Udział w Konkursie nie jest uzależniony od wyrażenia zgody, o której mowa w rozdziale IV punkcie 1 niniejszego Regulaminu.
3. Zwycięzca konkursu, w przypadku wygrania nagrody, wyraża zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania na stronach redakcyjnych "Gazety Lubuskiej" oraz na stronie internetowej www.gazetalubuska.pl. Zwycięzca konkursu oświadcza, że jest autorem nadesłanego hasła i wyraża zgodę na jego wykorzystanie w celach marketingowych Organizatora i Współorganizatora.

V. Postanowienia końcowe
1. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu. Zgłoszenie się do Konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorowi i Współorganizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywcy nagrody w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.
3. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy, współpracownicy wydawnictwa Mediów Regionalnych Sp. z o.o. i Muzeum Ziemi Lubuskiej oraz ich rodziny.
4. Ewentualne reklamacje uczestników Konkursu są przyjmowane do dnia 31.05.2010 roku wyłącznie w trybie korespondencji pisemnej na adres: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Zielonej Górze al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra, e-mail: [email protected] (decyduje data wpływu do Organizatora).
5. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez Organizatora i Współorganizatora. Wszelkie decyzje Organizatora będą wiążące i ostateczne.
6. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian poszczególnych czynności konkursowych oraz zmiany specyfikacji nagrody rzeczowej.
7. Organizator ustanawia adresy korespondencyjne związane z zapytaniami dotyczącymi konkursu: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Zielonej
Górze al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra, [email protected] tel. 68 324 88 61.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie