Regulamin plebiscytu "Lubuski zespół (nie tylko) rockowy"

(m)
Udostępnij:
Plebiscyt trwa od 28 maja do 5 sierpnia 2010 roku. Plebiscyt ma charakter otwarty. Oprócz kandydatur zgłoszonych dziennikarzy "GL", Czytelnicy mogą zgłaszać swoje propozycje w okresie od 28 maja do 15 lipca i głosować na nie do 5 sierpnia 2010 roku do godz. 15.00

I. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem Plebiscytu są Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prostej 51, oddział w Zielonej Górze przy al. Niepodległości 25 wydawca dziennika "Gazeta Lubuska" i wydania internetowego www.gazetalubuska.pl.
2. Czas trwania Plebiscytu ustala się na okres: od 28 maja do 5 sierpnia 2010 roku.
3. Plebiscyt ma charakter otwarty. Oprócz kandydatur zgłoszonych dziennikarzy "GL", Czytelnicy mogą zgłaszać swoje propozycje w okresie od 28 maja do 15 lipca i głosować na nie do 5 sierpnia 2010 roku do godz. 15.00
II. Zasady Plebiscytu

W plebiscycie biorą udział zespoły grające rocka, bluesa, folk, punkrocka, ska, reggae, pop, metal. Plebiscyt polega na wyborze przez Czytelników pięciu zwycięzców.
1. Udział
1. Udział w plebiscycie biorą zespoły wskazane przez redakcję "GL".
2. Udział w plebiscycie biorą również zespoły zgłoszone przez Czytelników "Gazety Lubuskiej" i zaakceptowane przez redakcję "GL". Zgłoszenia można przesyłać do 15 lipca na adres e-mail: [email protected] Zgłoszenia powinny zawierać: nazwę zespołu, gatunek muzyczny, historię, osiągnięcia, zdjęcia oraz zapis nagrania wybranego utworu.

2. Głosowanie

1. Głosowanie w Plebiscycie odbywa się za pośrednictwem SMS-ów.
2. Dla osób głosujących za pośrednictwem SMS-ów został przydzielony numer 71051
i prefiks KAPELA. W celu ułatwienia głosowania poszczególnym zespołom zostaną przydzielone numery porządkowe.
3. Koszt SMS-a to 1,22 zł z VAT.
4. Jedna osoba może wysłać dowolną ilość SMS-ów.
5. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a z głosem na wybrany zespół, zamawia wiadomość informacyjno-reklamową sponsora plebiscytu i/lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości może być zablokowane po wysłaniu SMS-a zawierającego słowo "STOP" zamiast opcji głosowania."

III. Nagradzanie

1.W Plebiscycie "Lubuski zespół (nie tylko) rockowy" nagrodzimy 5 zespołów, które otrzymają największą ilość głosów. Pięć zespołów z największą liczbą głosów otrzyma tytuł laureata, pamiątkowy dyplom oraz nagrodę. W puli nagród znajduje się: możliwość występu w roli supportu lub samodzielnie w koncercie organizowanym w sezonie jesienno-wiosennym 2010/2011 przez partnerów plebiscytu: Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, Piwnicę Artystyczną Kawon w Zielonej Górze, Międzynarodowy Festiwal Kina Europy Wschodniej w Cottbus, Magnat - Klubokawiarnia MCK w Gorzowie Wlkp., Straszny Dwór w Zielonej Górze. W puli nagród jest też nagranie singla w Studiu Nagrań Polysound Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze. Wszyscy laureaci będą promowani na łamach "GL": w wydaniu drukowanym i wydaniu internetowym.

2.Wyniki Plebiscytu opublikujemy w wydaniu magazynowym "Gazety Lubuskiej" 17/18 sierpnia 2010 r. Terminy koncertów i sesja nagraniowa będą uzgadniane z laureatami.
IV. Warunki uczestnictwa
1. Uczestnicy Plebiscytu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, oddział w Zielonej Górze al. Niepodległości 25.
2. Organizator informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pt. 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi Plebiscytu przysługuje prawo wglądu do własnych danych oraz ich poprawiania.
3. Osoby biorące udział w plebiscycie zgadzają się na opublikowanie swoich zdjęć, imion i nazwisk na stronach redakcyjnych "Gazety Lubuskiej" oraz w portalu gazetalubuska.pl.

V. Postanowienia końcowe
1. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Plebiscytu. Udział w Plebiscycie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
2. Organizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywców nagród w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.
3. Ewentualne reklamacje uczestników Plebiscytu są przyjmowane do 30 sierpnia 2010 r. wyłącznie w trybie korespondencji pisemnej na adres: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, oddział w Zielonej Górze al. Niepodległości 25".
4. Spory odnoszące się i wynikające z udziału w Plebiscycie będą rozwiązywane przez organizatora Plebiscytu. Wszelkie decyzje organizatora będą wiążące i ostateczne.
5. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Plebiscycie. Dotyczy to w szczególności zmian poszczególnych czynności konkursowych oraz specyfikacji nagród.
6. Organizator ustanawia adres korespondencyjny związany z zapytaniami dotyczącymi Plebiscytu: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, oddział w Zielonej Górze, al. Niepodległości 25, e-mail: [email protected]
7. Organizator oświadcza, iż nagrody zostaną wręczone zgodnie z przepisami ustawy z
dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000r. nr
14, poz. 176 ze zmianami).
8. W plebiscycie nie mogą brać udziału pracownicy, współpracownicy Mediów Regionalnych Sp. z o.o., oraz ich rodziny.
9. Organizator nie jest odpowiedzialny za wadliwość lub usterki nagrody otrzymanej w Plebiscycie.
10. Organizator ustanawia adresy korespondencyjne związane z zapytaniami dotyczącymi plebiscytu: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, oddział w Zielonej Górze al. Niepodległości 25, w Zielonej Górze, adres e-mail: [email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie