Regulamin plebiscytu "Młoda Para 2013"

Redakcja
Udostępnij:

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem plebiscytu są Media Regionalne Sp. z o.o., oddział w Zielonej Górze z siedzibą przy al. Niepodległości 25, w Zielonej Górze, wydawca dziennika "Gazeta Lubuska".
2. Czas trwania plebiscytu ustala się na okres od 6 maja 2013 r. do 13 czerwca 2013 r.
Plebiscyt ma charakter otwarty. Publikacja wyników w Gazecie Lubuskiej i Teraz Gorzów do 27 czerwca. Podsumowanie plebiscytu oraz wręczenie nagród: 21 czerwca godz. 17.00 - gala w hotelu Best Western w Gorzowie Wlkp.
3. Informacje na temat plebiscytu publikowane będą na łamach "GL" w Tygodniku "Teraz Gorzów" oraz na portalach: gazetalubuska.pl, mmgorzow.pl.
4. Osobą nadzorującą plebiscyt ze strony Organizatora jest:
- Justyna Sokołowska, [email protected]
4. Wszystkie wątpliwości dotyczące plebiscytu należy wyjaśniać z powyższą osobą wyłącznie w formie korespondencji pisemnej na adres organizatora, bądź e-mail: [email protected]

II. ZASADY PLEBISCYTU

Udział
1. Zgłoszenia par do plebiscytu odbywają się drogą elektroniczną. Fotografie par do 4 zdjęć (wraz z imionami, nazwiskami, miejscem zamieszkania, numerem telefonu, odpowiedzią na pytania:" Ona o nim?... On o niej…?" należy przesyłać na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem: Młoda para w Gorzowie Wlkp.
2. Pary można zgłaszać od 25 kwietnia 2013 r. do 3 czerwca 2013 r.
3. Nadesłanie zgłoszenia do plebiscytu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację fotografii, imion, nazwisk i opisów w publikacjach związanych z plebiscytem.
4. Uczestnicy plebiscytu oświadczają, że posiadają prawa autorskie do nadesłanych zdjęć.
5. Organizator plebiscytu nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia nieprawdziwe. W przypadku, gdy takie zgłoszenie zostanie wykryte. Organizator na wniosek osoby zgłoszonej, bądź na podstawie własnej decyzji usunie fotografię i dane osobowe ze strony internetowej plebiscytu i z listy numerów do głosowania.
6. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji prawdziwości zgłoszenia i podanych w nim danych.
7. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii, która może w jakimkolwiek stopniu naruszać przepisy polskiego prawa i ogólnie przyjęte normy moralne.
8. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii niespełniających podstawowych warunków technicznych i merytorycznych (niewyraźnych, na których twarz bądź sylwetka są niewidoczne).
9. W konkursie nie mogą wziąć udziału pary, które podpisały umowę z hotelem na organizację wesela przed startem plebiscytu.
10. Nocleg w hotelu w Łebie przysługuje parom w przypadku zorganizowania wesela w hotelu Best Western.

Głosowanie
9. Głosowanie w plebiscycie "Młoda Para" odbywa się za pośrednictwem SMS-ów i potrwa od 6 maja 2013 r. do 13 czerwca 2013 r. (do godziny 23.59). SMS należy przesłać na nr 72069 w treści wpisując para (np. para.1). Koszt SMS-a 2,46 zł z VAT.
10. W celu ułatwienia głosowania, poszczególnym parom zostaną przydzielone numery porządkowe.
11. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość SMS-ów.
12. Wysłanie SMS-a zgodnego ze wzorem podanym w rozdziale II punkcie 9 niniejszego regulaminu jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem.
13. W przypadku jakichkolwiek odstępstw od podanego w punkcie 9 wzoru SMS (nie dotyczy numeru pary) nie zostaje on uwzględniany.
14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nie leżących po stronie Organizatora.
15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do organizatora z przyczyn nie leżących po jego stronie.
16. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a z głosem na wybraną parę, zamawia wiadomość informacyjno-reklamową partnera/współorganizatora plebiscytu/fundatora nagród. Wysyłanie wiadomości może być zablokowane po wysłaniu SMS-a zawierającego słowo "STOP" zamiast opcji głosowania.

Nagradzanie i nagrody
- I miejsce voucher na organizację przyjęcia weselnego w hotelu Best Western w Gorzowie Wlkp. o łącznej wartości 10.000 zł brutto, w skład, którego wchodzą: voucher restauracyjny do wykorzystania podczas organizacji przyjęcia weselnego, apartament dla pary młodej oraz voucher restauracyjny do wykorzystania podczas kolacji z okazji I rocznicy ślubu (tylko przy wyborze menu na przyjęciu weselnym za min 190 zł/osobę i organizacji przyjęcia dla min. 60 osób), dekorację sali, transport młodej pary w dniu ceremonii ślubnej, a także weekend miodowy w Łebie.
- II miejsce voucher upoważniający do 20 proc. zniżki na organizację przyjęcia weselnego w hotelu Best Western w Gorzowie Wlkp., apartament dla nowożeńców gratis w hotelu Best Western w Gorzowie Wlkp., a także 1 nocleg dla nowożeńców w hotelu w Łebie (tylko przy wyborze menu na przyjęciu weselnym za min 190 zł/osobę i organizacji przyjęcia dla min. 60 osób).
- III miejsce voucher upoważniający do 10 proc. zniżki na organizację przyjęcia weselnego w hotelu Best Western w Gorzowie Wlkp. oraz 1 nocleg dla nowożeńców gratis w hotelu Best Western w Gorzowie Wlkp., a także 1 nocleg dla nowożeńców w hotelu w Łebie (tylko przy wyborze menu na przyjęciu weselnym za min 190 zł/osobę i organizacji przyjęcia dla min. 60 osób).
* Termin realizacji świadczeń upływa 31.12.2014 r.

18. Nagroda zostanie przekazana zwycięzcom przez Organizatora plebiscytu.
Organizator zobowiązany jest do pobrania i odprowadzenia podatku dochodowego od nagród zgodnie z ustawą z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000 r. nr 14, poz. 176 ze zmianami). Koszty podatku ponosi uczestnik.

19. Nagrody nie podlegają zamianie na inne nagrody rzeczowe ani na ich równowartość pieniężną. Termin realizacji nagród zwycięzca ustali indywidualnie w porozumieniu ze Współorganizatorami plebiscytu, nie później jednak niż do dnia 31.12.13 roku. Nagrody nie można zbyć ani przekazać innej osobie.

III. WARUNKI UCZESTNICTWA W PLEBISCYCIE

1. Plebiscyt ma charakter otwarty, do udziału w plebiscycie można zgłaszać pary, zamieszkałe na terytorium Polski.
2. Organizator zastrzega sobie prawo nie publikowania fotografii anonimowych (niepodpisanych z imienia i nazwiska).

IV. DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW PLEBISCYTU
1. Uczestnicy plebiscytu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Media Regionalne Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, oddział w Zielonej Górze przy al. Niepodległości 25.
2. Organizator informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi plebiscytu przysługuje prawo wglądu do własnych danych oraz ich poprawiania. Udział w plebiscycie nie jest uzależniony od wyrażenia zgody, o której mowa w rozdziale IV punkcie 1 niniejszego Regulaminu.
3. Osoby biorące udział w plebiscycie wyrażają zgodę na publikację nadesłanych zdjęć, imienia, nazwiska i miejsc zamieszkania oraz opisu określonego w rozdz. II pkt. 1 niniejszego regulaminu na stronie internetowej www.gazetalubuska.pl, www.mmgorzow.pl www.mmzielonagora.pl, oraz w papierowym wydaniu "Gazety Lubuskiej",i "Teraz Gorzów"
4. Osoby biorące udział w plebiscycie muszą być pełnoletnie.
5. Osoby biorące udział w plebiscycie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych bezpośrednio z realizacją plebiscytu przez Media Regionalne Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, oddział w Zielonej Górze przy al. Niepodległości 25.

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady plebiscytu. Zgłoszenie się do plebiscytu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywców nagród w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.
3. W plebiscycie nie mogą brać udziału pracownicy, współpracownicy Mediów Regionalnych Sp. z o.o. oraz ich rodziny.
4. Ewentualne reklamacje uczestników plebiscytu są przyjmowane do dnia 2 lipca 2013 r. wyłącznie w trybie korespondencji na adres: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Zielonej Górze al. Niepodległości 25 z dopiskiem na kopercie "młoda para-reklamacja".
5. Spory odnoszące się i wynikające z plebiscytu będą rozwiązywane przez Organizatora.
7. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w plebiscycie. Dotyczy to w szczególności zmian poszczególnych czynności konkursowych oraz zmiany specyfikacji nagród.
8. Organizator ustanawia adresy korespondencyjne związane z zapytaniami dotyczącymi konkursu: Media Regionalne sp. z o.o., al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra, e-mail: [email protected]

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie