Regulamin plebiscytu na najpopularniejszy autokomis Edycja 2012

Redakcja
sxc.hu
Prezentujemy Regulamin na najpopularniejszy autokomis Edycja 2012.

I Postanowienia ogólne

1. Organizatorem plebiscytu na najpopularniejszy autokomis są Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa, Oddział w Zielonej Górze, wydawca dziennika "Gazeta Lubuska" oraz serwisu internetowego www.gazetalubuska.pl
2. Czas trwania plebiscytu ustala się na okres od 7 lutego do 12 marca 2012 roku do godz. 12:00. Osobami nadzorującymi plebiscyt ze strony Organizatora są:
- Czesław Wachnik, redaktor prowadzący dodatek GL "Za kierownicą"
- Marta Świątkowska, regionalny kierownik produktu enterprise sales
3. Plebiscyt przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
4. W plebiscycie nie mogą uczestniczyć pracownicy Organizatora biorący udział w organizacji i przeprowadzaniu plebiscytu ani członkowie ich rodzin (do II stopnia pokrewieństwa lub powinowactwa).

II Zasady plebiscytu
Zgłaszanie

1. W plebiscycie biorą udział wszystkie autokomisy, które mają wykupione abonamenty regiomoto.
2. Podczas trwania plebiscytu, wszystkie autokomisy mogą przystąpić do plebiscytu, po spełnieniu pkt. 1 regulaminu z zawarciem zamówienia na minimum 6 miesięcy.
3. Informacje na temat abonamentu można uzyskać u starszego doradcy ds. reklamy Krzysztofa Krawczyka, tel. 519 503 779.

Głosowanie
1. Głosowanie odbywa się za pomocą SMS-ów
2. Prawidłowo oddanym głosem w Plebiscycie jest głos oddany SMS-em w terminie od 7 lutego do 12 marca 2012 roku, do godziny 12.00 . SMS-y, które dotrą do Organizatora po upływie ww. terminu nie będą brane pod uwagę.
3. By oddać głos za pośrednictwem SMS-a należy przesłać na nr 72466 SMS o treści: KOMIS.XX (gdzie xx to numer kandydata z listy) przykład: komis.98.
4. SMS nie może zawierać polskich znaków. Koszt SMS-a 2,46 zł z VAT.
5. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość SMS-ów.
6. Wysłanie SMS-a zgodnego z podanym powyżej wzorem jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem i wyrażeniem zgody na udział w głosowaniu na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nie leżących po stronie organizatora.
8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do organizatora z przyczyn nie leżących po jego stronie.

III Nagradzanie

1. W plebiscycie nagrodzeni zostaną kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę głosów.
2. Ogłoszenie wyników nastąpi 13 marca 2012 roku w dodatku regiomoto.
3. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają następujące nagrody: pamiątkowy dyplom, materiały reklamowe oraz reklamę do wykorzystania na łamach GL (za zajęcie I miejsca powierzchnia reklamowa o wartości 1500 zł , za zajęcie II miejsca 1000 zł, za miejsce trzecie 500 zł. Warunkiem wykorzystania nagrody jest wykupiony abonament regiomoto.pl przez klienta.

Nagroda nie może zostać przeznaczona na opłacenie abonamentu regiomoto.pl.

).
4. Laureat zobowiązany jest do zapłaty podatku od nagrody.

IV Postanowienia końcowe

1. Uczestnik wysyłający SMS w plebiscycie zamawia SMS-y promocyjne i reklamowe wysyłane przez organizatora.
2. SMS-y promocyjne i reklamowe mogą być wysyłane:
a) wyłącznie do uczestników biorących udział w akcjach i konkursach SMS organizowanych przez organizatora w ciągu 6 miesięcy poprzedzających wysyłkę.
b) nie częściej niż raz dziennie do każdego z uczestników.
3. Uczestnik akcji i konkursów SMS organizowanych przez organizatora może zrezygnować z otrzymywania SMS-ów promocyjnych i reklamowych wysyłając na adres mailowy: [email protected] wiadomość pod tytułem: "SMS-y PROMOCYJNE", w treści podając numer telefonu. Numer ten w ciągu 48 godzin zostanie usunięty z listy numerów, na które wysłane są wiadomości promocyjne i reklamowe.
4. Organizator ma prawo usunąć z udziału w plebiscycie kandydata, które w rażący sposób naruszyły prawo lub z innej ważnej przyczyny nie mogą brać w nim udziału.
5. Osoby biorące udział w plebiscycie zgadzają się, w przypadku zwycięstwa, na opublikowanie imienia, nazwiska i nazwy miejscowości na łamach ""Gazety Lubuskiej" oraz w serwisach internetowych.
6. Reklamacje dotyczące plebiscytu należy przesyłać wraz z uzasadnieniem na adres Redakcji: "Gazety Lubuskiej", al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra z dopiskiem "Najpopularniejsza szkoła nauki jazdy-reklamacja" w terminie 7 dni od dnia zakończenia plebiscytu (o terminie złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego).
7. Reklamacje zgłoszone po upływie ww. terminu nie będą rozpatrywane.
8. Opisane powyżej reklamacje będą rozpatrywane przez organizatora plebiscytu w terminie 30 dni od daty ich otrzymania.
9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
a) problemy w funkcjonowaniu plebiscytu, jeżeli nastąpiły one wskutek zdarzeń, których organizator przy zachowaniu należytej staranności nie był w stanie przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku problemów związanych ze zdarzeniami losowymi o charakterze siły wyższej;
b) przerwy w funkcjonowaniu plebiscytu zaistniałe z przyczyn technicznych lub niezależnych od organizatora;
c) udział w plebiscycie niezgodnie z postanowieniami niniejszego regulaminu i szkody tym spowodowane.
10. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień regulaminu w razie zmiany przepisów prawnych lub z innej ważnej przyczyny, w szczególności jeżeli zmiana pozwoli na sprawne i zgodne z przepisami przeprowadzenie plebiscytu.
11. Niniejszy regulamin zostanie udostępniony do wglądu w siedzibie redakcji "Gazety Lubuskiej", al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra oraz w serwisie www.gazetalubuska.pl

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie