Regulamin Plebiscytu "Najlepsza Agroturystyka Ziemi Lubuskiej"

Redakcja
§1 Regulamin określa zasady przeprowadzenia Plebiscytu "Najlepsza Agroturystyka Ziemi Lubuskiej" (zwanego dalej Plebiscytem). §2 Plebiscyt trwa od dnia 21 sierpnia 2010 r. do dnia 11 października 2010 r. §3 Organizatorem Plebiscytu są Media Regionalne Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa, oddział w Zielonej Górze, al. Niepodległości 25 65-042 Zielona Góra, zwana dalej Organizatorem. §4 W Plebiscycie mogą wziąć udział właściciele agroturystyk znajdujących się na obszarze ukazywania się "Gazety Lubuskiej". §5 W Plebiscycie nie mogą uczestniczyć pracownicy Organizatora biorący udział w organizacji i przeprowadzaniu Plebiscytu ani członkowie ich rodzin (do II stopnia pokrewieństwa lub powinowactwa).

§6
Etapy plebiscytu
I. Zgłoszenia
1. Zgłoszenia agroturystyk można dokonać na kwestionariuszu zgłoszeniowym, do którego należy dołączyć zdjęcia agroturystyki. Zgłoszenia należy przesyłać na adres Media Regionalne Sp. z o.o. oddział w Zielonej Górze al. Niepodległości 25 65-042 Zielona Góra z dopiskiem "Agroturystyka" do dnia 05.10.2010 r. (decyduje data wpływu do redakcji).
2. Zgłoszenia do udziału w plebiscycie można również dokonywać drogą elektroniczną.
Na adres jturakiewicz@gazetalubuska.pl lub mswiatkowska@gazetalubuska.pl należy przesłać zdjęcia agroturystyki oraz informację o agroturystyce. Informacja powinna zawierać: nazwę agroturystyki, imię i nazwisko właściciela, osoby do kontaktu, adres, opis (położenie, atrakcje, strona internetowa, kontakt, okolice: oddalenie od kąpieliska, lasy, ścieżki rowerowe, zabytki, odległość od miasta, odległość od apteki), standard (liczba pokoi, łazienki w pokojach, TV, Sat., Internet, możliwość zamówienia noclegu z wyżywieniem, akwen, informacje dodatkowe). Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 05.10.2010 r.

II. Głosowanie
1. Głosowanie odbywa się za pomocą sms-ów.
2. Aby oddać głos należy w okresie od 21.08.2010r. do dnia 11.10.2010 r. do godz.13.00. przesłać na nr 72466 SMS o treści: AGRO.numer agroturystyki (np. Agro.1)

3. SMS nie może zawierać polskich znaków. Koszt SMS-a to 2,44 zł z VAT.
sms-y wysłane po upływie terminów wskazanych w regulaminie nie będą brane pod uwagę.
4. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość SMS-ów.
5. Wysłanie SMS-a zgodnego z podanym powyżej wzorem jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem i wyrażeniem zgody na udział w głosowaniu na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nie leżących po stronie Organizatora.
7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do organizatora z przyczyn nie leżących po jego stronie.

III. Nagradzanie
W plebiscycie "Agroturystyka" nagrodzeni zostaną ci właściciele agroturystyk, którzy otrzymają największą ilość głosów oddanych w głosowaniu SMS.
Nagrodzeni zostaną 3 laureaci.

1 miejsce - kampania reklamowa w "Gazecie Lubuskiej" i portalu gazetalubuska.pl o wartości 5.000 zł, pamiątkowy dyplom,
2 miejsce - kampania reklamowa w "Gazecie Lubuskiej" i portalu gazetalubuska.pl o wartości 1500 zł, pamiątkowy dyplom,
1 miejsce - kampania reklamowa w "Gazecie Lubuskiej" i portalu gazetalubuska.pl o wartości 1000 zł, pamiątkowy dyplom.

§7
1. Uczestnik wysyłający SMS w Plebiscycie zamawia SMS-y promocyjne i reklamowe wysyłane przez Organizatora.
2. SMS-y promocyjne i reklamowe mogą być wysyłane:
a) wyłącznie do uczestników biorących udział w akcjach i konkursach SMS organizowanych przez organizatora w ciągu 6 miesięcy poprzedzających wysyłkę.
b) nie częściej niż raz dziennie do każdego z uczestników.
3. Uczestnik akcji i konkursów SMS organizowanych przez organizatora może zrezygnować z otrzymywania SMS-ów promocyjnych i reklamowych wysyłając na adres mailowy mswiatkowska@gazetalubuska.pl wiadomość pod tytułem: "SMS-y PROMOCYJNE", w treści podając numer telefonu. Numer ten w ciągu 48 godzin zostanie usunięty z listy numerów, na które wysłane są wiadomości promocyjne i reklamowe.

§8
Ogłoszenie wyników Plebiscytu odbędzie się dnia 15 października w specjalnym dodatku "Gazety Lubuskiej".

§9
Nad prawidłowością przebiegu Plebiscytu czuwać będzie komisja w składzie: Marta Świątkowska, Aleksandra Sobolewska.

§10
1. Administratorem danych osobowych zbieranych podczas trwania Plebiscytu jest Organizator Plebiscytu - Media Regionalne Sp. z o.o. oddział w Zielonej Górze.
2. Dane osobowe właścicieli agroturystyk przekazane w związku z Plebiscytem będą przetwarzane przez Administratora danych osobowych tylko i wyłącznie w celu realizacji Plebiscytu.
3. Poprzez przetwarzanie danych rozumie się: zbieranie, przechowywanie, opracowywanie.

§11
Właściciele agroturystyk biorący udział w głosowaniu zgodnie z treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926) wyrażają dobrowolną, pisemną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych poprzez złożenie własnoręcznego podpisu na kwestionariuszu. Osoby te mają prawo do wglądu do swoich danych oraz do ich poprawiania.

§12
1. Ewentualne reklamacje dotyczące Plebiscytu należy przesyłać wraz z uzasadnieniem na adres "Gazeta Lubuska", al. Niepodległości 25 65-042 Zielona Góra, z dopiskiem "Agroturystyka - reklamacja" w terminie 7 dni od dnia zakończenia Plebiscytu (o terminie złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego).
2. Reklamacje zgłoszone po upływie ww. terminu nie będą rozpatrywane.
3. Opisane powyżej reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora Plebiscytu
w terminie 30 dni od daty ich otrzymania.

§13
Organizator Plebiscytu nie ponosi odpowiedzialności za:
1. Problemy w funkcjonowaniu Plebiscytu, jeżeli nastąpiły one wskutek zdarzeń, których Organizator przy zachowaniu należytej staranności nie był w stanie przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku problemów związanych ze zdarzeniami losowymi o charakterze siły wyższej;
2. Przerwy w funkcjonowaniu Plebiscytu zaistniałe z przyczyn technicznych lub niezależnych od Organizatora;
3. Udział w Plebiscycie niezgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu
i szkody tym spowodowane.

§14
Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w plebiscycie. Dotyczy to
w szczególności zmian poszczególnych czynności konkursowych oraz zmian specyfikacji nagród.

§15
1. Operatorzy GSM odpowiadają jedynie za prawidłowe wykonanie usług telekomunikacyjnych w zakresie przesyłania wiadomości SMS w ramach usługi.
2. Ilekroć w niniejszym regulaminie jest mowa o dotarciu SMS do Organizatora, należy przez to rozumieć wpływ SMS na serwer systemu teleinformatycznego wyspecjalizowanego podmiotu przyjmującego SMS w imieniu Organizatora.
3. Organizator nie zwraca kosztów wysłania SMS osobom, których SMS nie dotarły pod podany numer w określonym powyżej terminie.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wiadomości SMS zagubione przez system SMS, wiadomości o treści innej, niż określony w niniejszym regulaminie (nie dotyczy numeru agroturystyki), treści przesyłane w wiadomościach SMS, indywidualne ustawienia telefonów komórkowych oraz ich sposób konfiguracji, a także parametry ustawione przez operatorów sieci komórkowych.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działanie sieci GSM, za pośrednictwem których uczestnicy loterii przesyłają wiadomości SMS.

Rewolucja w aptekach. Farmaceuta jak lekarz?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3