Regulamin plebiscytu "Twój kandydat na prezydenta"

Redakcja
Udostępnij:
I. Informacje o Plebiscycie

§ 1. Organizatorem Plebiscytu są Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Zielonej Górze, al. Niepodległości 25, wydawca dziennika "Gazeta Lubuska".
§2. Czas trwania Plebiscytu ustala się na okres : od 8 maja 2010 r. do 17 czerwca 2010 r. do godz. 12.00.
§3. Przedmiotem Plebiscytu jest zbadanie aktywność elektoratów poszczególnych kandydatów na prezydenta RP.
§4. Plebiscyt ma charakter zamknięty. Czytelnicy mogą głosować na wskazanych w regulaminie kandydatów.
§5. Ogłoszenie wyników Plebiscytu nastąpi na stronie www.gazetalubuska.pl w dniu17 czerwca 2010 r. i na łamach "Gazety Lubuskiej" w dniu 18 czerwca 2010 r.
§6. Osobą nadzorującą Konkurs ze strony Organizatora jest:
- Cezary Siciński, csiciń[email protected], tel. 68 3248 805
§7. Wszystkie wątpliwości dotyczące Plebiscytu należy wyjaśniać z powyższą osobą wyłącznie w formie korespondencji pisemnej pod adresem al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra, bądź e-mail: [email protected]

II. Zasady Plebiscytu

§1. Udział
Udział w plebiscycie biorą kandydaci na prezydenta RP, którzy złożyli w PKW dokumenty niezbędne do rejestracji, w tym co najmniej 100 tys. podpisów z poparciem.
§2. Głosowanie
1. Głosowanie w Plebiscycie odbywa się za pośrednictwem SMS-ów. Głosowanie trwa od 8 maja 2010 r. do 17 czerwca 2010 r. do godz. 12.00. SMS-y należy przesyłać na nr 72051 w treści wpisując prefiks POLITYK oraz przypisany numer porządkowy. (np. polityk.1). Koszt jednego SMS-a to 2,44 zł z VAT.
Każdemu kandydatowi został przypisany numer porządkowy:

1. Marek Jurek, SMS o treści POLITYK.1 na nr 72051
2. Jarosław Kaczyński, SMS o treści POLITYK.2 na nr 72051
3. Bronisław Komorowski, SMS o treści POLITYK.3 na nr 72051
4. Janusz Korwin-Mikke, SMS o treści POLITYK.4 na nr 72051
5. Andrzej Lepper, SMS o treści POLITYK.5 na nr 72051
6. Kornel Morawiecki, SMS o treści POLITYK.6 na nr 72051
7. Grzegorz Napieralski, SMS o treści POLITYK.7 na nr 72051
8. Andrzej Olechowski, SMS o treści POLITYK.8 na nr 72051
9. Waldemar Pawlak, SMS o treści POLITYK.9 na nr 72051
10. Bogusław Ziętek, SMS o treści POLITYK.10 na nr 72051

§3. Jedna osoba może wysłać tylko 1 SMS.
§4. Wysłanie SMS-a zgodnego z podanym w rozdziale II wzorem jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem.
§5. W przypadku odstępstw od podanego w rozdziale II §2wzoru (nie dotyczy numeru kandydata), SMS nie zostanie uwzględniony.
§6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności, w przypadku gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nie leżących po stronie Organizatora.
§7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do Organizatora z przyczyn nie leżących po jego stronie.
§8.Osoby głosujące w plebiscycie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych bezpośrednio z realizacją Plebiscytu przez Media Regionalne Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, oddział w Zielonej Górze al. Niepodległości 25.

III. Postanowienia końcowe

§1. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Plebiscytu. Udział w Plebiscycie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
§2. Organizatorowi przysługuje prawo do wyłonienia zwycięzców wyłączne w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.
§3. Ewentualne reklamacje uczestników Plebiscytu są przyjmowane do dnia 20 czerwca 2010r. wyłącznie w trybie korespondencji na adres: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Oddział w Zielonej Górze al. Niepodległości 25.
§4. Spory odnoszące się i wynikające z udziału w Plebiscycie będą rozwiązywane przez organizatora Plebiscytu. Wszelkie decyzje organizatora będą wiążące i ostateczne.
§5. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Plebiscycie. Dotyczy to w szczególności zmian poszczególnych czynności konkursowych.
§6. Organizator ustanawia adres korespondencyjny związany z zapytaniami dotyczącymi Plebiscytu: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Oddział w Zielonej Górze, al. Niepodległości 25.
§7. Organizator ustanawia adresy korespondencyjne związane z zapytaniami dotyczącymi konkursu: Media Regionalne Sp. z o.o. al. Niepodległości 25 65-042 Zielona Góra, [email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie