Reklama w wyszukiwarce. Wypróbuj i zarabiaj

Reklama
Udostępnij:
Reklama AdWords to obecnie prawdopodobnie najbardziej skuteczny rodzaj reklamy. Dlaczego? Dzięki odwróconemu procesowi komunikacji marketingowej.

Większość klasycznych typów reklamy najpierw pokazuje nam produkt lub usługę, po czym stara się za wszelką cenę wymusić na nas ich zakup. Nie tędy droga! AdWords jest reklamą kontekstową. Mam potrzebę, np. szukam stomatologa w Zielonej górze, wpisuję więc "stomatolog zielona góra" w wyszukiwarkę Google. W ułamku sekundy otrzymuję szeroki wybór pożądanych usług.

Reklama w odpowiedzi na potrzebę, a nie potrzeba wywołana reklamą. Na tym w skrócie polega to pozytywne odwrócenie.

Dla przedsiębiorców znalezienie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania to gwarantowany sukces. AdWords pozwala się tam znaleźć przy ograniczonych kosztach i bez ryzyka, gdyż za AdWords płaci się dopiero po kliknięciu w reklamę.

Jak to wygląda?

Reklamy AdWords są wyświetlane ponad lub po prawej stronie naturalnych (organicznych) wyników wyszukiwania. Są zawsze ściśle powiązane w wyszukiwanym hasłem. (Przewiń zdjęcie, by czytaj dalej).

"Gazeta Lubuska" oferuje Państwu kompleksową usługę prowadzenia kampanii linków sponsorowanych AdWords. Doradcy "Gazety Lubuskiej" zajmą się profesjonalnym przygotowaniem reklam, doborem skutecznych fraz kluczowych, a następnie stałą kontrolą i optymalizacją kampanii.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Kliknij! 

Wypróbuj AdWords płacąc nawet od 200 zł za 200 gwarantowanych wejść na Twoją stronę. Masz pytania? Porozmawiaj z naszym ekspertem:

   

 

      Patrycjusz Tomyślak

      tel.: 510 026 995

      e-mail: [email protected]

   

 

Wideo

Dodaj ogłoszenie