Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Remont wiaduktu na Batorego czy ul. Bohaterów Westerplatte? Dziesięć lat temu też się działo! Pamiętacie budowę trasy przez Park Piastowski?

Natalia Dyjas-Szatkowska
Natalia Dyjas-Szatkowska
Budowa trasy prowadzącej przez Park Piastowski w Zielonej Górze ruszyła w 2009 roku. Wokół niej dużo było dyskusji. Chociażby dwa lata trwały negocjacje z działkowcami, przez których ogródki miała prowadzić ulica. W ostatnich latach Zielona Góra doczekała się wielu remontu dróg. Nasza cierpliwość była wystawiana na próbę przy przebudowie na ul. Batorego (ale teraz jest wygodniej, prawda?), powstała Trasa Aglomeracyjna, odremontowano ul. Bohaterów Westerplatte. A pamiętacie, że dziesięć lat temu o tej porze budowany był łącznik między ul. Wyszyńskiego a Botaniczną? Dziś ta ulica nosi imię Księdza Michalskiego. Polecamy wideo: Budowa drogi S3. Wirtualny przejazd najdłuższym pozamiejskim tunelem w Polsce. Źródło: GDDKiA
Budowa trasy prowadzącej przez Park Piastowski w Zielonej Górze ruszyła w 2009 roku. Wokół niej dużo było dyskusji. Chociażby dwa lata trwały negocjacje z działkowcami, przez których ogródki miała prowadzić ulica. W ostatnich latach Zielona Góra doczekała się wielu remontu dróg. Nasza cierpliwość była wystawiana na próbę przy przebudowie na ul. Batorego (ale teraz jest wygodniej, prawda?), powstała Trasa Aglomeracyjna, odremontowano ul. Bohaterów Westerplatte. A pamiętacie, że dziesięć lat temu o tej porze budowany był łącznik między ul. Wyszyńskiego a Botaniczną? Dziś ta ulica nosi imię Księdza Michalskiego. Polecamy wideo: Budowa drogi S3. Wirtualny przejazd najdłuższym pozamiejskim tunelem w Polsce. Źródło: GDDKiA Mariusz Kapała
W ostatnich latach Zielona Góra doczekała się wielu remontu dróg. Nasza cierpliwość była wystawiana na próbę przy przebudowie na ul. Batorego (ale teraz jest wygodniej, prawda?), powstała Trasa Aglomeracyjna, odremontowano ul. Bohaterów Westerplatte. A pamiętacie, że dziesięć lat temu o tej porze budowany był łącznik między ul. Wyszyńskiego a Botaniczną? Dziś ta ulica nosi imię Księdza Michalskiego.

Wczoraj Janusz Kubicki zaprezentował zielonogórski program inwestycji drogowych w latach 2009-2011. Ilustrowany bogato mapami dokument zawiera najważniejsze inwestycje, które magistrat zrealizuje w trzy lata. Co zmieni się w komunikacyjnym układzie Zielonej Góry?

przebudowa ul. Sulechowskiej wraz z wiaduktami (15 mln zł, 2009-2010)

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

UOKiK przeprowadza kontrole na stacjach V2

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska