Zamknij

Gazeta Lubuska

"Robaki", które mieszkają w twoim domu. Możesz nawet o tym nie wiedzieć! Pluskwiaki, insekty, które budzą wstręt. Jak się ich pozbyć?

Owady, które mieszkają w twoim domu. Możesz nawet o tym nie wiedzieć! Pluskwiaki, insekty, które budzą wstręt. Jak się ich pozbyć?

pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/11] Następne

Czarne, śliskie, latające, chowające się w szafkach. Często przynosimy je do domu z różnymi produktami i nawet o tym nie wiemy. Czasami „przychodzą” do naszego mieszkania od sąsiadów. Budzą wstręt i przerażenie. Co gorsza, niektóre z nich nie dadzą się tak szybko wypędzić. Ich obecność nie jest dobra dla naszego zdrowia. Roznoszą zarazki, mogą być nosicielami pasożyta... Jakie insekty najczęściej spotykamy w domach? Jak sobie z nimi radzić? Sprawdźcie koniecznie!

Czytaj także: Trzymasz te produkty w lodówce? Popełniasz błąd!

Specjalista ds. dezynsekcji Piotr Szeląg, prof. Marek Kozłowski z Katedry Entomologii Stosowanej SGGW w Warszawie, właściciel sklepu ze środkami owadobójczymi Janusz Gierusz oraz hodowca owadów Jakub Urbański, opowiedzieli w reportażu "Dzień Dobry TVN", jakie insekty najczęściej możemy spotkać w naszych domach i jak z nimi walczyć.Czytaj również: Wtyk amerykański zakrada się do domu Lubuszan

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy