Rolnik szuka żony 4: Kiedy w telewizji? Rolnicy, kandydaci [ZDJĘCIA]

KQ
Rolnik szuka żony 4: Rolnicy i ich kandydaci
Rolnik szuka żony 4: Rolnicy i ich kandydaci TVP
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Rolnik szuka żony 4: Kiedy w telewizji? Poznaj rolników i ich kandydatów! Czwarty sezon programu "Rolnik szuka żony" w TVP 1 już ruszył. Trzech rolników i jedna rolniczka szukają swojej drugiej połówki. Poznaj uczestników programu "Rolnik szuka żony 4"!

"Rolnik szuka żony" to program, w którym pięciu rolników szuka miłości życia. Mają wszystko - dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im tylko partnerki, która zechce dzielić z nimi radości i smutki dnia codziennego.

Zobacz, z kim spotkali się Małgorzata, Mikołaj, Karol, Piotr i Zbigniew

ROLNIK SZUKA ŻONY - CZYTAJ WIĘCEJ

ROLNIK SZUKA ŻONY 4: KIEDY W TELEWIZJI?

Premierowe odcinki programu można oglądać w niedziele o godz. 21.10 w TVP1.
Powtórki w soboty o godz. 17.30 w TVP1.

ROLNIK SZUKA ŻONY 4: ROLNICY I ICH KANDYDACI

KAROLl ma 33 lata, wykształcenie wyższe, 183 cm wzrostu i nietuzinkowy talent – dekoruje kwiatami sale na śluby, chrzciny i inne ważne uroczystości, a także tworzy niezwykłe kompozycje, bukiety i wiązanki.
Wraz z rodzicami pracuje na swoim kilkudziesięciohektarowym gospodarstwie na Lubelszczyźnie, gdzie oprócz klasycznych upraw – takich jak pszenica, kukurydza czy soja – uprawia również truskawki i maliny.
Karol poszukuje kobiety ambitnej, spokojnej i otwartej na świat. Osoby rodzinnej, choć niepozbawionej nutki szaleństwa – takiej, która bez reszty podbije jego kawalerskie serce. Dobrze by też było, gdyby była trochę niższą od niego, szczupłą brunetką.

Marta Manowska o nowej edycji "Rolnik szuka żony"

telemagazyn.pl

ROLNIK SZUKA ŻONY 4: KANDYDATKI KAROLA

Anna – 34 latka z Wielkopolski. Mama 3 letniego syna, Wiktora. Pracuje jako sekretarka w firmie z branży lotniczej. Wolny czas spędza zazwyczaj z synkiem. Ale jeśli tylko ma czas dla siebie, to jeździ na rowerze, łyżwach, rolkach, nartach – w zależności od pory roku. Uwielbia tańczyć i śpiewać. A od czasu do czasu lubi też poleniuchować. Jej wymarzony mężczyzna jest szarmancki, uczuciowy, troskliwy i wierny. Powinien być odpowiedzialny, lecz mieć w sobie nutkę szaleństwa, bo nie można brać życia za poważnie. A przede wszystkim musi zaakceptować jej synka.

Ewa ma 31 lat i pochodzi z Łomnej. Pragnie poznać mężczyznę zdecydowanego, konkretnego, pełnego ciepła i wiedzącego czego oczekuje od życia. Ważne jest by lubili spędzać ze sobą czas. Uważa, że w związku trzeba iść na kompromis, bo każdy ma jakieś wady, a problemy trzeba rozwiązywać.

Izabela ma 23 lata, mieszka, pracuje i studiuje w Bielsku-Białej. Jest finalistką konkursu MISS POLONIA. Szuka mężczyzny, który potrafi prawdziwie pokochać i wyrażać swoje uczucia. Nie toleruje zdrady oraz... palenia papierosów. Nie ukrywa, że zwraca uwagę zarówno na wygląd, jak i na charakter. Jednym słowem mężczyzna musi mieć w sobie „to COŚ”.
Justyna to 33-latka ze Śląska. Aktualnie mieszka w Warszawie, choć przez kilka lat pracowała za granicą. Z zamiłowania i wykształcenia jest florystką. Jej przyjaciółka mówi o niej – „Kwiatowa artystka”. Jest osobą religijną. Zimą, ta delikatna dziewczyna uwielbia zanurzać się w przeręblach, a w wolnych chwilach piecze najlepszą szarlotkę pod słońcem. Szuka mężczyzny opiekuńczego, który nie boi się rozmawiać o uczuciach i emocjach. Dla którego rodzina jest ważna. Nie toleruje wulgarnego języka.

Magdalena ma 27 lat i pracuje w Komendzie Miejskiej Policji w Białymstoku. Kocha przyrodę i marzy o prawdziwym ogrodzie, a nie takim „balkonowym”. Szuka mężczyzny z pasją, ambitnego, ale ceniącego też rodzinę i tradycyjne wartości. Musi ją urzec uśmiechem oraz życzliwością.

Marta ma 26 lat i pochodzi z Wielkopolski. U mężczyzn zwraca uwagę na charakter i styl bycia. Lubi szczerość do bólu. Jest otwarta i kontaktowa. Chciałaby żeby dla jej partnera wierność nie była żadną próbą czy wyzwaniem. Przyznaje, że zwraca uwagę na to, jakie mężczyzna ma podejście do świata i życia, jakimi wartościami się kieruje i jak traktuje innych.

Paulina to 26 letnia mieszkanka Poznania. Urocza gaduła, która jak znajdzie odrobinę wolnego czasu, to wyjeżdża nad morze i zbiera bursztyny. Szuka mężczyzny przede wszystkim inteligentnego, który będzie ją stymulował intelektualnie.

Sara mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako fakturzystka. Ma 27 lat. Rodzina jest dla niej niezwykle ważna, więc bardzo często jeździ do swojego domu rodzinnego. Lubi koszenie trawy i przycinanie krzewów. Gra na gitarze i trochę na pianinie. Kocha język włoski. Szuka osoby ciepłej i szczerej, dla której, tak jak dla niej, ważna jest rodzina. Nie uznaje przelotnych związków.

Sylwia to 26 letnia prawniczka z Warszawy. Nie lubi mówić o sobie. Ale lubi chodzić po górach i aktywnie spędzać czas.

MAŁGORZATA ma 27 lat i 170 centymetrów wzrostu. Jest osobą bardzo kreatywną i zorganizowaną, chętnie udzielającą się publicznie.
Jest absolwentką warszawskiego SGGW i właścicielką kilkudziesięciohektarowego gospodarstwa na Podlasiu. Prowadzi również dwa fanpage poświęcone swoim dwóm pasjom: rolnictwu i gotowaniu. Odbyła staż w Urzędzie Gminy, kandydowała też do rady powiatu.
Małgorzata zapewnia, że nie stanowią dla niej problemu „kawalerowie z odzysku”, nie przeszkadza jej też nieduża różnica wieku. Czeka na listy od mężczyzn stanowczych, uśmiechniętych, skromnych (ale pewnych siebie), otwartych, z pasją i własnymi zainteresowaniami. Dobrze też, żeby byli brunetami o wzroście mnie więcej 180 centymetrów, choć nie jest to warunek konieczny.

ROLNIK SZUKA ŻONY 4: KANDYDACI MAŁGORZATY

Damian to 27 latek z województwa świętokrzyskiego. Na co dzień robi to co lubi, czyli pracuje jako cieśla. Ma dwuletniego synka. Szuka kobiety z tym „nieuchwytnym czymś”. Nie toleruje palenia papierosów i picia alkoholu. Nie jada grzybów, bo ich po prostu nie lubi.

Dariusz pochodzi ze Szczecina i ma 28 lat. Jest informatykiem. Interesuje się i trenuje sport znany z amerykańskich filmów, czyli baseball. Szuka kobiety z poczuciem humoru. Nie akceptuje agresji i wulgaryzmów. Uważa, że w związku nie jest ważne posiadanie drugiej osoby, ale wspólne bycie.

Dawid – ten 25 latek z Wołomina, pracuje w małej firmie transportowej. Zresztą motoryzacja jest jego wielką pasją. Drugą jest fotografia. To w efekcie dało fotobloga motoryzacyjnego. W kobietach ceni przede wszystkim inteligencję. Szuka osoby ciepłej i kochającej.

Krystian ma 26 lat i jego marzeniem jest mieć własną firmę. Jest uparty w dążeniu do celu, ale nie boi się słuchać rad bardziej doświadczonych osób. Stara się prowadzić zdrowy tryb życia – nie je fast foodów, ani słodyczy. Szuka kobiety z pasją, która jest skromna, dobrze wychowana i nie pali.

Paweł od kilku lat miesza z bratem w Szwecji, pochodzi zaś województwa zachodniopomorskiego. Ten 24 latek w życiu zawiesza sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Chce się rozwijać i nie stać w tym samym miejscu. Dlatego nie lubi leni i leserstwa. Szuka kobiety zdyscyplinowanej, ale też ciepłej i czułej. Takiej, która będzie dla niego podporą i będzie z nim na dobre i na złe.

Witosław – mieszka i pracuje w Holandii, ma 37 lat. W ludziach ceni szczerość, zaufanie i wyrozumiałość. Takie właśnie cechy powinna posiadać jego przyszła partnerka. Samozaparcie, spokój, wytrwałość, dyscyplina, sumienność, dokładność – to pięć cech które go wyróżniają.

Wojciech ma 28 lat i jest na III roku studiów rolniczych. Pochodzi z Wielkopolski. Jak chyba (prawie) każdy mężczyzna interesuje się samochodami i lubi majsterkować. Jest muzykalny – gra na puzonie. A do tego jeździ konno. Uważa, że jeszcze nie trafił na swoją drugą połowę. Szuka kobiety dla której i przy której mógłby stać się lepszym człowiekiem.

MIKOŁAJ ma 72 lata. Z wykształcenia jest inżynierem chemikiem (po Politechnice Warszawskiej, skończył także enologię na Uniwersytecie Jagiellońskim), z zawodu jest rolnikiem, a z zamiłowania winiarzem.
W swoim ekologicznym gospodarstwie uprawia ponad 30 odmian winogron i wytwarza wiele gatunków win.
Jest stały w uczuciach. 42 lata spędził w szczęśliwym związku ze swoją żoną. Po jej śmierci poświęcił wiele wysiłku by zintegrować rodzinę. Z sukcesem. Teraz czuje, że nadszedł czas na nowy związek.

ROLNIK SZUKA ŻONY 4: KANDYDATKI MIKOŁAJA

Elżbieta pochodzi z Kołobrzegu i ma 67 lat. Jest opiekunką osób starszych. Pracuje w Niemczech, bardzo lubi swoją pracę i ma wspaniały kontakt z tymi osobami. Wolny czas spędza aktywnie, jeździ na rowerze, pływa na basenie, spaceruje z kijkami nad morzem, lubi dobry film. Chętnie też słucha muzyki rozrywkowej i współczesnej. Lubi fotografować – przyrodę i zwierzęta oraz aranżować wnętrza. Często gotuje i eksperymentuje w kuchni. Ma córkę Joannę, która ma 46 lat i mieszka wraz ze swoją rodziną w Belgii. Od przyszłego partnera oczekuje szacunku, szczerości, kultury osobistej oraz intelektu.

Ewa to 59-latka, z jednej z podwarszawskich miejscowości. Pracuje w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie. Kocha spędzać czas na łonie natury, uwielbia kwiaty i warzywa. Jej hobby to książki, poezja, filmy i wypady do teatru. Pisze wiersze, a aktualnie książkę. Jest po rozwodzie mieszka sama i ma dwójkę dorosłych dzieci. Od przyszłego partnera oczekuje mądrości, ciepła, energii i kultury osobistej.

Teresa. Księgowa w jednej z firm z branży maszyn budowlanych. Wolny czas spędza aktywnie, na sportowo – uprawia nordic walking, pływa, czasami chodzi na zumbę i siłownię. Ma 28 letniego syna. Jej przyszły partner powinien być „sobą”, nie udawać kogoś, kim nie jest. Szuka mężczyzny normalnego. z wadami i zaletami, żeby dzielił się z nią radością i troskami dnia codziennego. Chciałaby być dla niego ważna.

Janina pochodzi z Olecka. Ma 64 lata i jest absolwentką akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Jest na emeryturze, ale pracuje dorywczo - prowadzi kursy i szkolenia. W wolnym czasie wybiera się na wycieczki (rowerowe, piesze, samochodem). Lubi też pływanie, taniec, kino, teatr, gry planszowe, spotkania towarzyskie. Posiada talenty manualne – rękodzieło artystyczne, pisze wiersze, zajmuje się również wypiekami regionalnymi. Ma 3 dzieci. U mężczyzny zwraca uwagę na osobowość, charakter, inteligencję, stan ducha, mentalność i dbałość o siebie.

Małgorzata ma 59 lat i mieszka Królikowicach. Pracuje w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu. W wolnym czasie słucha muzyki, pracuje w ogródku, lubi tańczyć i spędzać czas z ludźmi. Ma dwójkę dorosłych dzieci i jest po rozwodzie. Najważniejsze u jej wymarzonego, przyszłego mężczyzny są uczciwość i szczerość.

Ewa ma 56 lat i dwójkę dorosłych dzieci. Od 30 lat pracuje w szkole. Jej życiowe przyjemności to koncerty muzyczne, taniec, zwiedzanie zamków w Polsce, sport – squash. Jej talenty to taniec, psychologia i rozmowy z ludźmi. W przyszłym wybranku ceni sobie intelekt, zainteresowania oraz szacunek do partnera.
Renata mieszka w Warszawie i ma 50 lat. Posiada wykształcenie wyższe – ukończyła warszawskie SGH a studia podyplomowe robiła w The City University Business School w Londynie. Obecnie realizuje własne projekty. Jej wymarzony mężczyzna może być niedoskonały, ale jednocześnie musi być silny i prawy. Oczywiście powinien ją kochać. Realizowanie celów umożliwia jej twórcze i konstruktywne myślenie. Posiada też umiejętność dobrego planowania.

Teresa to 59 letnia wdowa z Białegostoku. Prowadzi własne biuro ubezpieczeniowe, a w branży ubezpieczeniowej pracuje od ponad 20 lat. Uwielbia kontakt z ludźmi, a swoją pracę traktuje również jako hobby. Czas wolny spędza bardzo aktywnie – latem na działce rekreacyjnej, w lesie nad rzeką. A zimę na długich spacery po Puszczy Knyszyńskiej z kijkami. Ceni sobie dobrą lekturę i film. Mężczyzna, którego szuka powinien być opiekuńczy, ciepły, przedsiębiorczy, inteligentny, romantyczny, z umiarkowanym poczuciem humoru. Umiejętność lekkiego poruszana się na parkiecie jest również mile widziana. Kultura i wygląd zewnętrzny jest podstawą do zrobienia pierwszego, dobrego wrażenia na drugiej osobie.

ROLNIK PIOTR to 38-letni kawaler z Mazowsza, którego pierwszym marzeniem była służba w Wojsku Polskim. Pomimo kilku prób marzenia tego nie udało mu się zrealizować. Piotr zaczął więc szukać swojego miejsca na świecie.
Przez jakiś czas mieszkał w Niemczech, potem w Szwecji, by ostatecznie odnaleźć szczęście w prowadzeniu rodzinnego gospodarstwa. Nie porzucił jednak swoich innych pasji jak, np. kolekcjonowanie militariów z okresu pierwszej wojny światowej.
Do pełni szczęścia brakuje mu tylko drugiej połowy.

ROLNIK SZUKA ŻONY 4: KANDYDATKI PIOTRA

Monika z Warszawy ma 30 lat, psa, dyplom prestiżowej uczelni (obecnie robi doktorat i prowadzi zajęcia ze studentami). Aktywność ruchowa (narty, łyżwy, rower, rolki, pływanie, kajaki, taniec) również jej bliska, ale w rozsądnej dawce. Lubi też spędzać czas w domu – gotować, czytać książki, gazety, czy oglądać filmy. Szuka osoby, która myśli poważnie o życiu i chce założyć rodzinę. Zwraca uwagę zarówno na cechy zewnętrzne (wolałaby, żeby partner był od niej wyższy) jak i na cechy charakteru. Zależy jej na dobrej komunikacji, wspólnym zrozumieniu się, „patrzeniu w tę samą stronę w życiu”. Nie wyobraża sobie mężczyzny bez prawa jazdy kategorii B.

Beata – 38 letnia panna z województwa łódzkiego. Z wykształcenia krawcowa, z zamiłowania aktorka, z zawodu animatorka dziecięca (choć w swojej karierze była już modelką, kelnerką, hostessą, nieobce są jej też firmowe salony odzieżowe). Miłośniczka dobrej literatury, nastrojowej muzyki, a także wycieczek pieszych i rowerowych. W programie szuka mężczyzny szczerego, uczciwego, wiernego i z zasadami. I choć u faceta ceni sobie przede wszystkim intelekt, to nie ukrywa, że wygląd też nie jest bez znaczenia.
Emilia ma 28 lat, pochodzi z Brodnicy, ale aktualnie mieszka w Warszawie i pracuje w biurze kredytowym. Pracuje również w sklepie sportowym, bo bardzo lubi kontakt z innymi ludźmi. W wolnym czasie spotyka się ze znajomymi. Jej zainteresowania to moda i kosmetologia. Skończyła szkolenie ze stylizacji rzęs. W przyszłości chciałaby pracować w branży kosmetycznej. Bardzo dobrze gotuje. Szuka mężczyzny przede wszystkim odpowiedzialnego oraz troskliwego. Zwraca uwagę na to, jak traktuje swoich rodziców i zwierzęta. Nie ukrywa, że na początku zwraca uwagę na wygląd, ale to nie jest dla niej najważniejsze.

Katarzyna ma 33 lata. Jest informatykiem (administratorem systemów) i pracuje w branży IT. W wolnych chwilach naprawia też komputery, czasem projektuje strony www. Pracuje zdalnie i dużo czasu spędza w domu, który dostała po rodzinie. Wynajmuje w nim pokoje. Dużo przyjemności sprawia jej dbanie o dom – kosi trawę, pielęgnuje przydomowy ogródek, w którym sadzi warzywa i zajmuje się kotami (ma aż 3 i nie wyobraża sobie domu bez nich). Interesuje się tym, co dzieje się w Polsce i na świecie. Jej wymarzony partner powinien być zaradny życiowo i twardo stąpać po ziemi. Nie ukrywa, że wygląd zewnętrzny też jest dla niej ważny. Kulturalny, dobrze wychowany, inteligentny i pracowity – to mężczyzna dla niej.

Magdalena ma 29 lat i na co dzień zajmuje się wychowaniem dwuletniej córki. W wolnym czasie lubi prace w ogrodzie, czytać książki, jeździć na rowerze, interesuje się również modą. Lubi tańczyć i uważa, że jest w tym całkiem niezła. Nie boi się wyzwań, kocha żyć i stara się być zawsze uśmiechnięta. Szuka mężczyzny uczciwego, dobrego, takiego który będzie ją szanował i zaopiekuje się jej córką.

Monika ma lat 40. Jest dyplomowanym tłumaczem języka niemieckiego i holenderskiego, ma także uprawnienia tłumacza przysięgłego w Niemczech. Absolwentka Uniwersytetu im. Johanna Gutenberga w Moguncji, obecnie pracuje jako handlowiec, w dużej firmie z branży motoryzacyjnej. Miłośniczka górskich wędrówek, dalekich podróży, leśnych spacerów i sportu. Pasjonatka języków obcych jako takich i mistrzyni domowych przetworów. W programie szuka kulturalnego mężczyzny, o dobrym sercu i uczciwych zamiarach.

Natalia ma 32 lat i do programu przyjechała z Elbląga. Z wykształcenia filolog polski, z zawodu handlowiec, z zamiłowania tancerka, kinomanka, melomanka i kibic piłki nożnej. Świetna organizatorka czasu wolnego. Obdarzona przy tym lekkim piórem i łatwością wyrażania siebie w mowie i piśmie. Szuka mężczyzny dobrego i lojalnego, takiego, którego bez obaw będzie mogła wypuścić na wieczór z kolegami i który nie dopuści, by jej życie kiedykolwiek przestało być wielką przygodą. Nie bez znaczenia jest też chemia i pewien błysk w oku, bez którego poważnie myśleć o mężczyźnie nie podobna.
Patrycja ma 27 lat i swoje życie dzieli z mamą i swoim 10 miesięcznym synkiem, Damianem. Z zawodu jest nauczycielką języka rosyjskiego. Spełnia się w pracy zawodowej, uwielbia dzieci i ma do nich właściwe podejście. Bardzo lubi jeździć na rowerze i spędzać czas na siłowni. W wolnym chwilach czyta książki (romanse, przygodowe, o życiu) i słucha muzyki. Szuka dobrego, ułożonego, kulturalnego mężczyzny, u boku którego czułaby się bezpiecznie i który zaakceptuje ją taką, jaką jest. Druga osoba musi być szczera, opiekuńcza, lojalna i wrażliwa. W związku szuka przyjaciela.

ROLNIK ZBIGNIEW ma 42 lata. Z zamiłowania i zawodu jest rolnikiem, samodzielnie gospodaruje na 70 hektarach. Pasjonuje się nowinkami technicznymi związanymi z mechanizacją rolnictwa, a praca na roli daje mu szczęście, radość i poczucie spełnienia.
Zbigniew jest człowiekiem bardzo spokojnym i nieśmiałym. Ma duszę romantyka. Kilkanaście lat temu, w wyniku wypadku przy pracy stracił dłoń, ale jak sam mówi: „oprócz butów wiązania, robi wszystko”.
Jak dotąd nie miał szczęścia w miłości, a udział w programie ma mu pomóc w znalezieniu partnerki na całe życie, którą mógłby zaprowadzić przed ołtarz.

ROLNIK SZUKA ŻONY 4: KANDYDATKI ZBIGNIEWA

Anna ma 37 lat i wraz z braćmi mieszka u mamy, w gospodarstwie rolnym na Pomorzu. Ma wykształcenie wyższe (skończyła zarządzanie i marketing na Politechnice Koszalińskiej). Lubi śpiewać i piec babeczki.

Ewa, 40 letnia księgowa w dużej korporacji. Do tej pory nie miała stałego związku, do niedawna mieszkała z rodzicami, a od 3 lat tylko z tatą. Lubi czytać książki, spacery, spotkania ze znajomymi, poznawać nowe miejsca, ludzi i ich obyczaje. Jest dobrym słuchaczem i piecze pyszne ciasta. Szuka dobrego i ciepłego mężczyzny. Zwraca uwagę na schludny wygląd, obycie w towarzystwie i zachowanie wobec drugiego człowieka.

Iwona to 34 letnia panna z Wrocławia. Pracownica międzynarodowej korporacji z branży finansowej (zgodnie zresztą ze swoim wykształceniem). Praca zapewnia jej utrzymanie i daje satysfakcję, ale prawdziwe szczęście znajduje w tańcu, wyprawach rowerowych i górskich wędrówkach. Ma swój mały ogród na balkonie, uwielbia piec ciasta, sama robi nalewki degustacyjne i lecznicze. Szuka partnera opiekuńczego, czułego, pogodnego, szczerego, który wie, czego chce od życia i działa, zamiast bezczynnie czekać na spełnienie marzeń.

Joanna ma 36 lat i mieszka w Siedlcach. Jest wykładowcą i nauczycielem języka rosyjskiego. Interesuje się literaturą i kulturą rosyjską. Serniki rosną jej w piekarniku jak szalone, jest świetnym organizatorem. Kiedyś śpiewała w chórze uniwersyteckim. Często podróżuje, ale najczęściej są to wyjazdy służbowe. Kocha Petersburg i Pragę. W ramach odstresowania się chodzi na zajęcia z fitnessu. Szuka mężczyzny z którym mogłaby stworzyć rodzinę. Chciałaby żeby był otwarty, miły, z poczuciem humory, bez nałogów, zrównoważony psychicznie, odpowiedzialny i żeby bardzo, bardzo ją kochał. Zwraca uwagę na tembr głosu, na dłonie, na to jak ktoś mówi i co mówi.

Kinga ma 28 lat i z wykształcenia jest cukiernikiem. Pracuje jednak w firmie handlowo-usługowo-przemysłowej. Mieszka z rodziną, w małym gospodarstwie w Słupnicy. Lubi spacery, rozmowy, muzykę i prace gospodarskie. Jest bardzo otwarta na pomoc drugiemu człowiekowi. Zwraca uwagę na charakter, oczy oraz podejście do drugiej osoby. Liczy się dla niej szczerość i wierność.

Wideo

Materiał oryginalny: Rolnik szuka żony 4: Kiedy w telewizji? Rolnicy, kandydaci [ZDJĘCIA] - Głos Wielkopolski

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie