reklama

ROLNIK SZUKA ŻONY. Seweryn z Rolnik szuka żony grał w Polonii Słubice. Skradł serca widzów. Jaki jest, czym się zajmuje? [19.11.2019]

oprac. sndr
Seweryn z show "Rolnik szuka żony" ma 28 lat. Facebook: Seweryn z Rolnik szuka żony
Seweryn ma 28 lat, z zawodu i wykształcenia jest rolnikiem. Zanim na dobre zajął się swoim gospodarstwem, grał w Polonii Słubice. Kim są pozostali uczestnicy show?

Program TVP "Rolnik szuka żony" powrócił na ekrany telewizji. Jak na razie przedstawiono kandydatów - rolników, którzy dzięki programowi chcą znaleźć żonę.

Seweryn z Rolnik Szuka żony i Marlena

W odcinku show "Rolnik Szuka Żony" z 17 listopada zobaczyliśmy burzliwe rozstanie Seweryna z Marleną (22 lata), która była jego wybranką serca.

Para nie szczędziła sobie gorzkich słów, a nawet wyzwisk. Z dialogu młodych można było wywnioskować, że Marlena zakochała się w Sewerynie, ale ten nie odwazajemnił jej uczucia i stwierdził, że nie można po kilku dniach znajomości mówić komuś, że się go kocha.

Marlena z kolei poczuła się oszukana. Zarzuciła Sewerynowi, że ją zwodził oraz, że naginał dla niej - a ona dla niego - regulamin show. Para miała kontaktować się SMS-owo od początku znajomości. Co więcej, fakt że Marlena miała pokój blisko Seweryna też nie było zbiegiem okoliczności.

Seweryn i Marlena z Rolnik Szuka Żony najwidoczniej nie zostaną nawet przyjaciółmi.

Rolnik szuka żony - kiedy oglądać?

Nowa edycja programu "Rolnik Szuka Żony" już wystartowała! Stacja TVP pierwszy odcinek najnowszej edycji show wyemitowała 8 września o godz. 21.15. Od tego dnia w każdą niedzielę będziemy mogli oglądać na ekranach TV rolników, którzy poszukują swojej miłości.

Uczestnicy "Rolnik Szuka Żony" to Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir. Poznaj bliżej uczestników "Rolnik Szuka Żony". Jakich kobiet poszukują?

Oto sylwetki kandydatów najnowszej edycji programu

Seweryn z Rolnik szuka Żony

W pierwszym odcinku najnowszego sezonu show "Rolnik szuka żony" przedstawiono sylwetki wszystkich kandydatów. Po komentarzach fanek (i fanów) programu moóżna stwierdzić, że widzowie największą sympatią obdarzyli 28-letniego Seweryna - byłego piłkarza Polonii Słubice.Z krótkiego materiału dowiadujemy się, że życie 28-latka nie oszczędzało. Teraz mężczyzna marzy o tym, aby poznać swoją drugą połówkę.

Seweryn przez wiele lat grał w Polonii Słubice. Z boiskiem pożegnał się w 2012 roku po śmierci ojca.

Życiowych perturbacji nie przetrwał również jego 8 letni związek

- piszą producenci programu.

Seweryn z Rolnik szuka żony - czy spotka swój ideał?

Seweryn chce poznać:

  • szczerą
  • niezaborczą
  • pewną siebie
  • zaradną
  • brunetkę
  • o niebieskich oczach

28-letni były piłkarz Polonii Słubice tę jedyną chętnie zabierałby na romantyczne randki nad jeziorem albo spontaniczne podróże w nieznane.

Przeczytaj też: **Rolnik szuka żony 2: Jednym z uczestników jest Lubuszanin! [WIDEO]**

Jeśli jesteś zainteresowana Sewerynem możesz napisać do niego list.ROLNIK SZUKA ŻONY 6. Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony".

- opisy pochodzą z oficjalnych profili na Facebooku uczestników show/źródło: TVP/Facebook

ROLNIK SZUKA ŻONY. Seweryn z Rolnik szuka żony grał w Poloni...

MAREK z ROLNIK SZUKA ŻONY
57-letni Marek samotnie mieszka w 24 hektarowym gospodarstwie, które sam założył i które rozwijał przez niemal 30 lat.
Ma 169 centymetrów wzrostu, jest atrakcyjnym i dbającym o siebie mężczyzną, ojcem czwórki dorosłych dzieci i rozwodnikiem z 25-letnim stażem małżeńskim.

Marek
Marek Facebook: Marek z Rolnik szuka żony

Po ośmiu latach samotności i przelotnych związków gotów jest na poszukiwanie kobiety, która zaakceptowałaby go takim, jakim jest – stałego w uczuciach (choć nie romantycznego), uczciwego i ciężko pracującego. Marzy o partnerce szczerej (nie zaakceptuje osoby, która kłamie), pracowitej. Jak twierdzi, wygląd nie jest dla niego najważniejszy, ale zwraca uwagę na figurę kandydatki oraz chciałby, żeby była od niego młodsza.

SEBASTIAN Z ROLNIK SZUKA ŻONY
Wielkopolanin Sebastian ma 37 lat, piwne oczy, brązowe włosy i 170 centymetrów wzrostu i choć rolnictwo nie jest jego pierwszym wyborem, dziś nie wyobraża sobie życie poza gospodarstwem.
Jest człowiekiem spokojnym, z dystansem podchodzącym do nowych znajomości, za to pracowitym, lojalnym i odpowiedzialnym. Lubi majsterkować – ma mały warsztat blacharski, gdzie dodatkowo naprawia auta. Słucha też muzyki dance i lubi dobre komedie.

Sebastian ma 37 lat
Sebastian ma 37 lat Facebook: Sebastian z Rolnik szuka żony

Samotny od siedmiu lat zgłosił się do programu w poszukiwaniu kobiety, która dla niego przeprowadziłaby się na wieś i z którą połączyłoby go prawdziwe uczucie. Sebastian uważa, że wygląd nie jest sprawą najistotniejszą, choć preferuje kobiety szczupłe. Chciałby, żeby była to kobieta spokojna (choć nie aż tak spokojna, jak on) dzieląca jego zainteresowania i pasje. Bez problemu zaakceptowałby też kobietę po rozwodzie czy z dziećmi, ale ważne jest dla niego by potencjalna partnerka była – jak on – katoliczką.

ADRIAN Z ROLNIK SZUKA ŻONY
Adrian ma 28 lat, jest rodowitym Małopolaninem, geodetą z wykształcenia, rolnikiem i kwiaciarzem z zawodu, wyboru i powołania.
Ma 175 centymetrów wzrostu, szeroki uśmiech na twarzy i wrodzony talent do tańca. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią, jeździ na nartach i czyta gazety. Ma na koncie dwa poważne, kilkuletnie związki i kilka zauroczeń, lecz – jako romantyk – wciąż czeka na „tę jedyną” kobietę, która zdobyłaby go urodą i zatrzymała charakterem.

Adrian ma 28 lat
Adrian ma 28 lat Facebook: Adrian z Rolnik szuka żony

Szuka kobiety do tańca i do różańca, takiej, która potrafi mówić co jej nie odpowiada i wybić mu czasem z głowy głupi pomysł. Jednocześnie nie może być ona zbyt zazdrosna czy zaborcza. Adrian marzy o ślubie, więc wolałby związać się z kimś bez przeszłości i budować z nią wszystko od nowa. Jego wybranka może liczyć na romantyczne wieczory przy świecach, teatr i kolacje w klimatycznej restauracji.
Adrian wierzy, że miłość do takiej kobiety będzie dla niego motorem, który pchać go będzie do przodu i pozwoli osiągnąć rzeczy dotąd nieosiągalne.

WALDEMAR Z ROLNIK SZUKA ŻONY
46-letni Waldemar z Mazowsza jest nie tylko gospodarzem na własnym, 20-hektarowym gospodarstwie, ale także organistą, lokalnym agentem ubezpieczeniowym i ojcem dwójki wspaniałych dzieci. Po 15 latach małżeństwa i 6 latach samotności Waldemar gotów jest na nowy związek z kimś wyjątkowym, kimś dla kogo jego serce zabiłoby mocniej.
Sam jest mężczyzną zasadniczym, konkretnym i pracowitym.

Waldemar ma 46 lat.
Waldemar ma 46 lat. Facebook: Waldemar z Rolnik szuka żony

Poszukuje kobiety dojrzałej, rozsądnej, zaangażowanej w życie rodzinne i podzielającej jego wartości, choć najważniejsze jest, żeby między nimi zaiskrzyło. Nie przeszkadza mu też rozwód czy dzieci z poprzednich związków. Również wygląd jest dla niego rzeczą drugorzędną, a czytania listu na pewno nie zacząłby od zdjęcia, które niewiele mówi o człowieku.

SŁAWOMIR Z ROLNIK SZUKA ŻONY
Pochodzący z Kujaw, 34-letni Sławomir pomyślnie łączy pracę na roli z zawodem strażaka, posiada też uprawnienia pszczelarskie, interesuje się motoryzacją i hobbystycznie wędkuje.
Ma 188 centymetrów wzrostu, jest mężczyzną cierpliwym i spokojnym, choć czasem ulega chwili. Nie wyobraża sobie życia poza gospodarstwem, co skutecznie utrudnia mu znalezienie życiowej partnerki.

Sławomir ma 34 lata
Sławomir ma 34 lata Facebook: Sławomir z Rolnik szuka żony

Po trzech latach samotności Sławomir zdecydował się zgłosić do naszego programu. Ma nadzieję, że udział w „Rolniku” odmieni jego życie i pomoże mu znaleźć wysoką, spokojną i szczerą kobietę, z własnym zdaniem, ale i zdolnością do kompromisów. Kobietę, której mógłby zaufać i z którą mógłby spełnić resztę życia.

PAWEŁ Z ROLNIK SZUKA ŻONY
Paweł ma 30 lat, 185 cm wzrostu, ciemne blond włosy, niebieskie oczy. Adept sportów walki i zapalony wędkarz. Ojciec pięcioletniego syna, który jest dla niego najważniejszą osobą na świecie. Uważa się za mężczyznę pracowitego, wesołego, wytrwałego (chociaż – jak zaznacza – nie upartego) i przede wszystkim odpowiedzialnego.

ROLNIK SZUKA ŻONY. Seweryn z Rolnik szuka żony grał w Polonii Słubice. Skradł serca widzów. Jaki jest, czym się zajmuje? [19.11.2019]
Facebook: Paweł z Rolnik szuka żony

Rolnik z zawodu, wyksztalcenia i zamiłowania, z dumą pielęgnujący dzieło pradziadków i ceniący sobie związaną z zawodem rolnika niezależność. Rozwiedziony od 2,5 roku Paweł w poszukuje w programie kobiety samodzielnej, czułej i rodzinnej, z którą mógłby aktywnie spędzać czas czy wyjść do kina. Chętnie zaakceptuje kandydatkę po rozwodzie czy z dziećmi. Nie ukrywa też, że wygląd ma dla niego znaczenie - ceni sobie ładny uśmiech i długie włosy, nie przepada natomiast za tatuażami.

JAKUB Z ROLNIK SZUKA ŻONY
Choć w dzieciństwie marzył o karierze żołnierza, praca na roli od samego początku była przeznaczeniem 42-letniego Jakuba, który dziś wspólnie ze swoim ojcem – burmistrzem jednego z wielkopolskich miast – kieruje pracą na wielkiego, 250-hektarowego gospodarstwa.

Jakub z "Rolnik szuka żony"
Jakub z "Rolnik szuka żony" Facebook: Jakub z Rolnik szuka żony

Jest mężczyzną wesołym, otwartym na nowe przeżycia i spokojnym, choć czasem pozwala ponieść się impulsom. Lubi góry latem, spacery, przejażdżki quadem, często wychodzi ze znajomymi i lubi się bawić. Niedawno odkrył w sobie pasję do samolotów i wszędzie, gdzie może podróżuje więc samolotem. Zamiłowanie do poznawania nowych miejsc, dzieli ze swoim bratem, który mieszka i pracuje w Australii jako organizator wycieczek do Papui Nowej Gwinei.
Pomimo kilku poważniejszych związków pan Jakub wciąż nie ustaje w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Nie ukrywa też, że jako esteta zwraca uwagę na wygląd, ale najważniejsza jest dobra aura. Kobieta, której szuka powinna być szczera, otwarta, ale nie może pozwolić wejść sobie na głowę. Jakub chciałby, żeby dzieliła jego zacięcie podróżnicze i pogląd, że życie trzeba przeżyć jak najlepiej. Nie przeszkadzają mu też rozwód, dzieci z poprzednich związków czy papierosy. I choć nie zakochuje się łatwo, gotów jest otworzyć swoje serce.

ROBERT Z ROLNIK SZUKA ŻONY
Robert to 23-letni kawaler z Kaszub. Ma 174 centymetry wzrostu i kończy studia na uczelni rolniczej. Pochodzi z rodziny wielodzietnej - ma czterech braci, siostrę. Jak twierdzi, łatwo podejmuje decyzje, ale niekiedy przydałoby mu się więcej asertywności. Dodaje też, że czasami brakuje mu „pewnego luzu”, ułatwiającego poszukiwania drugiej połówki.

Robert ma 23 lata.
Robert ma 23 lata. Facebook: Robert z Rolnik szuka żony

W wolnych chwilach Robert gra na gitarze, pisze wiersze, słucha muzyki, czyta książki, biega i spotyka się ze znajomymi. W programie poszukuje brunetki, mniej więcej tego samego co on wzrostu, obdarzonej silnym charakterem, zdecydowaniem i otwartością. Kobiety szczerej, wiernej i… niepalącej. W zamian oferuje stabilność, miłość oraz romantyczne randki przy własnoręcznie ugotowanym posiłku i dźwiękach gitary.

ROLNIK SZUKA ŻONY. Zasady programu

Obecnie TVP wyemitowało pierwszy odcinek show "Rolnik szuka żony", w którym przedstawiono kandydatów programu. Obecnie każdy z nich czeka na wiadomości od zainteresowanych nimi kobiet. Spośród wysłanych do nich listów ze zdjęciami,, uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" zaproszą zainteresowane nimi kobiety na spotkanie, a następnie wybiorą kandydatki, które zaproszą do swoich gospodarstw.

WIDEO: Jeden z uczestników show "Rolnik szuka żony" wziął ślub

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 2

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

chlopina zamiast orac w polu i rznac drewno na zime i pilnowac byka i konia to on woli orac inna bruzde i rznac cos innego.oj nie grzeczny chlopina.prawdopodobnie dostanie jeszcze doplate od panstwa za susze w tym roku.dupa nie traktor,a ciagnie.

G
Gość

Fałszywy,zakłamany gość z bardzo cięzkim charakterem,w ogole nie jest zaskoczeniem to,że do tej pory i w tym wieku jest sam. Pieniądze jednak to nie wszystko,chociaż Marlenka na nie bardzo liczyła:)

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3