Rusza nowy sezon mistrzostw świata na żużlu, transmisje na Platformie CANAL+

Materiał informacyjny CANAL+

BETARD FIM Speedway Grand Prix we Wrocławiu już dziś rozpocznie nowy sezon Speedway Grand Prix, czyli indywidualnych mistrzostw świata na żużlu. Tytułu broni Bartosz Zmarzlik, a oprócz niego w cyklu wystąpią Maciej Janowski i Patryk Dudek. Transmisje z Wrocławia dziś i w sobotę w CANAL+ SPORT2.

Tegoroczny sezon Speedway Grand Prix znacząco różni się od poprzedniego. Ze względu na pandemię koronawirusa zmieniono formułę cyklu oraz cały terminarz. Zakłada on, że żużlowcy walczący o mistrzostwo świata wystartują łącznie w ośmiu turniejach rozgrywanych w systemie dwu rundowym. Każda z rund stanowi odrębne zawody, w których można zdobyć maksymalnie 20 punktów.

Walka o mistrzostwo rozpocznie się we Wrocławiu, gdzie zawody zostaną rozegrane w piątek oraz sobotę. Następne daty i miejsca w kalendarzu to 11-12 września Gorzów Wielkopolski, 18-19 września Praga oraz 2-3 października Toruń, gdzie poznamy nowego mistrza świata. Tytułu broni Bartosz Zmarzlik, który przed rokiem wygrał Grand Prix na Stadionie Olimpijskim.

„Stara sportowa zasada głosi: bij mistrza. Ale akurat w przypadku Bartka Zmarzlika jestem wyjątkowo spokojny o jego formę. Nie wykluczam, że na podium znajdzie się miejsce jeszcze dla kogoś z dwójki Maciej Janowski – Patryk Dudek. Przewidywać nie jest łatwo, bo przed nami szalony sezon, rozgrywany w krótkim czasie, więc może sypnąć niespodziankami. Na pewno emocji nie zabraknie, zarówno na torach, jak i w CANAL+, do którego zapraszam na transmisje.” Marcin Majewski, dziennikarz CANAL+

https://www.youtube.com/watch?v=9R8TCjQ9eYw&feature=emb_title

Inauguracyjne zawody nowego sezonu Speedway Grand Prix we Wrocławiu będą transmitowane na żywo w CANAL+ SPORT2 w piątek 28 sierpnia od godziny 18:30. Gospodarzem studia będzie Marcin Majewski, a zawody skomentują Tomasz Dryła i Wojciech Dankiewicz. Drugą odsłonę wrocławskiego turnieju widzowie CANAL+ SPORT2 będą mogli obejrzeć na żywo w sobotę 29 sierpnia od 18:30. Studio ponownie poprowadzi Marcin Majewski, a na stanowisku komentatorskim Tomaszowi Dryle będzie towarzyszył Mirosław Jabłoński. Wśród gości znajdą się Krzysztof Cegielski oraz Marek Cieślak, trener kadry narodowej.

Plan transmisji Speedway Grand Prix w CANAL+

Piątek, 28 sierpnia
18:30 BETARD Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski, runda 1; CANAL+ SPORT2
Studio: Marcin Majewski, goście: Krzysztof Cegielski, Mirosław Jabłoński, reporter: Łukasz Benz, komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz

Sobota, 29 sierpnia
18:30 BETARD Wrocław FIM Speedawy Grand Prix Polski, runda 2; CANAL+ SPORT2
Studio: Marcin Majewski, goście: Krzysztof Cegielski, Marek Cieślak, reporter: Łukasz Benz, komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński

Wszystkie rundy Speedway Grand Prix można obejrzeć w nowej usłudze CANAL+ telewizja przez internet. Dzięki nowoczesnym funkcjonalnościom usługi użytkownicy serwisu mogą oglądać nawet 4 programy jednocześnie, na kilku ekranach na różnych urządzeniach (TV, telefon, tablet), a nawet cofać do początku programy nadawane żywo. Cała oferta opiera się na elastycznym, miesięcznym modelu subskrypcyjnym, z którego w każdym momencie można zrezygnować.

Na nowych użytkowników czeka bezpłatny miesiąc próbny - wystarczy odwiedzić serwis CANAL+ telewizja przez internet, założyć konto i zarejestrować kartę płatniczą.

Materiał oryginalny: Rusza nowy sezon mistrzostw świata na żużlu, transmisje na Platformie CANAL+ - Polska Times

Dodaj ogłoszenie