Salon „Hollywood”, którego właścicielką jest Magdalena Słota-Łagoda, ponownie zawalczy o najwyższy laur w plebiscycie „Gazety Lubuskiej”.

Plebiscyt „Nasze Dobre Lubuskie” powstał z myślą o produktach i usługach, które mają do zaoferowania lokalni przedsiębiorcy. To wspaniała inicjatywa dla wszystkich firm z regionu, zarówno tych dużych, jak i małych. Do naszego plebiscytu wciąż dołączają kolejni przedsiębiorcy, którzy chcą się pochwalić szerokiemu gronu swoimi wyjątkowymi produktami oraz usługami.
Miło nam poinformować, że do konkursu przystąpiła pani Magdalena Słota-Łagoda, której salon kosmetyczny „Hollywood” ponownie zawalczy o najwyższy laur w „Naszym Dobrym Lubuskim”.

Pani Magdalena, właścicielka międzyrzeckiego salonu „Hollywood”, to wyśmienita ekspertka od wielu lat świadcząca usługi z zakresu kosmetologii na bardzo wysokim poziomie.
- Nasze usługi są dla wszystkich i w rozsądnych cenach. Przyjeżdżają do nas panie z różnych stron Polski, które wcześniej nawet nie wiedziały gdzie znajduje się Międzyrzecz. Cieszę się, że dzięki naszym zabiegom kobiety z rozmaitych zakątków kraju mogą poznać tę część regionu lubuskiego. Dzięki plebiscytowi „Gazety Lubuskiej” możemy dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców - mówi pani Magdalena, po czym dodaje:
- Cały czas stawiam na rozwój. Nowymi zabiegami, które wprowadziłyśmy w ostatnim czasie w salonie są Nici Mono, PDO oraz masaż pneumatyczny, który pomaga pozbyć się obrzęków.

Zgłoś produkt lub usługę
Przypominamy, że aby powalczyć o nagrody wystarczy do 22 października przysłać zgłoszenie na adres: reklama@gazetalubuska.pl, wpisując w temacie wiadomości „Nasze Dobre Lubuskie 2018 - zgłoszenie”. Można też skorzystać z ankiety zgłoszeniowej znajdującej się na tej stronie i wysłać ją za pośrednictwem internetu.

W tym roku organizatorzy zmniejszyli liczbę konkursowych kategorii. Zgłoszenia będą oceniane w trzech grupach: produkt przemysłowy/nowoczesne technologie, produkt spożywczy/gastronomia oraz usługi.

Wyborem laureatów zajmie się kapituła w składzie: Elżbieta Anna Polak - marszałek województwa lubuskiego, Piotr Bednarek - prezes Radia Zachód, Maria Brygida Grzybowicz z biura wojewody lubuskiego, Robert Jałowy - dyrektor TVP Gorzów, Bogdan Karwowski z Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Ewa Mazurkiewicz - dyrektor delegatury Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej, Wiesław Ocytko z Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej, Stanisław Owczarek - dyrektor Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej, Renata Pękala - dyrektor działu reklamy „Gazety Lubuskiej” oraz Grzegorz Widenka - prezes zielonogórskiego oddziału Polska Press.

Nasze Dobre Lubuskie 2018 - Wszystko o plebiscycie