W nadchodzący weekend klienci banku Santander Bank mogą mieć problemy. Bank zapowiada przerwę techniczną, a ta wiąże się m.in. z blokadą bankowości intternetowej.

SANTANDER BANK POLSKA - przerwa od 10 - 11 listopada

Problemy w nadchodzący weekend mogą mieć klienci banku Santander Bank Polska. Od 10 listopada bank planuje przerwę techniczną. Wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. - Już wkrótce dołączy do nas część klientów Deutsche Bank Polska. Proces połączenia wymaga aktualizacji systemów, dlatego w dniach od 10.11.2018 r. od godziny 0.00 do 11.11.2018 r. do godz. 20.00 zaplanowano przerwę techniczną - informuje Santandder Bank Polska.

Czytaj również: ING Bank Śląski, Getin Noble Bank i PKO BP oddadzą pieniądze klientom. Nieprawidłowo informowały o zmianach opłat.

Od 10.11.2018 r. od godziny 0.00 do 11.11.2018 r. do godz. 20.00 nie będzie można korzystać z bankowości internetowej i mobilnej. Jeśli macie jakiś pilny przelew do wysłania, to najlepiej zrobić to przed zaplanowaną przerwą.

Santander Bank - bankomaty

- Podczas przerwy karty oraz bankomaty i wpłatomaty będą działać, jednak salda mogą być nieaktualne. - Proszę wziąć to pod uwagę - informuje bank.

Usługa iBiznes24 będzie niedostępna od piątku od godziny 20.00.

Przelewy w Santander Bank 12 listopada

Wszystkie płatności, które zostaną wykonane 12 listopada 2018 r. będą zrealizowane normalnie – tak jak w dzień roboczy (ELIXIR, SORBNET2, TARGET2, SEPA). Płatności zostaną rozliczane zgodnie ze standardowym harmonogramem.
Jest to decyzja Narodowego Banku Polskiego i Krajowej Izby Rozliczeniowej. Obowiązuje we wszystkich bankach w Polsce.
Oddziały banku natomiast 12 listopada będą nieczynne.

Sprawdź także: PKO BP ostrzega swoich klientów. Uważajcie na maile o temacie "Powiadomienie o zapłacie". Możecie stracić pieniądze

WIDEO: Zielona Góra. Bank BZ WBK zmienia szyld na Santander