Seksowna biegaczka z Drezdenka zdobyła 2 złote medale na młodzieżowych mistrzostwach Europy. Natalia zachywca talentem i urodą

oprac. (sndr)
Pochodząca z lubuskiego biegaczka, Natalia Kaczmarek, zdobyła dwa złote medale na młodzieżowych mistrzostwach Europy, które odbyły się w Szwecji.Lubuszanka wygrała bieg na dystansie 400 m oraz wzięła udział w sztafecie na tym samym dystansie. Natalia Kaczmarek zdobyła nie tylko złoto, ale też ustanowiła swój nowy, życiowy rekord. 400 m przebiegła w czasie 52, 34. Co ciekawe, jeszcze rok temu podczas rozmowy z naszym dziennikarzem zdradziła, że marzy o tym, by "zakręcić się w nowym roku koło 52 sekund". No i udało się!Natalia Kaczmarek pochodzi z Drezdenka, teraz "jest z" AWF Wrocław, ale jest też wychowanka trenera Tomasza Saski w ALKS AJP Gorzów. Biegaczka nie ukrywała też, że przeniosła się na Dolny Śląsk, bo w Gorzowie nie miała wystarczających warunków do trenowania. Po przejściu do AWF Wroclaw, dzięki innej bazie treningowej, jej wyniki poprawiły się.To, co śmiało możemy powiedzieć o Natalii to to, że jest niesłychanie pracowita i ambitna. Po ostatnim sukcesie można mieć nadzieję, że za rok zobaczymy Lubuszankę na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.Nie można też przejść obok urody Natalii Kaczmarek - od czasu zdobycia dwóch złotych modeli jest o niej jeszcze głośnej, a duża część fanów sportu zwraca uwagę również na to, że Natalia jest niezwykle atrakcyjna. Nie sposób się nie zgodzić z tymi komentarzami. Zresztą, sami zobaczcie! archiwum prywatne/Alan Rogalski/Instagram
Pochodząca z lubuskiego biegaczka, Natalia Kaczmarek, zdobyła dwa złote medale na młodzieżowych mistrzostwach Europy, które odbyły się w Szwecji.