Seven Sins Tattoo, Czyli nowy wymiar sztuki.

Materiał informacyjny Seven Sins Tattoo
Sztuka występuje pod wieloma postaciami, zaczynając od starożytnych, klasycznych rzeźb, aż po nowoczesne czy abstrakcyjne obrazy. Tatuaże będąc formą sztuki zdobienia ciała sprawiają, że jest to sztuka która wyraża naszego klienta - Teraz specjalnie dla was również pięknej Zielonej Górze.

Sztuka ma wiele twarzy, a jedną z nich jest tatuaż. Jest to forma bardziej niekonwencjonalna i zdecydowanie bardziej skomplikowana pod niektórymi względami. Przez to, że tatuaż często tworzony jest przy współpracy z klientem, proces kreowania staje się nieco trudniejszy, ponieważ dzieło, które powstanie nie jest wizją jedynie artysty. W tej branży trzeba liczyć się z kompromisami, ale zachowując przy tym swoje zasady. Kopiowanie tatuażu niestety nie jest sztuką, ponieważ nie wymaga kreatywności czy otwartego umysłu od osoby wykonującej tatuaż. Warto o tym pamiętać i nauczyć się rozróżniać sztukę tatuażu od chłamu, którego niestety nie przestaje przybywać. Ludzie zapominają, że bycie tatuatorem wymaga wyobraźni oraz cierpliwości, nie wspominając już o podstawowych umiejętnościach rysunkowych. Jednym z miejsc, w których u artysty spotyka się profesjonalizm i pasję jest nasze studio tatuażu w Zielonej Górze.

TATUAŻ ZIELONA GÓRA, CZYLI JAK WYBRAĆ STUDIO, KTÓREMU POWIERZYMY WYKONANIE TATUAŻU

W zależności od tego jaki styl tatuażu Was interesuje lub jakiego wykonania tatuażu oczekujecie od studio tatuażu zielona góra, warto rozważyć różne studia tattoo. Nie jest to prosty wybór, często bardzo czasochłonny, lecz lepiej raz poświęcić kilka godzin na research i mieć przez wiele lat cudowny tatuaż na skórze. Warto kierować się opiniami innych lub podejściem do klienta, a nie tylko zdjęciami tattoo, które mogą być korygowane w photoshopie, aby poprawić jakość lub wyostrzyć kolory. W Seven Sins Tattoo Zielona Góra bardzo cenimy sobie kontakt z klientem i wasze zadowolenie stawiamy na pierwszym miejscu. Dlaczego? Ponieważ bez Was nie zaszlibyśmy tak daleko i to tylko i wyłącznie dzięki Wam oraz wsparciu jakim nas darzycie, możemy wciąż się rozwijać. Nie porównujemy się do jednego czy drugiego studia, ponieważ dla nas miarą jest opinia jaką mają o nas klienci. Naszą miarą są również możliwości naszych fantastycznych artystów, którzy są bardzo otwarci na kontakt z człowiekiem i nawiązanie owocnej współpracy.

Nasi artyści często podkreślają, że dla nich tatuowanie to coś więcej niż praca. Dla nich jest to pasja, nieodłączny element każdego dnia. W wolnym czasie często tworzą nowe projekty, obrazy lub zastanawiają się z jakim nowym pomysłem przyjdzie do nich klient. Takie podejście sprawia, że ludzie z całej Polski przyjeżdżają do Seven Sins Tattoo i wiedzą, że mogą z czystym sumieniem zaufać naszym artystom w kwestii tatuażu.

TATUAŻE ZIELONA GÓRA - CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ ARTYŚCI STUDIO SEVEN SINS TATTOO W ZIELONEJ GÓRZE?

Przede wszystkim tatuatorzy w naszym studio tatuażu są wszechstronnie uzdolnieni oraz zawsze chętnie służą radą w dziedzinie tatuażu. Można tak pewnie powiedzieć o wielu artystach, ale w tym przypadku każdy tatuator ma indywidualne podejście do klienta. Wyróżnia ich także wieloletni staż, a więc lata praktyki i ogrom zdobytej wiedzy, który na co dzień wykorzystują.

O każdego klienta dbamy tak samo, nieważne czy jest to pierwszy albo pięćdziesiąty tattoo osoby, która odwiedza nasze studio tatuażu. Zapewnienie Wam komfortu i brak sztucznej atmosfery, to coś czym zdobywamy Wasze zaufanie od kilku lat. Oczywiście w Zielonej Górze nie zabraknie tego nastawienia. Chcemy dzielić się z wami pozytywną energią, a przy tym tworzyć niepowtarzalne dzieła na waszej skórze. W celu lepszego zapoznania się z Wami prowadzimy bezpłatne konsultacje, na których odpowiadamy na wszystkie wasze pytania odnośnie tattoo. Mamy nadzieję, że Zielona Góra pokocha nasze tatuaże oraz samych artystów.

OFICJALNE OTWARCIE SEVEN SINS TATTOO ZIELONA GÓRA

Ostatnimi czasy ciężko pracujemy nad dopracowaniem lokalu, który stanowi przestrzeń naszego studio w mieście Zielona Góra. Niezwykle nam zależy, aby każdy kto przekroczy próg studio poczuł, że dobrze się tam czuje i wyszedł pełen radości, która będzie wynikała z nowego tattoo zdobiącego jego skórę.

Oficjalne otwarcie studio zaplanowane jest na 25.07.2020 roku od godziny 12:00 - ul.Sikorskiego 62/9, Zielona Góra. W prowadzeniu tego eventu pomoże nam niezawodny Borys Mańkowski, a czekać na was na miejscu będzie muzyka, vouchery na tatuaże oraz alkohol. Nie zabraknie oczywiście dobrego nastroju jak i czasu na zrobienie zdjęcia czy dwóch z Borysem. Celem oficjalnego otwarcia jest danie Wam możliwości poznania nas trochę bliżej oraz porozmawiania z mistrzem. Tego dnia (jak i każdego innego dnia) odpowiemy Wam na wszelkie pytania jakie macie dla nas w zanadrzu, chętnie Wam doradzimy w kwestii tatuaży, które chcecie wykonać lub poprawić. Możecie również zgarnąć promocyjne projekty naszych tatuatorów podczas trwania spotkania. Chcemy, aby ten dzień przyniósł Wam jak i nam wiele pozytywnych wrażeń, dlatego mamy dla was jeszcze kilka niespodzianek, które poznacie dopiero po przyjściu do Seven Sins Tattoo Zielona Góra.

ZAPISY ZIELONA GÓRA

Zapisy w Seven Sins Tattoo Zielona Góra prowadzone są tak jak w naszych pozostałych studio tatuażu. Oznacza to, że możecie kontaktować się z nami za pośrednictwem facbook'a Seven Sins Tattoo Zielona Góra, instagram'a oraz maila. Istnieje także opcja kontaktu telefonicznego oraz bezpośredniego kontaktu w studio podczas konsultacji. Uwaga! Przed pojawieniem się na konsultacje w studio najlepiej dać znać godzinę wcześniej.

Wideo

Dodaj ogłoszenie