Showroom Volvo Auto Bruno w Gorzowie Wlkp. Co czeka w nim na klientów?

Materiał informacyjny - Volvo Auto Bruno
Mieszkańcy Gorzowa zainteresowani zakupem Volvo nie muszą przyjeżdżać do Szczecina. Wystarczy wizyta w showroomie Volvo Auto Bruno w Centrum Handlowym NoVa Park przy ul. Przemysłowej 2. O tym jak działa punkt i jakie oferty czekają na kierowców opowiedział nam Robert Smółko, Dyrektor Zarządzający.

Mieszkańcy Gorzowa Wlkp. i regionu mogą korzystać z usług Showroomu Volvo Auto Bruno, ale czym w zasadzie różni się showroom od salonu?

Bardzo się cieszymy, że oferta samochodów marki Volvo jest dostępna również dla mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Showroom Volvo Auto Bruno znajduje się w Centrum Handlowym NoVa Park przy ul. Przemysłowej 2. Tak naprawdę, nie ma zasadniczej różnicy między salonem a showroomem. W showroomie można wybrać model, odbyć jazdę testową, porozmawiać z doradcą przy pysznej kawie i otrzymać ofertę finansowania, ubezpieczenia samochodu. To wszystko w jednym miejscu, czyli dokładnie tak jak w naszym szczecińskim salonie.

Jakie modele Volvo można obejrzeć na miejscu? I jak często będzie zmieniała się ekspozycja?

Na miejscu prezentujemy kilka modeli Volvo. Ekspozycja jest wymienna i staramy się ją zmieniać stosunkowo często, tak aby zaprezentować jak najwięcej aut. Słuchamy naszych klientów i to pod ich potrzeby i sugestie przygotowujemy kolejne wystawy czy samochody demonstracyjne. Dajemy klientom możliwość poznania samochodów marki Volvo również podczas jazd testowych. Wystarczy zadzwonić do naszego doradcy i umówić się na spotkanie. Istnieje też możliwość spotkania na terenie miasta czy w innym wybranym przez klienta miejscu.

Czy w shoroomowej ofercie dostępne są wyłącznie nowe auta czy również te z segmentu Volvo Selekt?

Oczywiście nasz doradca posiada również wiedzę dotyczącą oferty samochodów używanych Volvo Selekt. Jest w stałym kontakcie ze szczecińskimi doradcami handlowymi z działu samochodów używanych Volvo Selekt. Każdy klient trafiający do showroomu może czuć się zaopiekowany bez względu na to czy pyta o samochody nowe, używane czy serwis.

Czy showroom to również miejsce dla właścicieli Volvo? Trudno wyobrazić sobie, aby na miejscu działał np. ...serwis. Z jakich opcji mogą skorzystać?

Jak najbardziej, showroom to również znakomite miejsce dla właścicieli Volvo. Tam znajdą fachową poradę a przy współpracy z naszym szczecińskim serwisem również wskazówki dotyczące serwisowania samochodu.

Czy, aby skorzystać z usług showroomu trzeba wcześniej się umówić?

Nie, nie trzeba się umawiać, choć dla bezpieczeństwa warto to zrobić ponieważ wtedy doradca zarezerwuje sobie czas dla konkretnie umówionego klienta. Showroom czynny jest od poniedziałku do soboty w godz. 10 - 18 i działa na zasadach podobnych jak pozostałe punkty w Centrum Handlowym. W każdej chwili, będąc na zakupach, można do nas wejść, zapytać o ofertę, napić się kawy. W showroomie pracują 2 osoby: doradca i pracownik biura obsługi klienta, więc klienci odwiedzający nasz showroom zawsze otrzymają informację i opiekę naszych pracowników. Takie rozwiązanie bardzo ułatwiło mieszkańcom Gorzowa i okolic dostęp do naszej oferty. Jest to bardzo wygodne, ponieważ wszystkie sprawy związane z zakupem samochodu Volvo mogą załatwić na miejscu, w swoim mieście. To ogromna oszczędność czasu, który jak wiemy w obecnych czasach stanowi ogromną wartość.

W takim razie, jaka oferta czeka na nas teraz w showroomie?

Serdecznie zapraszamy do naszego showroomu. Obecnie mamy atrakcyjną ofertę na zakup Volvo XC60, które można nabyć już za 165 500 zł, oszczędzając przy tym nawet 39 600 zł a Volvo XC40 za 121 500 zł. z oszczędnością 21 600 zł. W razie pytań nasz doradca dostępny jest pod numerem tel. 661 941 032. Aktualne promocje znajdują się na stronie www.autobruno.dealervolvo.pl. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej a także naszych stron w mediach społecznościowych, na których staramy się informować na bieżąco o ofertach i promocjach. Zapraszamy.

FB https://www.facebook.com/VolvoAutoBruno
Instagram https://www.instagram.com/volvo_autobruno/
Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie