Siatkarze Olimpii Sulęcin po przegranej z Visłą Bydgoszcz pożegnali się z Pucharem Polski

Alan Rogalski
Olimpia Sulęcin
Olimpia Sulęcin Avia Świdnik
Siatkarze Olimpii Sulęcin po przegranej z Visłą Bydgoszcz 0:3 pożegnali się z Pucharem Polski. Mecz w hali I LO przy ul. Plater odbył się w środę 18 listopada.

Sulęcinianie trochę inaczej niż bydgoszczanie potraktowali to spotkanie, bo więcej minut na boisku spędzili ci, którzy do tej pory w rozgrywkach ligowych grali nieco mniej. Stąd też przegrane sety do 12, 15 i 16 aż tak bardzo nie dziwią. Zwłaszcza, że Visła jednym z faworytów i pucharu, i ligi.

Nie może dziwić też nastawienie Olimpii do kolejnego starcia. W sobotę o 17.00 żółto-niebiescy zmierzą się w Jaworznie z MCKiS-em i olimpijczycy zapowiadają walkę o trzy punkty. A to z tego względu, że Ślązacy są na ostatnim miejscu w tabeli pierwszej ligi z jednym zwycięstwem na koncie. O jednym mniej niż nasi zawodnicy, do których należy dwunaste miejsce w stawce.