Skoki narciarskie INNSBRUCK 2019 wyniki. Kobayashi rządzi na Turnieju Czterech Skoczni, Polacy poza podium w Innsbrucku TRANSMISJA ONLINE

Skoki na żywo
Skoki narciarskie INNSBRUCK 2019 wyniki na żywo. Gdzie oglądać TCS w Innsbrucku? Dziś konkurs TRANSMISJA ONLINE Eastnews
Skoki narciarskie INNSBRUCK 04.1.2019 WYNIKI. Nie ma mocnych na Ryoyu Kobayashiego. Japończyk znów wygrał, tym razem w Innsbrucku. Już tylko splot nieszczęśliwych okoliczności mógłby mu odebrać końcowy triumf w 67. Turnieju Czterech Skoczni. I wciąż ma szansę stać się trzecim w historii, który wygra wszystkie cztery konkursy za jednym zamachem. Dla Polaków to nie był udany dzień. O podium TCS walczy już tylko Kamil Stoch, ale łatwo nie będzie. SKOKI WYNIKI KLASYFIKACJA TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI

67 TCS: SKOKI W BISCHOFSHOFEN 2019 WYNIKI NA ŻYWO TRANSMISJA ONLINE

Skoki narciarskie Innsbruck 2019 WYNIKI NA ŻYWO. Gdzie oglądać TCS w Innsbrucku? Dziś konkurs TRANSMISJA ONLINE

TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI: PROGRAM, PLAN TRANSMISJI W TV I INTERNECIE

Skoki narciarskie INNSBRUCK 2019. Turniej Czterech Skoczni

Po trzecim konkursie TCS Ryoyu Kobayashi ma już ponad 45 pkt przewagi nad konkurentami. Przepaść, którą zobrazował również skokami w Innsbrucku. Japończyk wygrał trzeci konkurs TCS z rzędu, a siódmy (z dziesięciu) w tym sezonie Pucharu Świata.

Dla Polaków wizyta w Innsbrucku nie była udana. Dawid Kubacki, tak jak przed rokiem, na Bergisel pogrzebał swoje szanse na podium TCS. Zajął dopiero 18. miejsce, choć na półmetku był 10. W finałowej serii skoczył jedynie 116 m. W klasyfikacji generalnej turnieju spadł na 7. miejsce.

Kontakt z czołową trójką, a właściwie drugim i trzecim zawodnikiem, bo Kobayashi jest poza zasięgiem, utrzymał za to Kamil Stoch. Na Bergisel zajął 5. miejsce, w TCS jest 4. Do trzeciego Andreasa Stjernena traci 15,3 pkt. Sporo, ale do odrobienia.

Skoki narciarskie Turniej Czterech Skoczni Innsbruck 2019 WYNIKI
Jeden punkt PŚ zdobył za 30. miejsce Stefan Hula.

Jakub Wolny (116,5 m) przegrał w kwalifikacjach w serii KO z Bułgarem Władimirem Zografskim (120 m) i odpadł z rywalizacji.

Konkurs szybko się skończył również dla Piotra Żyły. 113,5 m to było stanowczo za mało, nie tylko biorąc pod uwagę świetną formę rywalizującego z nim Słoweńca Timiego Zajca (130 m). Wiślanin po raz pierwszy w tym sezonie nie zdobył punktów Pucharu Świata.

Finał 67. TCS w niedzielę w Bischofshofen, w sobotę kwalifikacje.

Turniej Czterech Skoczni Innsbruck skoki wyniki na żywo konkurs dziś

67. Turniej Czterech Skoczni klasyfikacja generalna

Klasyfikacja 67. TCS po 3 konkursach: 1. Ryoyu Kobayashi (Japonia) 815,9; 2. Markus Eisenbichler (Niemcy) 770,4; 3. . Andreas Stjernen (Norwegia) 766,2; 4. Kamil Stoch 750,9; 5. Stephan Leyhe (Niemcy) 748,1; 6. Roman Koudelka (Czechy) 746,6; Dawid Kubacki 742,5; 8. Timi Zajc (Słowenia) 741,3... 8. Piotr Żyła 600,3.

Skoki narciarskie INNSBRUCK 2019: Wyniki Polaków

Serię próbną przed konkursem w Innsbrucku wygrał - to nie jest niespodzianka - Ryoyu Kobayashi (131,5 m). Kamil Stoch był 5. (127), Dawid Kubacki 6. 9124). Warunki są nienajlepsze. Wieje pod narty, zawodnicy skaczą z najniższej możliwej belki. Po opadach śniegu zeskok jest miękki, w pewnym momencie pojawiła się w nim dziura. Na dodatek według prognoz możliwa jest zamieć śnieżna. Na skoczni Bergisel nie ma oświetlenia, więc zawodów nie będzie można przekładać w nieskończoność.


Skoki narciarskie INNSBRUCK 2019 wyniki NA ŻYWO
Na półmetku 67. Turnieju Czterech Skoczni najważniejsze pytanie brzmi: czy Ryoyu Kobayashi będzie w stanie wygrać wszystkie cztery konkursy? W Innsbrucku zdążył już zwyciężyć w kwalifikacjach.

- Jego forma mnie zadziwia - nie kryje trener polskiej kadry Stefan Horngacher.

Na razie Japończyk wykonał połowę planu, chyba tę łatwiejszą. Presja rośnie, rywale coraz mocniej naciskają, a on wcale nie wygrywał z wielką przewagą. Wręcz przeciwnie, nad drugim w klasyfikacji TCS Niemcem Markusem Eisenbichlerem uzbierał raptem 2,3 pkt przewagi. Tyle co nic.

Turniej Czterech Skoczni INNSBRUCK 2019: Skoki na żywo wyniki

Dawid Kubacki, który w Ga-Pa po raz czwarty w karierze stanął na podium zawodów Pucharu Świata, traci już nieco więcej, bo 22,9 pkt. To nie jest strata nie do odrobienia w dwóch startach, ale dla skoczka z Szaflar już samo miejsce na podium byłoby ogromnym sukcesem.

- Mam świadomość, że mam na to szansę, ale samo myślenie o tym niewiele mi pomaga - podkreśla Kubacki. - Na pierwszym miejscu jest praca i koncentracja. Po co myśleć o ewentualnym sukcesie, a potem nie mieć żadnych podstaw do świętowania. Nic jeszcze nie zrobiłem. Na razie robię swoje, a wtedy otworzę sobie wiele szans. Rozumiem, jestem trzeci, akceptuję to, ale to tyle, czekam na więcej. Nie ma tremy, potwierdzam swoją formę. I wiem, że są jeszcze rezerwy.

KLASYFIKACJA GENERALNA PUCHARU ŚWIATA I PUCHARU NARODÓW. KTO JEST LIDEREM PŚ, MIEJSCA POLAKÓW

Rezerwy mają wciąż Kamil Stoch (6. miejsce w TCS) i Piotr Żyła, który jednak na turnieju trochę przygasł. Jednak fakt, że mamy aż trzech zawodników w pierwszej ósemce klasyfikacji Turnieju Czterech Skoczni ma swoją wymowę. Brakuje tylko wisienki na torcie.

Skoki narciarskie Innsbruck 2019: wyniki na żywo transmisja online

- Czasem po prostu potrzebujesz cierpliwości i my ją mamy. Jestem pewien, że zaraz moi zawodnicy zaczną wygrywać konkursy. Nie ma szans, byśmy nie odnieśli sukcesu w tym sezonie. Dajcie nam trochę czasu - mówi Stefan Horngacher, trener polskiej kadry.

Skoki narciarskie INNSBRUCK 2019: Wyniki Polaków

To nie będzie jedyna wizyta skoczków w Innsbrucku w tym sezonie. Na skoczni Bergisel zostaną rozegrane dwa konkursy (indywidualny i drużynowy) mistrzostw świata w Seefeld - 23 i 24 lutego.

Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen PARY KO z kim w Innsbrucku skaczą Polacy

 • Dawid Kubacki – Rok Justin (Słowenia)
 • Kamil Stoch – Clemens Aigner (Austria)
 • Piotr Żyła – Timi Zajc (Słowenia)
 • Jakub Wolny – Władimir Zografski (Bułgaria)
 • Stefan Hula – Antti Aalto (Finlandia)

DAWID KUBACKI: NIE CZUJĘ TREMY, MAM JESZCZE REZERWY

Gdzie oglądać konkurs TCS w Innsbrucku plan transmisji na żywo TVP, Eurosport

Transmisję z wtorkowego konkursu w Innsbrucku-Pa przeprowadzą TVP1, TVP Sport i Eurosport 1.
Innsbruck Turniej Czterech Skoczni szczegółowy plan transmisji na żywo TVP, Eurosport
Innsbruck, piątek, 04.01.2019
Konkurs indywidualny

 • TVP Sport – studio od 13.10, transmisja od 14.
 • TVP 1 – studio od 13.50, transmisja od 14.
 • Eurosport 1 – studio od 13.30, transmisja od 14.

Gdzie oglądać konkurs TCS w Innsbrucku w internecie skoki streaming online

Zawody TCS z Innsbrucku będzie można oglądać w aplikacjach TVP Sport i Eurosport Player oraz na stronie sport.tvp.pl.


O kwalifikacjach TCS w Innsbrucku pisaliśmy:

Ryoyu Kobayashi się nie zatrzymuje. Japończyk wygrał kwalifikacje do piątkowego konkursu TCS w Innsbrucku. Najlepszym z Polaków był Dawid Kubacki - zajął 7. lokatę. Początek piątkowego konkursu na Bergisel o godz, 14.

Dla Biało-Czerwonych czwartek w Innsbrucku zbyt udany nie był, może nie licząc Dawida Kubackiego (121 m), który zajął 7. miejsce. Kamil Stoch (114 m) był dopiero 24., a Piotr Żyła (115,5) – 31. Zadania nikomu nie ułatwiał wiatr, bo warunki były dość zmienne. Tylko jeden zawodnik nic sobie z tego nie robi - Ryoyu Kobayashi, lider Turnieju Czterech Skoczni i Pucharu Świata.

- Warunki nie były łatwe, ale sobie z tym poradziłem. Z formą jest nieźle, a może być jeszcze lepiej - komentował w Eurosporcie Kubacki.

- Jestem w konkursie, to najważniejsze. Robię swoje. Fizycznie czuję się dobrze, tylko w głowie czuć już zamieszanie, zawirowanie, bo ciągle słyszę te same pytania - uśmiechał się Stoch.

Solidnie i z pewnym awansem, choć też bez błysku skakali Jakub Wolny (115 m, 28. lokata) i Stefan Hula (115,5 m, 34.).

Turniej Czterech Skoczni 2019 Innsbruck transmisja TV online stream

Na kwalifikacjach zakończyła się przygoda z Innsbruckiem dla Aleksandra Zniszczoła (107 m) oraz – znowu - Macieja Kota. Zakopiańczyk (106,5 m) nie może uporać się z poważnym kryzysem, a ten Turniej Czterech Skoczni jest dla niego jak z sennego koszmaru. Nie miał okazji wystartować w żadnym z trzech konkursów.

- Cieszyłem na skoki w Innsbrucku, na treningach wyglądało to nieźle. Szczerze mówiąc, nie wiem, co stało się w kwalifikacjach - mówił przed kamerą Eurosportu Kot. - Trzeba ten moment przetrwać, jeszcze będą lepsze chwile.

Przed kwalifikacjami TCS w Innsbrucku pisaliśmy:
Zima wróciła do Austrii i zaskoczyła skoczków narciarskich. W Innsbrucku od dwóch dni pada śnieg, organizatorzy trzeciego konkursu TCS stawali na głowie, żeby przygotować skocznię na dzisiejsze kwalifikacje. Prognozy nie są najlepsze, ale kwalifikacje nie są zagrożone.

Do kuriozalnej sytuacji doszło na pierwszym treningu na Bergisel. Kazach Sabirżan Muminow wjechał na przeciwstok i nie zahamował. Z impetem przeleciał przez bandę reklamową. Na szczęście nic mu się nie stało.

Muminow, czyli kaskader z Innsbrucku: Może zostanę Jackiem Chanem

67. TCS konkurs w Innsbrucku skoki dziś wyniki na żywo transmisja online

67. TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI GA-PA PROGRAM: O KTÓREJ SKACZĄ

Program TCS Innsbruck
03.01.2019, czwartek

 • 11:45 - oficjalny trening
 • 14:00 - kwalifikacje

04.01.2019, piątek

 • 12:30 - seria próbna
 • 14:00 - pierwsza seria konkursowa (KO)

Turniej Czterech Skoczni Ga-Pa dzisiaj skoki narciarskie wyniki na żywo

Polska marka szyta na światową miarę. W roli sponsora Turnieju Czterech Skoczni zastąpiła giganta

Reprezentacja Polski na 67. Turniej Czterech Skoczni

 • Kamil Stoch
 • Piotr Żyła
 • Dawid Kubacki
 • Maciej Kot
 • Jakub Wolny
 • Stefan Hula
 • Aleksander Zniszczoł

Transmisję z piątkowego konkursu w Innsbrucku przeprowadzą TVP1, TVP Sport i Eurosport 1. Czwartkowe kwalifikacje pokaże tylko Eurosport.

WIDEO: Poznaj rekordy i ciekawostki "Wielkiego Szlema" skoków narciarskich

Źródło: Press Focus/x-news

DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:

Skoki Innsbruck wyniki na żywo

Skoki narciarskie na żywo wyniki + transmisja online. Gdzie oglądać TCS w internecie?

Skoki narciarskie Innsbruck 2019 WYNIKI NA ŻYWO. Gdzie oglądać trrzeci konkurs TCS w Innsbrucku? Skoki dzisiaj TRANSMISJA ONLINE

Wideo

Komentarze 5

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

J
Ja
Ale kiurwia
W
Waldi
Mam nadzieje że Polska Reprezentacja w skokach odbuduje swoją formę i będzie skakała jak dawniej bo mi tamtych świetnych skoków Polaków Bardzo brakuje.
Mam również nadzieje na to że Maciek Kot wróci i znów będzie dobrze skakał.
W
Waldi
Gratulację dla R.Kobayashiego z powodu kolejnego zwycięstwa jakiego dokonał już trzeciego mam nadzieje że R.Kobayashi wygra niedzielny konkurs w Biszowshofen a tym samym wygra cały konkurs czterech skoczni i dołączy do Hanavalda i naszego Kamila Stocha należy mu się to bo to co pokazuje swoimi kolejnymi skokami to jest coś fenomenalnego on dominuje nad innymi zawodnikami jest po za ich zasięgiem.
Jednak szkoda mi Polaków że są ciągle po za czołówką ale mam nadzieje że do niej wrócą a już najbardziej mi szkoda Maćka Kota który teraz nie skacze nie wiem dla czego.
45y45
y45y45
g
gergerg
egrgerger
Dodaj ogłoszenie