Słoneczna w Gorzowie w remoncie. Na razie jest totalna...

  Słoneczna w Gorzowie w remoncie. Na razie jest totalna demolka, ale w końcu będzie pięknie!

  (sndr)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  osiedle słoneczne w gorzowie
  1/17
  przejdź do galerii

  Ulica Słoneczna bez dwóch zdań była jedną z najbardziej zniszczonych ulic w Gorzowie. Przejeżdżające samochody co kawałek zahaczały o dziury, a piesi mieli nie lada wyzwanie, by przejść z punktu A do punktu B chodnikiem... Bywały nawet takie miejsca, gdzie zamiast płyt chodnikowych był... piach. Ale! Niebawem to się zmieni!

  Na remont ta ulica czekała... kilkadziesiąt lat. Prace trwają na całym jej odcinku, czyli od skrzyżowania z Olimpijską do skrzyżowania z ul. Plac Słoneczny. Wzdłuż ulicy ma się pojawić się także około 100 miejsc parkingowych, nowe oświetlenie, chodniki i ławki.

  Jak przebiegają prace w tym miejscu? Zobaczcie!

  Przeczytaj też:
  Czy to już zima? Sprawdź, jaka jest prognoza pogody na najbliższe dni

  WIDEO: W Gorzowie kilka ulic odzyska dawny blask
  ©Sandra Soczewa

  Ulica Słoneczna bez dwóch zdań była jedną z najbardziej zniszczonych ulic w Gorzowie. Przejeżdżające samochody co kawałek zahaczały o dziury, a piesi mieli nie lada wyzwanie, by przejść z punktu A do punktu B chodnikiem... Bywały nawet takie miejsca, gdzie zamiast płyt chodnikowych był... piach. Ale! Niebawem to się zmieni! Na remont ta ulica czekała... kilkadziesiąt lat. Prace trwają na całym jej odcinku, czyli od skrzyżowania z Olimpijską do skrzyżowania z ul. Plac Słoneczny. Wzdłuż ulicy ma się pojawić się także około 100 miejsc parkingowych, nowe oświetlenie, chodniki i ławki. Jak przebiegają prace w tym miejscu? Zobaczcie!

  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY