Śmierć na terenie Pol'and'Rock Festiwalu 2019. W jednym z namiotów znaleziono zwłoki mężczyzny

Jakub PikulikZaktualizowano 
Zwłoki mężczyzny znaleziono w jednym z namiotów na festiwalowym polu.
Zwłoki mężczyzny znaleziono w jednym z namiotów na festiwalowym polu. Jakub Pikulik
W czwartek, 1 sierpnia, w jednym z namiotów na terenie Pol'and'Rock Festiwalu 2019 znaleziono zwłoki mężczyzny. Pokojowy Patrol dostał informację od znajomych denata.

- Informację o tym, że w jednym z namiotów znaleziono zwłoki, otrzymaliśmy od Pokojowego Patrolu o godzinie 9.50 rano - mówi nadkom Marcin Maludy, rzecznik prasowy lubuskiej policji.

Dopiero po wykonaniu sekcji zwłok będzie można coś powiedzieć o przyczynach śmierci 35-latka

Zwłoki mężczyzny w namiocie znaleźli jego znajomi. Poinformowali o tym pokojowy Patrol, a ten przekazał informację policji. Zwłoki zabezpieczono do sekcji. Sprawę nadzoruje prokurator. - Dopiero po wykonaniu sekcji zwłok będzie można coś powiedzieć o przyczynach śmierci 35-latka - mówi M. Maludy. Prokurator wstępnie wykluczył udział osób trzecich w śmierci mężczyzny.

35-latek nie miał stałego miejsca zamieszkania. Z relacji jego znajomych wynika, że przebywał na festiwalowym polu w Kostrzynie od około trzech tygodni.

Zobacz też wideo: Pol'and'Rock Festiwal 2019. Policyjny śmigłowiec black hawk już lata po kostrzyńskim niebie. Będzie strzegł bezpieczeństwa uczestników festiwalu

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 21

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gosc
2019-08-04T08:25:56 02:00, Monika:

Aż się nie chce czytać waszych komentarzy. Sama polityka i nagonka na Owsiaka. Banda kretynow.

Bo owsiak taki fajny jak caly brodstock

G
Gość
2019-08-02T19:19:22 02:00, tommorowland:

najspokojniejsze są imprezy techno

Ha ha ha ha bo mie zaro rozdupi ha ha ha

G
Gość
2019-08-03T14:03:50 02:00, Rumcajs:

Ale w czym problem , wszak ćwok w czerwonych okularkach , zachęcał - "róbta co chceta" ! Swoją degrengoladę jako "organizator" pokazał w Gdańsku.

Naprawdę, a Ty kim jesteś? Nawet do " degrengolady" nie można Ciebie zaliczyć, jedz na Rybę z KK!!

M
Monika

Aż się nie chce czytać waszych komentarzy. Sama polityka i nagonka na Owsiaka. Banda kretynow.

G
Gość
2019-08-03T11:57:31 02:00, Gość:

Niech wszystkie bydło tam zdechnie

Jakiś ty głupi,kogo uważasz za bydło pewnie masz podobiznę jakiegoś stracha a bydła nie obrażaj.

G
Gość
2019-08-03T14:03:50 02:00, Rumcajs:

Ale w czym problem , wszak ćwok w czerwonych okularkach , zachęcał - "róbta co chceta" ! Swoją degrengoladę jako "organizator" pokazał w Gdańsku.

Sam jesteś cwok

G
Gość
2019-08-02T22:17:51 02:00, Gość:

dla zainteresowanych tam jest reszta tej historii....."Mocne uderzenie" Ryszard Ćwirlej..... ;-)

Pomyślałem o tym samym xD pozdro dla Olkiewicza

A
Ascon
2019-08-02T14:41:27 02:00, Jarosław Górny:

Nie pierwsza i nie ostatnia taka śmierć na tym spendzie...

2019-08-02T15:33:05 02:00, Gość:

Mówisz tak bo tam byłeś czy znasz temat z telewizji

2019-08-02T17:00:48 02:00, Wasyl.:

Nigdy tam nie był a najdalej gdzie był to na odpuscie w pobliskim kościele.

A co ty masz do Kościoła? Festiwal jest super. Wiem bo jeździłem wielokrotnie. Denerwuje mnie ta polityka Pana Owsiaka i nie jeżdżę. Miałem nadzieję że odejdzie z kierownictwa ale koryta jednak się nie pościl.

I
Igor

Festiwal nie jest biletowany, dlatego poza wspaniałymi ludźmi, którzy stanowią większość goszczą tam śmieci z całego kraju

G
Gość
2019-08-02T17:32:07 02:00, PIN:

lewackie pedalskie oszołomione bydło od OWSIKA róbta co chceta !!

2019-08-03T06:49:43 02:00, Gość:

A Ty kim jesteś że obrażasz. Nie sądz a nie będziesz sądzony pozdrawiam.

Gratuluję umiejętności konstruktywnej wypowiedzi w obliczu śmierci

G
Gość
2019-08-02T17:32:07 02:00, PIN:

lewackie pedalskie oszołomione bydło od OWSIKA róbta co chceta !!

A Ty kim jesteś że obrażasz. Nie sądz a nie będziesz sądzony pozdrawiam.

G
Gość

Ja to jestem szczęściarzem. Bo...

Apolityczny homo sapiens, co posiada duszę, kocha życie, muzykę i ludzi, bez względu na rasę, wiarę i poglądy polityczne.

,,,,,,,, minutą ciszy chcę uczcić śmierć Tego 35 latka.

Ten festiwal był, jest i będzie, będzie i jest, według mnie, najbardziej pokojowym miejscem w naszym kraju i nie tylko. Zrozumie tylko ten co był i poczuł ten klimat. Miłość Muzyka i Rock,n,droll. W wolnym tłumaczeniu nie inaczej jak tolerancja, szacunek do drugiej osoby... muzyka jest tylko uzupełnieniem i naszą prywatną sprawą. Ja slucham tego, Ty sluchasz czegoś zupelnie dla mnie obcego. I to szanuję.To tyle odemnie.

G
Gość

dla zainteresowanych tam jest reszta tej historii....."Mocne uderzenie" Ryszard Ćwirlej..... ;-)

t
tommorowland

najspokojniejsze są imprezy techno

G
Gość
2019-08-02T14:41:27 02:00, Jarosław Górny:

Nie pierwsza i nie ostatnia taka śmierć na tym spendzie...

Słownik do ręki lepiej weź.

Dodaj ogłoszenie