Zamknij

Gazeta Lubuska

Śmiertelny wypadek w Świebodzinie. Kobieta została potrącona przez samochód ciężarowy

Śmiertelny wypadek w Świebodzinie. Kobieta została potrącona przez samochód ciężarowy

Czytelnik

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/4] Następne

Śmiertelny wypadek w Świebodzinie. Kobieta została potrącona przez samochód ciężarowy

Do dramatycznego wypadku doszło w środę, 21 kwietnia, w Świebodzinie. Samochód ciężarowy potrącił kobietę, która poniosła śmierć na miejscu.

- Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Poznańskiej otrzymaliśmy ok. godz. 16.30 - relacjonuje młodszy aspirant Marcin Ruciński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. - Udział w wypadku brał zespół pojazdów ciężarowych oraz osoba piesza, które poniosła śmierć.

Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Na razie nie wiadomo, jak doszło do wypadku. - Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia przyczyn i okoliczności tego zdarzenia - dodaje mł. aspirant M. Ruciński.

Wideo: Jak udzielać pierwszej pomocy ofiarom wypadków<script class="XlinkEmbedScript" data-width="640" data-height="360" data-url="//get.x-link.pl/c2d43296-6b69-7aee-f9f1-49780de99cfe,008fc0c8-fde1-3fd9-1285-d363c9952610,embed.html" type="application/javascript" src="//prodxnews1blob.blob.core.windows.net/cdn/js/xlink-i.js?v1"></script>

Czytaj także: Korytarz życia na drodze. Jak go utworzyć? Wystarczy przestrzegać kilku zasad!


Byłeś świadkiem wypadku, pożaru lub innego zdarzenia? Stoisz w korku lub masz informację o innych utrudnieniach na drodze? Poinformuj nas o tym! Wyślij nam zdjęcia lub nagranie z miejsca zdarzenia. Możesz to zrobić przez stronę "Gazety Lubuskiej" na Facebooku facebook.com/gazlub/ lub mailem na adres glonline@gazetalubuska.pl

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy