Speedway Grand Prix w Pradze i półfinały PGE Ekstraligi – żużlowy weekend w CANAL+

Materiał informacyjny Canal +
Po czterech rundach Speedway Grand Prix, które odbyły się w Polsce, nadszedł na czas na Grand Prix Czech.

W najbliższy piątek i sobotę na torze stadionu Markéta zostaną rozegrane kolejne dwa etapy żużlowych mistrzostw świata. Niedziela będzie stała pod znakiem pierwszych półfinałów PGE Ekstraligi. Transmisje na platformie CANAL+ oraz w serwisie CANAL+ telewizja przez internet.
Tegoroczny sezon Speedway Grand Prix jest wyjątkowy – Osiem rund, cztery miasta i nieco ponad miesiąc rywalizacji. Na półmetku liderem klasyfikacji generalnej jest Fredrik Lindgren z 66 punktami na koncie. Drugie miejsce zajmuje broniący tytułu Bartosz Zmarzlik (59 punktów), a trzecie Maciej Janowski (57). Różnice są więc niewielkie, a ponieważ w Pradze do zdobycia jest łącznie 40 punktów, Grand Prix Czech zapowiada się bardzo ciekawie. Piątkowe zawody będą transmitowane w CANAL+ SPORT2 od godziny 18:30, sobotnie zaś w CANAL+ PREMIUM także od 18:30.

W niedzielę zostaną rozegrane pierwsze półfinały PGE Ekstraligi: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno oraz Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów. Faworytem pierwszego starcia jest z pewnością Unia, która zdominowała krajowe rozgrywki zdobywając w ostatnich latach trzy tytuły mistrzowskie z rzędu. Dużo bardziej wyrównana jest druga para półfinałowa. Co ciekawe Sparta, wicemistrz Polski, zapewniła sobie awans do półfinału dopiero w ostatniej kolejce części zasadniczej. To zwycięstwo może dodać skrzydeł wrocławianom, którzy marzą o zdetronizowaniu Unii. Pierwszy krok na tej drodze, czyli pokonanie Stali nie będzie łatwe, bo gorzowianie mają podobne ambicje i prezentują się bardzo solidnie. Pierwszy półfinał we Wrocławiu w niedzielę, transmisja w nSport+ od godziny 19:15 (studio od 18:45).

Transmisja Speedway Grand Prix dostępna jest w CANAL+ oraz usłudze CANAL+ telewizja przez internet. Dzięki nowoczesnym funkcjonalnościom usługi użytkownicy serwisu mogą oglądać nawet 4 mecze lub programy jednocześnie, na kilku ekranach, na różnych urządzeniach (TV, telefon, tablet) a nawet cofać do początku programy nadawane na żywo. Cała oferta opiera się na elastycznym, miesięcznym modelu subskrypcyjnym, z którego w każdym momencie można zrezygnować.

Na nowych użytkowników czeka bezpłatny miesiąc próbny - wystarczy odwiedzić serwis CANAL+ telewizja przez internet, założyć konto i zarejestrować kartę płatniczą.

Plan transmisji żużlowych w CANAL+
piątek, 18 września

18:30 FIM Speedway Grand Prix, runda 5, Praga, CANAL+ SPORT2
komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński

sobota, 19 września
16:10 eWinner 1. Liga Żużlowa: Orzeł Łódź - eWinner Apator Toruń, nSport+
komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz
18:30 FIM Speedway Grand Prix, runda 6, Praga, CANAL+ PREMIUM
komentarz: Tomasz Dryła, Tomasz Gollob

niedziela, 20 września
14:00 eWinner 1. Liga Żużlowa: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów, nSport+
komentarz: Edward Durda
18:45 PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów, nSport+
komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński

Materiał oryginalny: Speedway Grand Prix w Pradze i półfinały PGE Ekstraligi – żużlowy weekend w CANAL+ - Polska Times

Dodaj ogłoszenie