AZS Koszalin przegrał w Kutnie po dogrywce

Jacek Wójcik
Po raz drugi z rzędu koszykarze AZS Koszalin walczyli o wygraną w dogrywce. Tym razem się nie udało.

Przed tygodniem Akademicy wygrali po dodatkowych 5. minutach 75:74 z Treflem Sopot. Dziś szczęście uśmiechnęło się do ich rywali.

Dogrywkę celną trójką rozpoczął Josh Parker. Jak się okazało był to jedyny celny rzut z gry w tej części meczu. Do końca zawodnicy obydwu drużyn trafiali wyłącznie z wolnych. Nieco lepsi w tym elemencie byli gospodarze i im przypadła wygrana.

Polfarmex Kutno - AZS Koszalin 74:70 (25:14, 12:12, 14:18, 16:23, d. 7:3).

Polfarmex: Parker 22 (3x3, 5 zb., 5 str.), Zyskowski 19 (3x3, 4 zb.), Fraser 9 (8 zb.), Wołoszyn 9 (2x3, 9 zb., 2 bl.), Gabiński 5 (1x3, 4 zb.), Bartosz 4, Jarecki 4, Johnson 2 (11 zb., 3 bl.), Grochowski 0, Malczyk 0.

AZS: Walton 22 (6 as.), Witliński 12 (4 zb.), Austin 11 (1x3, 5 zb.), Auda 7, Wadowski 7, Walker 5 (10 zb., 4 bl.), Dymała 3 (1x3), Mielczarek 3 (1x3), Dąbrowski 0, Łukasiak 0.