1/29
Euro 2020. Przy dopingu kilkunastu tysięcy kibiców...

Euro 2020. Przy dopingu kilkunastu tysięcy kibiców reprezentacja Polski rozgrywa swój pierwszy mecz na turnieju. Niestety przed przerwą straciła bramkę i przegrywała wówczas ze Słowacją w Sankt Petersburgu 0:1. Szybko po przerwie wyrównał jednak Karol Linetty i nadzieje biało-czerwonych na nowo odżyły. Co jednak z tego skoro ostatni głos należał do rywala. Mecz otwarcia przegraliśmy 1:2. Polecamy pierwszą galerię zdjęć prosto ze stadionu w Sankt Petersburgu.

2/29

3/29

4/29

Dalej

Bagażniki i uchwyty rowerowe. Co warto wiedzieć? Rodzaje, obsługa, ceny

Ciężka praca dała efekty. Zielonogórzanie zdobyli 18 medali na mistrzostwach Polski

Bellingham nawiązał romans z holenderską modelką. Jest o 5 lat starsza [ZDJĘCIA]