1/25
29.02.2012; Polska - Portugalia 0:0...

29.02.2012; Polska - Portugalia 0:0

Pierwszy mecz na Stadionie Narodowym odbył się 29 lutego 2012 roku w obecności nieco ponad 50 tysięcy widzów. Na otwarcie obiektu reprezentacja Polski zmierzyła się z Portugalią, która do Warszawy przyjechała w składzie z największymi gwiazdami, mimo że był to mecz towarzyski. Cristiano Ronaldo, Nani, czy Hélder Postiga nie zdołali jednak tego dnia pokonać stojącego w bramce Wojciecha Szczęsnego. Polscy ofensywni zawodnicy również byli nieskuteczni i mecz zakończył się remisem 0:0.

2/25
08.06.2012; Polska - Grecja 1:1 Mistrzostwa Europy...

08.06.2012; Polska - Grecja 1:1 Mistrzostwa Europy

Drugi mecz na Stadionie Narodowym przeciwko Grecji, był zarazem meczem otwarcia Mistrzostw Europy w 2012 roku. Tego dnia padł też pierwszy historyczny gol na tym obiekcie, którego autorem został Robert Lewandowski. Spotkanie nie ułożyło się jednak najlepiej dla Polaków - czerwona kartka i gol stracony w drugiej połowie sprawiły, że trener Franciszek Smuda musiał cieszyć się z jednego punktu.

3/25
12.06.2012; Polska - Rosja 1:1 Mistrzostwa Europy...

12.06.2012; Polska - Rosja 1:1 Mistrzostwa Europy

12 czerwca 2012 roku Biało - Czerwoni podejmowali na Narodowym Rosję w ramach drugiego meczu Euro 2012. Tym razem wynik spotkania otworzył Alan Dzagojew, ale przebojowa akcja Jakuba Błaszczykowskiego z 57. minuty zagwarantowała Polakom jeden punkt. Był to pierwszy raz, gdy zadziałała magia stadionu - porażka oznaczała eliminację "Orłów" z turnieju, a tak do meczu z Czechami kibice mogli mieć nadzieję na wyjście z grupy.

4/25
12.10.2012; Polska - RPA 1:0...

12.10.2012; Polska - RPA 1:0

Do czterech razy sztuka! Aż czterech przeciwników było potrzeba, by reprezentacja odniosła pierwsze zwycięstwo w swoim nowym domu. W październiku 2012 roku kadra prowadzona już przez Waldemara Fornalika wygrała 1:0 z RPA. Bohater meczu był nieoczywisty, bo jedyną bramkę strzelił obrońca Marcin Komorowski.