Zamknij

Gazeta Lubuska

Stało się. Marcowy "Playboy" bez nagich sesji [ZDJĘCIA]

Marcowy numer amerykańskiego "Playboya" nie będzie zawierał już sesji zdjęciowych z rozebranymi modelkami. Oto jak prezentuje się przełomowa,

Sarah Mcdaniel/Instagram

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [3/24] Poprzednie Następne

Marcowy numer amerykańskiego "Playboya" nie będzie zawierał już sesji zdjęciowych z rozebranymi modelkami. Oto jak prezentuje się przełomowa, "ugrzeczniona" okładka! Jest na pewno przełomowa, a nową erę otwiera piękna Sarah Mcdaniel - modelka, która robi karierę głównie dzięki mediom społecznościowym i elektronicznym.


źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Pierwsza okładka "ubranego" amerykańskiego "Playboya" jest bardzo naturalna i nawiązuje do Snapchata, na którym Sarah wybiła się zresztą swoimi półnagimi selfie. Autorzy podkreślają, że zrezygnowali z większości technik retuszu zdjęć, tak by fotografia sprawiała wrażenie amatorskiego zdjęcia wykonanego z ręki. Sarah Mcdaniel nie jest jedyną kobietą, którą będzie można zobaczyć w najnowszym amerykańskich "Playboyu". Dree Hemingway, córka aktorki Mariel Hemingway i prawnuczka Ernesta Hemingwaya, jest pierwszą nie-nagą Playmate w historii magazynu.

Teraz "Playboy" ma zamiar skupić się na publikacji ambitnych tekstów, co nie oznacza, że z gazety znikną zdjęcia modelek, jednak nie będą to już rozbierane sesje. Na polskim rynku czasopismo ukazuje się od 1992 roku, do tej pory "Playboy" ukazał się ponad 250 razy. Na jego okładce zaprezentowały się m. in.: Doda, Anna Mucha, Edyta Górniak, Iga Wyrwał czy Katarzyna Figura.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy