Stelmet BC Zielona Góra pokonał Dinamo Sassari [ZDJĘCIA]

jk, mk
To był świetny, pełen emocji mecz. Doskonale grał Adam Hrycaniuk, dla którego było to jedno z lepszych spotkań w barwach Stelmetu BC. Przez niemal czterdzieści minut wynik oscylował w granicach remisu. Widowisko stało na dobrym poziomie, a kibice nie mieli prawa się nudzić. Wojnę nerwów lepiej wytrzymali zielonogórzanie. Znowu w końcówce to Łukasz Koszarek oddał świetny rzut, a jego koledzy dobrze zbierali piłkę. Wygrywamy 81:78!Czytaj też: Zwycięski thriller mistrzów! [ZAPIS RELACJI LIVE];nfNa zdjęciu z piłką Vladimir Dragicević Mariusz Kapała / GL