Strzelanina w Grudziądzu. Jedenastka 3. kolejki Fortuna 1 Ligi GOL24.pl!
2/13
W meczu z Miedzią Legnica miał ręce pełne roboty. Ratował...

Michał Szromnik (Chrobry Głogów)

W meczu z Miedzią Legnica miał ręce pełne roboty. Ratował swój zespół w wielu sytuacjach, ale ostatecznie nie był w stanie wybronić dla głogowian choćby jednego "oczka".

3/13
Prawy obrońca przełożył piłkę na lewą nogą i doprowadził do...

Maciej Mańka (GKS Tychy)

Prawy obrońca przełożył piłkę na lewą nogą i doprowadził do wyrównania z Odrą Opole tuż przed przerwą. Gdyby nie ta błyskawiczna odpowiedź, ten mecz dla GKS-u mógł potoczyć się zupełnie inaczej.

4/13
W 86. minucie meczu w Grudziadzu obrońca Chojniczanki wziął...

Seweryn Michalski (Chojniczanka Chojnice)

W 86. minucie meczu w Grudziadzu obrońca Chojniczanki wziął sprawy w swoje ręce i po indywidualnej akcji zapewnił swojemu zespołowi prowadzenie 4:3. Przy straconych golach nie zawinił.