Zamknij

Gazeta Lubuska

Studniówka 2017. W gorzowskim Ekonomiku to było coś! Wąż liczył dziesiątki osób

Studniówka Ekonomika Gorzów

Tomasz Rusek

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/162] Następne

Studniówka Ekonomika to było coś! Wąż liczył dziesiątki osób

Gwiazdą imprezy w nocy z soboty na niedzielę (7-8 stycznia) był niewątpliwie... wychowawca z Ekonomika Tomasz Borecki. To on tańczył w wielkim kółeczku, to on poprowadził gigantyczny "pociąg", to on najczęściej był proszony o wspólne zdjęcie. A zabawa była przednia.Zespół Szkół Ekonomicznych bawił się w sali w hotelu Mieszko. Może i początki imprezy były nieco mało porywające (tradycyjne gratulacje, podziękowania itp.), ale kiedy z głośników poleciały pierwsze przeboje, parkiet migiem wypełnił się tańczącymi uczniami i nauczycielami. Zabawa migiem zrobiła się fantastyczna.

Wielka w tym zasługa DJ-a Arka, który grał takie hity, że nie dało się usiedzieć na krzesłach. Co doskonale widać na naszych zdjęciach z parkietu.

Gwiazdą imprezy był zdecydowanie... wychowawca Tomasz Borecki. Sympatyczny nauczyciel wirował na parkiecie, obfotografowywał się z uczniami (na ich prośbę), a jego tańce wywoływały dosłownie pisk uczniów. Rewelacyjnie poprowadził też tanecznego węża, który wił się po całej sali.

Jedno uczniowie Ekonomika udowodnili na pewno: świetna zabawa, tańce, radosne świętowanie ostatnich stu dni nauki w ich wykonaniu to mistrzostwo świata.

Śledź nasz serwis specjalny: STUDNIÓWKI W LUBUSKIEM

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy