Studniówka Zespołu Szkół Technicznych w Zbąszynku [ZDJĘCIA]

Renata Zdanowicz
W ostatnią sobotę, 7 stycznia, odbyła się pierwsza w powiecie świebodzińskim studniówka. Na sali tanecznej Zbąszyneckiego Ośrodka Kultury bal rozpoczął się od powitań i życzeń burmistrza Wiesława Czyczerskiego oraz dyrektor Ewy Omelczuk.W studniówce Zespołu Szkół Technicznych w Zbąszynku uczestniczyło 60 abiturientów z trzech klas maturalnych, jednej ogólnokształcącej i dwóch technicznych. Tradycyjnie tej nocy towarzyszyli uczniom zaproszeni na bal nauczyciele, którzy uczyli maturzystów przez cały okres szkoły średniej. Po życzeniach wspaniałej zabawy, złożonych przez dyrektor szkoły, uczniowie ruszyli do tańca, rozpoczynając, oczywiście, od tradycyjnego już poloneza. Udana zabawa trwała do białego rana. Wybawili się wszyscy, i uczniowie, i nauczyciele. Teraz czas  na ostatnie powtórki i solidne przygotowania do najważniejszego w życiu egzaminu maturalnego. Życzymy powodzenia i uzyskania celujących wyników matury!
W ostatnią sobotę, 7 stycznia, odbyła się pierwsza w powiecie świebodzińskim studniówka. Na sali tanecznej Zbąszyneckiego Ośrodka Kultury bal rozpoczął się od powitań i życzeń burmistrza Wiesława Czyczerskiego oraz dyrektor Ewy Omelczuk.W studniówce Zespołu Szkół Technicznych w Zbąszynku uczestniczyło 60 abiturientów z trzech klas maturalnych, jednej ogólnokształcącej i dwóch technicznych. Tradycyjnie tej nocy towarzyszyli uczniom zaproszeni na bal nauczyciele, którzy uczyli maturzystów przez cały okres szkoły średniej. Po życzeniach wspaniałej zabawy, złożonych przez dyrektor szkoły, uczniowie ruszyli do tańca, rozpoczynając, oczywiście, od tradycyjnego już poloneza. Udana zabawa trwała do białego rana. Wybawili się wszyscy, i uczniowie, i nauczyciele. Teraz czas na ostatnie powtórki i solidne przygotowania do najważniejszego w życiu egzaminu maturalnego. Życzymy powodzenia i uzyskania celujących wyników matury! Adam Świtała
Udostępnij:
W ostatnią sobotę, 7 stycznia, odbyła się pierwsza w powiecie świebodzińskim studniówka. Na sali tanecznej Zbąszyneckiego Ośrodka Kultury bal rozpoczął się od powitań i życzeń burmistrza Wiesława Czyczerskiego oraz dyrektor Ewy Omelczuk. W studniówce Zespołu Szkół Technicznych w Zbąszynku uczestniczyło 60 abiturientów z trzech klas maturalnych, jednej ogólnokształcącej i dwóch technicznych. Tradycyjnie tej nocy towarzyszyli uczniom zaproszeni na bal nauczyciele, którzy uczyli maturzystów przez cały okres szkoły średniej. Po życzeniach wspaniałej zabawy, złożonych przez dyrektor szkoły, uczniowie ruszyli do tańca, rozpoczynając, oczywiście, od tradycyjnego już poloneza. Udana zabawa trwała do białego rana. Wybawili się wszyscy, i uczniowie, i nauczyciele. Teraz czas na ostatnie powtórki i solidne przygotowania do najważniejszego w życiu egzaminu maturalnego. Życzymy powodzenia i uzyskania celujących wyników matury!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie