Studniówki 2019: To był bal! Studniówka młodzieży z Zespołu...

  Studniówki 2019: To był bal! Studniówka młodzieży z Zespołu Szkół Technicznych w Skwierzynie [ZDJĘCIA, WIDEO]

  Zdjęcie autora materiału
  Dariusz Brożek

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Obowiązkowy polonez, tradycyjna prezentacja podwiązek, wspomnienia i wspaniała zabawa – w takich klimatach maturzyści z Zespołu Szkół Technicznych w Skwierzynie bawili się na studniówce.
  Studniówkowa zabawa uczniów ZST odbyła się w sobotę w stylowych wnętrzach „Domu nad Rzeką” w Skwierzynie. Wzięło w niej udział blisko 60 maturzystów,
  1/54
  przejdź do galerii

  Studniówkowa zabawa uczniów ZST odbyła się w sobotę w stylowych wnętrzach „Domu nad Rzeką” w Skwierzynie. Wzięło w niej udział blisko 60 maturzystów, ich przyjaciele i przyjaciółki, rodzice, goście i nauczyciele. Przemówienie pożegnalne wygłosili Dominika Telma i Jakub Kołucki. ©Dariusz Brożek

  Studniówkowa zabawa uczniów ZST odbyła się w sobotę w stylowych wnętrzach „Domu nad Rzeką” w Skwierzynie. Wzięło w niej udział blisko 60 maturzystów, ich przyjaciele i przyjaciółki, rodzice, goście i nauczyciele. Przemówienie pożegnalne wygłosili Dominika Telma i Jakub Kołucki.

  - Czas mijał, a wraz z nim kolejne semestry, klasy zaliczone w pierwszym, a czasem w poprawkowym terminie – mówiła D. Telma.

  Dyrektor Grzegorz Mrowicki zaznaczał, że bal studniówkowy jest wydarzeniem równie wyjątkowym, co niezwykłym. Przypomniał jednocześnie młodzieży, że w już za sto dni czekają ich matury.

  – W maju będziecie zdawali maturę, nazywaną dosadnie egzaminem dojrzałości – dodał.

  Zobacz poloneza w wykonaniu uczniów ZST


  Przewodnicząca uczniowskiego samorządu Paulina Anus podziękowała dyrekcji, nauczycielom. rodzicom oraz koleżankom i kolegom. Zaznaczała, że lata spędzone w szkolnych murach były najpiękniejszym okresem jej życia.

  Tancerze Transu podbili Moskwę  Po polonezie i przemówieniach przyszedł czas na klasowe zdjęcia, tradycyjną prezentację podwiązek przez młode damy oraz energetyczną zabawę.

  Więcej informacji z powiatu międzyrzeckiego w dzienniku „Gazeta Lubuska”.  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Małe Mądrale odc.4

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Już 25 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors!

  Już 25 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.