Sukces lubuskich sportowców. Dwa srebrne medale zielonogórskich karateków podczas mistrzostw Polski w Koszalinie

Trener Mariusz Cielepa i srebrni medaliści
Trener Mariusz Cielepa i srebrni medaliści Archiwum klubu
W Koszalinie odbyły się mistrzostwa Polski karate kyokushin juniorów i młodzieżowców.

Zawodnicy z Zielonogórskiego Klubu Sportowego Karate Kamil Mrozowski i Erwin Pękala wywalczyli srebrne medale. Podopieczny trenera Mariusza Cielepy, Kamil Mrozowski kategorii 70 kg juniorów (16-17 lat) dopiero w finale przegrał z Michałem Kamińskim (KS Budo Krosno). Podopieczny trenera Eliasza Madeja Erwin Pękala w kategorii powyżej 80 kg młodzieżowców (18-21 lat) w finale przegrał z Krzysztofem Jelonkiem (Masters Dojo WASW Warszawa).