Sukces skwierzyńskich kartingowców

Na torze w Biłgoraju, w zeszły weekend, odbyły się dwie ostatnie rundy wyścigów kartingowych o puchar Głównej Komisji Sportu Kartingowego, który jest odpowiednikiem mistrzostw Polski.

(fot. fot. Krzysztof Grześkowiak)

Wyścigi zadecydowały o końcowej klasyfikacji generalnej pucharu GKSK. Mistrzem został Bartosz Grześkowiak (UKS Moto-Kart Skwierzyna) mieszkający w Gorzowie Wlkp. Trzecie miejsce zajął Mateusz Burzyński (UKS Moto-Kart Skwierzyna). Udanie zadebiutował Daniel Nawrot (UKS Moto-Kart Skwierzyna), który w 7 i 8 rundzie był dwukrotnie piąty co pozwoliło na sklasyfikowanie go na 11 miejscu. Tomasz Jarzyk (UKS Moto-Kart Skwierzyna) z Rzepina w klasyfikacji generalnej uplasował się na 13 miejscu.

Jednocześnie drużynowo klub UKS Moto-Kart Skwierzyna, już po raz drugi w swojej historii zdobył mistrzostwo.