Sukcesy miniżużlowców JUST FUN GUKS Speedway Wawrów

Alan Rogalski
Ceremonia dekoracji po ostatniej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski w Bydgoszczy Fan page Krystiana Grędy na Facebooku
Młodzi zawodnicy JUST FUN GUKS Speedway Wawrów zakończyli sezon. Sezon, w którym miniżużlowcy sięgali po medale indywidualnie i w drużynie.

Zespół z podgorzowskiego Wawrowa w tym roku zdobył brązowy medal mistrzostw Polski w kategorii 80-125 ccm. Barwy wawrowskiego klubu reprezentowali: Wojciech Fajfer, Jacek Fajfer i Kacper Teska.

Za to indywidualnie ten pierwszy stanął na drugim stopniu podium w tej samej kategorii. Szósty był drugi z braci Fajferów, a 16. w klasyfikacji generalnej Treska.

Z kolei indywidualnym mistrzem kraju został Bartosz Lewandowski w kategorii 50 ccm+. Tuż za podium uplasował się na czwartej pozycji Krystian Gręda, szóste miejsce zajął Denis Andrzejczak, dwunasty był Mikołaj Krok, trzynasty Dominik Woźniak, a dwudziesty Maksymilian Kostera.

Do najbardziej znanych żużlowców, którzy rozpoczynali karierę na minitorze w GUKS Speedway Wawrów, należą m.in. Kamil Brzozowski, Krzysztof Cegielski, Adrian Cyfer, Łukasz Cyran, Sławomir Dąbrowski, Andrzej Głuchy, Paweł Hlib, Daniel Pytel, Michał Rajkowski, Adrian Szewczykowski, Paweł Zmarzlik oraz aktualni zawodnicy Cash Broker Stali Gorzów - Bartosz Zmarzlik, Rafał Karczmarz, Hubert Czerniawski czy też Alan Szczotka.