Świąteczne Gwiazdeczki | Czyje zdjęcie trafi na okładkę świątecznej "Gazety Lubuskiej"? Poznajcie liderów głosowania wojewódzkiego

Anna Wańczko
Anna Wańczko
Już w czwartek, 17 grudnia, zakończy się głosowanie w naszej świątecznej akcji skierowanej do dzieci. Tego dnia poznamy zarówno zwycięzców w miastach i powiatach oraz zwycięzców głosowania wojewódzkiego. To właśnie ci drudzy zgarną główne nagrody, wśród nich jest m.in. publikacja zdjęcia na okładce świątecznego i noworocznego wydania "Gazety Lubuskiej". Prezentujemy aktualnych liderów głosowania wojewódzkiego w każdej z kategorii. Stan głosów z wtorku, 15 grudnia, z godziny 12.00.

____________________

RANKING WOJEWÓDZKI

Sprawdź wojewódzki ranking naszej akcji prezentujący wszystkie dzieci ze wszystkich miast i powiatów. Dziecko, które zdobędzie najwięcej głosów, trafi na okładkę gazety, otrzyma główne nagrody i awansuje do ogólnopolskiego finału akcji. Dzieci, które w tym rankingu zajmą miejsca od 2 do 5 także zdobędą główne nagrody.

MALUSZKI
(dzieci do 2 lat)
DZIEWCZYNKI
(od 2 lat)
CHŁOPCY
(od 2 lat)

____________________

Na maluszki, dziewczynki i chłopców, którzy zdobędą najwięcej głosów w rankingu regionalnym, uwzględniającym wszystkie głosowania prowadzone osobno w miastach i powiatach, czekają główne nagrody w naszej akcji.

I miejsce w rankingu wojewódzkim

  • publikację zdjęcia na okładce wydania świątecznego (dziewczynka i chłopiec), który w grudniu będzie dołączony do całego nakładu gazet
  • publikację zdjęcia na okładce w wydaniu noworocznym (maluszek)
  • kartę podarunkową na zakupy w sklepie SMYK o wartości 1500 złotych

  • voucher dla rodziców na specjalny tort urodzinowy . To będzie wyjątkowy tort wykonany na zamówienie z ulubioną postacią z bajek albo ze zdjęciem dziecka!

  • awans do ogólnopolskiego finału akcji w danej kategorii Maluszki, Dziewczynki lub Chłopcy

Nagrody za miejsca od 2 do 5 w rankingu wojewódzkim

Dzieci, które zajmą miejsca od 2 do 5 otrzymają:

  • karty podarunkowe na zakupy w sklepie SMYK o wartości 1 000 złotych

Nagrody
w ogólnopolskim finale

Dzieci, których zdjęcia w każdej kategorii Maluszki, Dziewczynki i Chłopcy zdobędą najwięcej głosów w ogólnopolskim finale akcji Uśmiech Dziecka otrzymają główne nagrody:

  • udział w ogólnopolskiej kampanii akcji Uśmiech Dziecka prowadzonej w maju i czerwcu przez dzienniki regionalne w całej Polsce oraz związane z nim honorarium w wysokości 2000 złotych. Dzieci wezmą udział w nagraniu w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

W kategoriach Dziewczynka i Chłopiec

  • rodzinne zaproszenie na czterodniowy pobyt w ENERGYLANDII w miejscowości Zator - największym w Polsce rodzinnym parku rozrywki i wesołym miasteczku

Zaproszenie obejmuje wyjątkowe atrakcje dla dzieci i rodziców:

W kategorii Maluszki

  • zaproszenie na rodzinny pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

Menedżer sportowy - zbawienie czy zło konieczne?

Wideo

Dodaj ogłoszenie