Światowy Dzień Kota. Świetne zdjęcia Waszych pupili (zdjęcia internautów)

(paw)
Udostępnij:
17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. Poprosiliśmy Was, by uczcić go publikacją zdjęć Waszych milusińskich. Na odzew nie musieliśmy długo czekać. Przysłaliście nam ponad 50 zdjęć. Każde jest wyjątkowe. Zresztą zobaczcie sami!

Wideo

Komentarze 22

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

M
Mirosław_K
W dniu 19.02.2015 o 22:05, agroturystyka napisał:

Może jestem mało wartościowa ale nie cierpię kocisków, mam uczulenie na ich kłaki i na ocieranie się o nogi, brrrr... i to miałczenie jak miska pusta... mam psa a on chyba to czuje bo na spacerze zawsze jakiegoś pogoni na drzewo :DKoty są fałszywe i drapią niemiłosiernie.

Jak już pisałem koty mają swój charakter. Zapewniam Ciebie jednak, że są mniej fałszywi od wielu ludzi.

M
Mirosław_K
W dniu 19.02.2015 o 21:50, niesforna ;) napisał:

Na całym forum widać ten zwyczaj-wieczne odwracanie kota ogonem, wrrr. I kolejny temat ... bęc.Nawet tak banalny? Futrzaki zasługują na chwilę uwagi, może badziej niż ludzie, szczególnie mało wartościowi ludzie...

Za ostatnie zdanie bardzo Ciebie lubię (:

z
zabytkowy
W dniu 18.02.2015 o 10:12, Mirosław_K napisał:

To nie krzyżówka. Czysty pers z przepiękną sierścią.

Jednak krzyzowka.

Jak wspominalem nie znam sie na kotach,

ale logocznie myslac czysty pers ma tyle wspolnego ze swoim praszczurem co jamnik z wilkiem.

a
agroturystyka

Może jestem mało wartościowa ale nie cierpię kocisków, mam uczulenie na ich kłaki i na ocieranie się o nogi, brrrr... i to miałczenie jak miska pusta... mam psa a on chyba to czuje bo na spacerze zawsze jakiegoś pogoni na drzewo :D

Koty są fałszywe i drapią niemiłosiernie.

n
niesforna ;)
W dniu 19.02.2015 o 20:06, zabytkowy napisał:

wrrrrrrrr  ;)Darcie kotow to tez na temat  :D

 

Na całym forum widać ten zwyczaj-wieczne odwracanie kota ogonem, wrrr.

 

I kolejny temat ... bęc.

Nawet tak banalny? Futrzaki zasługują na chwilę uwagi, może badziej niż ludzie, szczególnie mało wartościowi ludzie...

z
zabytkowy
W dniu 19.02.2015 o 19:51, niesforna ;) napisał:

Miaaaaauuu...Raczej, wrrrrrrrr :D. Wielki, duży... grunt, żeby niemały :P. Co za filozofię uskuteczniacie, o kiciusiach miało być!

wrrrrrrrr  ;)

Darcie kotow to tez na temat  :D

n
niesforna ;)

Miaaaaauuu...

Raczej, wrrrrrrrr :D.

 

Wielki, duży... grunt, żeby niemały :P. Co za filozofię uskuteczniacie, o kiciusiach miało być!

m
michal1969zagan
W dniu 18.02.2015 o 10:16, Mirosław_K napisał:

Zdanie zaczyna się z dużej litery."Twojej" również piszemy z dużej litery.Nie mam starej, nie wiem o co Tobie chodzi?Tak ogólnie, to z gburami i prostakami nie wymieniam poglądów. W tym wypadku zrobiłem wyjątek.


W drodze wyjątku. .
Zdanie rozpoczynamy "Wielka literą" a nie "Dużą"
Proszę zatem zachowywać poprawność językową przed a nie po nazwaniu kogoś gburem bądź prostakiem.
M
Mirosław_K
W dniu 17.02.2015 o 20:21, zabytkowy napisał:

Same superlatywy.Przeoczylas jeszcze marcowe wrzaski. Cholery mozna dostac.

Przepraszam za swoje trzy grosze ale .... na marcowe "fochy" też jest lekarstwo.

M
Mirosław_K
W dniu 17.02.2015 o 19:44, tofi napisał:

wklej zdjęcie twojej starej może będzie ciekawsze. :)

Zdanie zaczyna się z dużej litery.

"Twojej" również piszemy z dużej litery.

Nie mam starej, nie wiem o co Tobie chodzi?

 

Tak ogólnie, to z gburami i prostakami nie wymieniam poglądów. W tym wypadku zrobiłem wyjątek.

M
Mirosław_K
W dniu 17.02.2015 o 18:47, zabytkowy napisał:

Sympatyczna :)  Nie znam sie na kotach , chyba takie krzyzowki nie zyja dlugo ?

To nie krzyżówka. Czysty pers z przepiękną sierścią.

M
Mirosław_K
W dniu 17.02.2015 o 18:36, kawa napisał:

...faktycznie urocza...Wiemy, że pies upodabnia się do właściciela (czy odwrotnie?) a jak to jest  z kotami?

Każdy kot ma swój charakterek i zawsze robi to co chce. Pieska wytresujesz i "chodzi tak jak Ty każesz". Kot nigdy. Miałem dwie kotki, jedną 15 lat (Midę) i drugą 14 lat (Bafi). Obie w zeszłym roku odeszły. Przegrały walkę z rakiem. Pozostały mi wspomnienia i zdjęcia.

n
niesforna ;)
W dniu 17.02.2015 o 20:21, zabytkowy napisał:

Same superlatywy.Przeoczylas jeszcze marcowe wrzaski. Cholery mozna dostac.

 

Oj zabytkowy, Ty zawsze musisz widzieć wszystko od tej mniej przyjemnej strony...

 

Czasem trzeba otworzyć mordkę, by zawalczyć o swoje :P.

z
zabytkowy
W dniu 17.02.2015 o 19:20, niesforna ;) napisał:

Te oczy.Przed tak przeszywającym wzrokiem nic się nie ukryje ;).Cudne, gdyż posiadają indywidualizm, inteligencję, niesforność, miękkie futerko, a nadto  z radości relaksująco mruczą, czyli same najlepsze cechy :D.

Same superlatywy.

Przeoczylas jeszcze marcowe wrzaski. Cholery mozna dostac.

n
niesforna ;)

Te oczy.

Przed tak przeszywającym wzrokiem nic się nie ukryje ;).

Cudne, gdyż posiadają indywidualizm, inteligencję, niesforność, miękkie futerko, a nadto  z radości relaksująco mruczą, czyli same najlepsze cechy :D.

Dodaj ogłoszenie