Świeć się z Energą 2018 – konkurs fotograficzny. Wschowa...

  Świeć się z Energą 2018 – konkurs fotograficzny. Wschowa spadła na 3. miejsce. A Rafał Byliński ponownie liderem

  (vp)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Zdjęcia Piotra Łabaziewicza z Zielonej Góry w piątek, 4 stycznia, miało 5 głosów (stan na godz. 15.30)

  Zdjęcia Piotra Łabaziewicza z Zielonej Góry w piątek, 4 stycznia, miało 5 głosów (stan na godz. 15.30) ©Piotr Łabaziewicz

  Cały czas trwa głosowanie w ogólnopolskim plebiscycie Świeć się z Energą 2018. W konkursie fotograficznym na prowadzeniu jest reprezentant woj. lubuskiego. A jak radzą sobie pozostali Lubuszanie? I jak o zwycięstwo walczą lubuskie miasta w plebiscycie na najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce?
  Zdjęcia Piotra Łabaziewicza z Zielonej Góry w piątek, 4 stycznia, miało 5 głosów (stan na godz. 15.30)

  Zdjęcia Piotra Łabaziewicza z Zielonej Góry w piątek, 4 stycznia, miało 5 głosów (stan na godz. 15.30) ©Piotr Łabaziewicz

  KLIKNIJ i głosuj lub zgłoś fotografię


  KLIKNIJ i głosuj lub zgłoś Miasto


  Świeć się z Energą 2018 – Wybierz mistrza świątecznej fotografii


  Akcji "Świeć się z Energą" co roku towarzyszy konkurs fotograficzny. Mogą wziąć w nim udział miłośnicy fotografowania, którzy zatrzymali w kadrze piękne, świąteczne chwile, miasta w świątecznej odsłonie, gwiazdkowy klimat w ich domach oraz kolorowe iluminacje.

  Zwycięzcy otrzymają cenne nagrody – pula nagród w tym konkursie wynosi 40 tysięcy złotych. Główna nagroda to zaproszenie do Gdańska na weekend w hotelu dla dwóch osób.

  W piątek, 4 stycznia, liderem głosowania był Rafał Byliński z Krosna Odrzańskiego (87 głosów – stan na godz. 15.30), który odzyskał fotel lidera.

  Rafał to nie jedyny Lubuszan, który bierze udział w plebiscycie Świeć się z Energą 2018. O zwycięstwo walczą jeszcze Robert Kobus z Otynia (8 głosów), Piotr Łabaziewicz z Zielonej Góry (5 głosów), Wiesław Szymański z Zielonej Góry (2 głosy), Wojciech Mokadowo z Zielonej Góry (2 głosy), Bogusława Socha z Ośna Lubuskiego (2 głosy), Paweł Bożejko z Zielonej Góry (1 głos), Grzegorz Mąka z Zielonej Góry (0 głosów), Malwina Kluz z Łężycy (0 głosów), Wiesław Szymański z Zielonej Góry (0 głosów), Tomasz Marusiak z Zielonej Góry (0 głosów), Edward Kaczmarczyk z Zielonej Góry (0 głosów), Damian Grabski z Zielonej Góry (0 głosów), Michał Kołodziej (Wilkowo – 0 głosów), Maciej Kandyba (Zielona Góra – 0 głosów), Paweł Sieroń (Gorzów Wielkopolski – 0 głosów), Jadwiga Bartecka (Myszęcin – 0 głosów), Maria Janiszewska (Nowa Sól – 0 głosów), Magdalena Korzeczek (Zielona Góra – 0 głosów), Joanna Sieroń (Gorzów Wielkopolski – 0 głosów).

  Cały czekamy na zgłoszenia kolejnych uczestników! Do wygrania cenne nagrody!

  KLIKNIJ i głosuj lub zgłoś fotografię


  Przypomnijmy, że głosowanie w plebiscycie Świeć się z Energą 2018 będzie trwać do poniedziałku, 18 stycznia 2019 r. do godziny 20:00.

  Świeć się z Energą" – Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto


  W świątecznej zabawie "Świeć się z Energą" wybieramy nie tylko mistrzów fotografii. Możemy również zgłosić i zagłosować na najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce. Do tej pory zgłoszono 8 lubuskich miast: Zieloną Górę, Gorzów Wlkp., Nową Sól, Świebodzin, Żary, Otyń, Wschowę oraz Ośno Lubuskie.

  Na razie liderem jest Września Katowice (109 głosów - stan na dzień 4 stycznia, godz. 15.30). Natomiast z lubuskich miast najwyżej jest Wschowa (3. pozycja – 72 głosy). Tuż Wschową jest Otyń (20 głosów), potem Zielona Góra (6 głosów), Ośno Lubuskie (3 głosy) oraz Świebodzin (1 głos), Nową Sól (1 głos), Natomiast na Gorzów i Żary nie mają jeszcze żadnego głosu.

  Czas najwyższy więc to zmienić. Pokażmy, że nie jesteśmy gorsi od reszty Polski, zróbmy zdjęcia miejskich iluminacji, zgłośmy swoje miasta do tego plebiscytu i pomóżmy im wygrać!


  Łączna pula nagród to 200 000 złotych! Energooszczędny sprzęt AGD trafi do 16 miejscowości z całej Polski i zostanie przekazany na cele charytatywne.

  Do 4 stycznia do godz. 12 czekamy na kolejne miasta i świąteczne fotografie - dołączcie jak najszybciej!

  KLIKNIJ i głosuj lub zgłoś Miasto


  Plebiscyt miast


  To już dziesiąta, jubileuszowa edycja plebiscytu „Świeć się z Energą” prowadzonego przez pomorską grupę energetyczną. O tytuł najpiękniej oświetlonych na święta walczyć będą miasta w całej Polsce, a akcję Energa przeprowadza z dziennikami regionalnymi Polska Press Grupy. Najpierw zwycięzcy plebiscytu miast zostaną wybrani osobno w każdym województwie, a następnie powalczą w ogólnopolskim finale.

  - Element zabawy i współzawodnictwa jest oczywiście ważny w akcji „Świeć się z Energą”, jednak zależy nam, aby niosła ona wymierne korzyści dla społeczności, które głosują na miasta, a także aby miała charakter dobroczynny - mówi Jarosław Kozłowski, koordynator projektu „Świeć się z Energą” z Energa SA.

  Od 14 grudnia można już głosować w plebiscycie „Świeć się z Energą” i razem z nami wybrać najpiękniejsze świąteczne iluminacje.

  Łączna pula nagród wynosi aż 200 tysięcy złotych!

  Miasta, które w każdym województwie zdobędą najwięcej głosów, otrzymają energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 000 zł pochodzący ze sklep.energa.pl, który władze miast przekażą na cel charytatywny. Zwycięskie miasta z regionów wywalczą także awans do ogólnopolskiego finału. Miasto, które wygra w finale otrzyma dodatkowy sprzęt o wartości 40 000 zł.

  Charytatywny cel Plebiscytu Miast


  Plebiscyt to nie tylko zabawa, ale także wielka akcja charytatywna! Miasta, które wygrają w SMS-owym głosowaniu, mogą liczyć na wsparcie charytatywne dla najbardziej potrzebujących mieszkańców regionu.

  Rok temu wygrał Zamość

  W czasie ostatniej edycji akcji Świetlną Stolicą Polski został po raz drugi z rzędu Zamość. Miasto zdobyło ponad 70 tys. głosów!

  Odwiedź oficjalną stronę akcji "Świeć się z Energą"

  Informacji o akcji udziela Wojciech Żaboklicki
  tel. 502 499 052 (pon.-pt. w godz. 8-17)
  e-mail.: wojciech.zaboklicki@polskapress.pl


  Zobacz też: Jak najlepiej wybrać choinkę na święta.  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Wideo