Scena główna – plac plenerowy przy Alei Wolności
Piątek
19:45 - Wesoły Początek Radośc
21:30 - Maleo Reggae Rockers
23:00 - DJ Tekiero
Sobota:
19:30 - Małgorzata Ostrowska scena główna – plac plenerowy przy Alei Wolności
21:30 - ENEJ scena główna – plac plenerowy przy Alei Wolności
23:15 - Cadillac scena główna – plac plenerowy przy Alei Wolności
Niedziela:
18:00 - Kasia Wilk, scena główna – plac plenerowy przy Alei Wolności
19:15 - Maleńczuk+ Rhythm Section scena główna – plac plenerowy przy Alei Wolności
21:00 - Agnieszka Chylińska scena główna – plac plenerowy przy Alei Wolności
22:20 - Pokaz sztucznych ogni scena główna – plac plenerowy przy Alei Wolności
Program Święta Solan 2019
Piątek
10:30 - Uroczysta msza w intencji nowosolan, kościół pw. św. Michała Archanioła
15:00 - Korowód Solan „Żyj Kolorowo”. Miejsce: Hala sportowa CKUiZ „Elektryk”, ul. Piłsudskiego 61. Przejście trasą: ul. Piłsudskiego, Pl. Wyzwolenia, ul. Moniuszki, Plac Floriana.
16:00 - 19:00 - Kolor Fest/ Festiwal Baniek Mydlanych, Park Krasnala
Scena główna – plac plenerowy przy Alei Wolności
19:45 - Wesoły Początek Radości
21:30 - Maleo Reggae Rockers
23:00 - DJ Tekiero
Program Święta Solan 2019
Sobota
9:00 - Międzynarodowy Turniej Judo „Solanin Cup 2019 – Young Europe, Miejsce: hala widowiskowo – sportowa MOSiR przy ul. Botanicznej 22 (Organizator UKS Olimp, MOSiR Nowa Sól, uroczyste otwarcie imprezy 13.30)
10:00 - Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej „Beach Volley Cup”, Miejsce: teren rekreacyjny Wodny Świat, kategoria Open mężczyzn (Organizator: MOSiR Nowa Sól, MKST „Astra” Nowa Sól, Ares Nowa Sól)
10:00 - Memoriał Romana Terlikowskiego Mini Koszykówki Dzieci, Miejsce: Hala CKZiU Elektryk (Organizator: Lubuski Związek Koszykówki, UKS SKM Nowa Sól)
Strefa Aktywności „Żyj Kolorowo” – Scena na Wodnym Świecie
Od 12:00 - Akcja rejestracji potencjalnych Dawców szpiku, Fundacja DKMS
11:00-12:00 – Aerobik, Otwarty pokaz „Klubu Mam”
12:00 – 13:00 - Joga na trawie, Otwarty pokaz połączony z ćwiczeniem grupy z Nowosolskiej Akademii Rozwoju. Prowadząca Justyna Adamczak, trener jogi.
13:15 – 14:15 - Samoobrona dla kobiet, Otwarty pokaz z elementami krótkiego szkolenia samoobrony. Prowadzący Grzegorz Tojza – autoryzowany instruktor Systemu Combat 56
15:00 – 17:00 - Występy formacji tanecznych z Nowej Soli: Gamix, A. Marciniec, NDK Crev, NDK Cracers, Grupy baletowe, Cheerleaders, Acro Squaw
16:00 - Pokazy modeli pływających, Nowosolski Dom Kultury / akwen Wodny Świat
17:00 - Zespół „Rezerwowi”
17:40 - Zespół „Some”
Koncerty i wydarzenia muzyczne:
15:30 - Pokaz mody „Szarm&Szyk” SCENA MAŁA – Plac Floriana
16:00 - Koncert operetkowy „Gdybym był bogaczem” scena mała – Plac Floriana
17:30 - Gedia Blues Band scena mała – Plac Floriana
18:30 - Pokaz mody „Szarm&Szyk” scena główna – plac plenerowy przy Alei Wolności
19:00 - Odsłonięcie Gwiazdy – Małgorzata Ostrowska promenada portowa
19:30 - Małgorzata Ostrowska scena główna – plac plenerowy przy Alei Wolności
21:30 - ENEJ scena główna – plac plenerowy przy Alei Wolności
23:15 - Cadillac scena główna – plac plenerowy przy Alei Wolności