Grała świętokrzyska klasa B, grupa 3. W weekend 18-19 maja odbyła się 19. kolejka. Zobacz wyniki i tabelę

Swoje mecze zagrają między innymi UKS Baćkowice i Ester Wojciechowice
Swoje mecze zagrają między innymi UKS Baćkowice i Ester Wojciechowice Dorota Prokop
W weekend 18-19 maja rozegrana została 19. kolejka świętokrzyskiej klasy B, grupy 3. Pewnie wygrały zespoły będące na czele tabeli - UKS Baćkowice i Zryw Zbigniewice. Zobacz wyniki i tabelę.

Gra klasa B, grupa 3

Sobota
UKS Baćkowice - GTS Raków 3:1 (0:1)
Bramki: Sebastian Czechowski 46, Marek Kamiński 90+3, Mikołaj kamiński 90+5 z karnego - Damian Zapart 38.

Pierwsza połowa była wyrównana. Jako pierwsi bramkę zdobyli goście - Damian Zapart strzałem w długi róg z 20 metrów. Druga połowa należała do gospodarzy. W pierwszej akcji po przerwie wyrównał Sebastian Czechowski. Dwa kolejne ciosy gospodarze zadali w doliczonym czasie gry - w 93 i 95 minucie z karnego. Dzięki temu zainkasowali komplet punktów.

Warto dodać, że ze względu na kontuzje bramkarzy GTS Raków, bramki tej drużyny w pojedynku z UKS Baćkowice strzegł zawodnik z pola - Szymon Walkiewicz.

Wodnik Styków - Hubal Linów 3:1 (1:1)
Bramki: Kacper Nowak 20, Jakub Kania 46, Mateusz Głowacki 51 - Michał Bandosz 23.