Sydney: Znakomity finał Radwańskiej

(szyly)
usopen.com
Agnieszka Radwańska wygrała ze Słowaczką Dominiką Cibulkovą 6:0, 6:0 w finale turnieju WTA Tour na twardych kortach w Sydney. Polka nie straciła na tym turnieju nawet seta.

W 2013 roku to już ósme zwycięstwo Radwańskiej. W tym roku nie przegrała jeszcze ani jednego meczu, a na turnieju w Sydney, gdzie była najwyżej rozstawiona, nie przegrała ani jednego seta. W finałowym spotkaniu rywalka nie miała za wiele do powiedzenia - "Isia grała równo i solidnie, co wystarczyło, żeby wygrać bez straty punktów.

Turniej w Sydney był dla Radwańskiej etapem przygotowań do wielkoszlemowego Australian Open. Turniej rusza 14 styznia. W pierwszej rundzie Polka zmierzy się z reprezentantką gospodarzy, Bojaną Bobusić.