Sylwester miejski w Zielonej Górze. Przywitamy Nowy Rok w...

  Sylwester miejski w Zielonej Górze. Przywitamy Nowy Rok w centrum miasta. Prezydent zaprasza na dyskotekę i pyta o fajerwerki

  red

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Sylwester w Zielonej Górze. Tak bawili się zielonogórzanie na ostatniej imprezie w 2017 roku
  1/9
  przejdź do galerii

  Sylwester w Zielonej Górze. Tak bawili się zielonogórzanie na ostatniej imprezie w 2017 roku ©Tomasz Korniluk

  Sylwester miejski w Zielonej Górze. Zastanawialiście się, czy w tym roku zroganizowana będzie impreza pod chmurką? Tak! W centrum miasta zapowiada się taneczna zabawa.

  Sylwester miejski w Zielonej Górze


  Co roku mieszkańcy, planując sylwestrową noc, zastanawiają się, czy będą mogli bawić się na sylwestrze miejskim w Zielonej Górze. Po dłuższej przerwie prezydent zaprosił zielonogórzan do wspólnej zabawy. Rok 2018 przywitali na placu przy Centrum Biznesu. Dyskotekowe rytmy i dobra zabawa. Tak było, a co zaplanowano w tym roku?

  Sonda

  Czy weźmiesz udział w sylwestrze miejskim w Zielonej Górze?  Sylwester miejski w Zielonej Górze 2017/2018. Przeżyjmy to jeszcze raz! [ZOBACZCIE ZDJĘCIA]

  Sylwester w Zielonej Górze: Gdzie przywitamy 2019 rok?


  Jeśli nie macie jeszcze planów na sylwestrową noc, prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki zaprasza na wspólne przywitanie Nowego Roku. Sylwestrowa Dyskoteka Dorosłego Człowieka rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 22.00 i potrwa do 2.00. Impreza zorganizowana zostanie podobnie jak w ubiegłym roku na parkingu Centrum Biznesu.
  Zobacz galerię
  - Sylwestrowa Dyskoteka Dorosłego Człowieka to pełne muzyki i zabawy wydarzenie, które poprowadzi DJ Bamse, a pokazami uświetnią: formacja taneczna Dance Alert i Awesomoe Show (teatr ognia). Życzenia noworoczne podczas niepowtarzalnej oprawy pirotechnicznej złoży mieszkańcom prezydent - zapowiadają organizatorzy.

  WIDEO: Magazyn Informacyjny "GL".

  Zobacz galerię

  Strzelać w sylwestra?


  Wrocław, Warszawa. Większe miasta rezygnują z sylwestrowych pokazów sztucznych ogni. Taka są decyzje włodarzy miasta. A jak będzie w Zielonej Górze. Na profilu facebookowym urzędu miasta pojawiła się sonda. To mieszkańcy mają zdecydować, czy sylwester w Zielonej Górze będzie "Z czy BEZ fajerwerków". - Rozpoczynamy głosowanie i pytamy zielonogórzan, czy chcą podczas Miejskiego Sylwestra hucznego pokazu fajerwerków, czy mamy z niego zrezygnować? Zachęcamy do głosowania w ankiecie !!! - czytamy na FB. Sonda zakończy się za kilka dni. Przez 3 godziny oddało głos już ponad 3 tys. osób. Wynik po tym czasie był taki, że 57 proc. nie chce witać 2019 roku z fajerwerkami, a 43 proc. jednak chce.
  Jakie jest Wasze zdanie?
  ZAGŁOSUJCIE:


  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Tu znajdziesz kandydatów w wyborach samorządowych 2018

  Tu znajdziesz kandydatów w wyborach samorządowych 2018