Uwaga, poniższa klasyfikacja może jeszcze zostać zweryfikowana. Na ewentualne reklamacje czekam do godz. 12.00 w środę, 2 października (tel. 519 503 695, mail [email protected]). Ostateczną kolejność podamy w sobotnio-niedzielnym Magazynie "Gazety Lubuskiej", 4-5 października.
628 Bolesław Skrzyński Głogów
627 Edward Malinowski Gorzów Wlkp.
623 Arkadiusz Rycej Zielona Góra
609 Arkadiusz Naskręt Droszków
608 Andrzej Koszewnik Międzyrzecz
598 Damian Jacyno Zielona Góra
598 Karolina Maruda Zielona Góra
597 Jacek Ligocki Zielona Góra
587 Zbigniew Dittrich Zielona Góra
577 Tadeusz Milewski Zielona Góra
576 Dariusz Perzyński Gubin
575 Bogdan Łuksa Zielona Góra
573 Piotr Obrał Zielona Góra
571 Grzegorz Dębicki Ługi
571 Artur Czernicki Urzuty
570 Jerzy Kwaśny Gubin
568 Tomasz Ziska Gorzów Wlkp.
567 Adrian Zasiadły Babimost
563 Tomasz Powęski Zielona Góra
561 Sławomir Zewar Stary Kisielin
559 Romuald Ignatowicz Łężyca
558 Katarzyna Budzyńska Racula
557 Adam Kasiński Zielona Góra
557 Zofia Ziska Gorzów Wlkp.
556 Dariusz Sindrewicz Zielona Góra
553 Edward Kukotko Zbąszynek
552 Grzegorz Junke Zielona Góra
552 Stanisław Sychowski Gorzów Wlkp.
551 Sławomir Ziubrzyński Klenica
548 Józef Dębicki Ługi
547 Piotr Pikuła Gorzów Wlkp.
545 Bogusław Szrama Sulechów
544 Kamil Sajnóg Zielona Góra
543 Kazimierz Świtalski Ceber
543 Aleksandra Korczowska Wymiarki
538 Krzysztof Ziska Gorzów Wlkp.
538 Zenon Matuszewski Międzyrzecz
537 Igor Seredyński Klenica
537 Edward Skołuba Żagań
537 Andrzej Kruszyński Jaromierz
534 Artur Kasiński Zielona Góra
534 Sławomir Dittrich Zielona Góra
532 Stefan Orłowski Gorzów Wlkp.
527 Tomasz Adamczak Zielona Góra
526 Piotr Miszta Zbąszynek
524 Anna Długosz Zielona Góra
524 Stanisław Korczyński Zielona Góra
522 Jan Jóźwiak Gorzów Wlkp.
520 Sebastian Pawlik Zielona Góra
518 Marian Biegański Zielona Góra
515 Andrzej Bocian Zielona Góra
511 Bartek Miszta Zbąszynek
510 Krzysztof Pawlik Zielona Góra
509 Bogdan Rybicki Zielona Góra
508 Jan Milewski Zielona Góra
508 Czesław Gralak Pławin
507 Przemysław Trubiłowicz Zielona Góra
505 Mariusz Kasiński Zielona Góra
505 Maria Rybicka Zielona Góra
504 Mariusz Kopka Gubin
501 Krzysztof Jędrasik Klenica
496 Dariusz Budzyński Racula
494 Daniel Korczyński Zielona Góra
490 Tomasz Gil Zielona Góra
489 Krzysztof Goździk Gronów
488 Artur Szablewski Gorzów Wlkp.
486 Henryk Naskręt Droszków
484 Michał Górski Kożuchów
482 Dominik Skrzyński Zielona Góra
481 Zdzisław Stonoga Pniów
481 Zdzisław Buszta Nowa Sól
479 Piotr Jakubowski Krosno Odrz.
477 Stanisław Hałko Krosno Odrz.
474 Dominika Matula Szklarka Radnicka
472 Zdzisław Pawlisz Białczyk
470 Maciej Sajnóg Zielona Góra
470 Wiesław Klimowski Zielona Góra
467 Stanisław Skrzyński Zielona Góra
464 Andrzej Długosz Zielona Góra
463 Jerzy Kurzawski Skwierzyna
459 Henryk Jacyno Zielona Góra
459 Robert Czaja Gorzów Wlkp.
458 Agnieszka Michalska Zielona Góra
456 Grzegorz Niemiec Zielona Góra
449 Paulina Bocian Zielona Góra
446 Maciej Miszta Zbąszynek
445 Mirosława Długosz Zielona Góra
437 Edward Denkowski Lipie Góry
433 Robert Biel Zielona Góra
432 Wioletta Biernat Żary
430 Ryszard Maruda Zielona Góra
423 Klaudia Korycka-Czech Żary
422 Wiesław Nowak Gorzów Wlkp.
421 Piotr Richter Zbąszynek
421 Ryszard Hauke Sulechów
415 Robert Krużyński Kożuchów
413 Andrzej Korycki Żary
412 Piotr Czabanowski Droszków
411 Marek Czernicki Urzuty
407 Tomasz Biegański Zielona Góra
405 Zbigniew Ostrowski Zielona Góra
403 Danuta Maruda Zielona Góra
396 Violetta Przybylska Poznań
393 Sylwester Chudy Gorzów Wlkp.
391 Adrian Kaczyński Żary
384 Sebastian Rybicki Zielona Góra
382 Dominik Biernat Żary
381 Piotr Szlingert Lubiszyn
379 Jadwiga Jacyno Zielona Góra
377 Paweł Fedorski Sulechów
366 Janusz Hauke Zielona Góra
366 Radosław Maruda Zielona Góra
365 Szymon Garczarek Zbąszynek
364 Marek Kwiatkowski Zielona Góra
350 Mateusz Rybicki Zielona Góra
342 Marcin Wołoszyn Konotop
335 Urszula Maruda Ochla
328 Piotr Howis Zielona Góra
320 Zbigniew Misa Gorzów Wlkp.
319 Sławomir Sawicki Klenica
318 Paweł Kiciński Sulechów
307 Przemysław Skrzyński Zielona Góra
305 Ryszard Cukierski Wolimirzyce
304 Wacław Wychowałek Drezdenko
292 Małgorzata Pokacka Gorzów Wlkp.
291 Arkadiusz Rybicki Zielona Góra
279 Marcin Ciesielski Nowe Kramsko
264 Andrzej Sołtysiak Zielona Góra
261 Przemysław Pokacki Gorzów Wlkp.
258 Zygmunt Zawistowski Ściechówek
251 Stanisław Osadców Sterków
245 Zbigniew Koryciński Zielona Góra
238 Andrzej Berliński Gorzów Wlkp.
235 Eckhard Ulrich Konotop
208 Wanda Kawarska Zielona Góra
204 Radosław Kowalik Zielona Góra
197 Julian Żurowski Zielona Góra
192 Iwona Mańkowska Nowe Kramsko
178 Małgorzata Adler Zielona Góra
175 Sebastian Baliniak Nietków
173 Marcin Lisiecki Świdnica
171 Marianna Jóźwiak Gorzów Wlkp.
169 Janusz Żurowski Zielona Góra
162 Sebastian Długosz Zielona Góra
160 Lubomir Garbowski Zielona Góra
152 Piotr Kocieł Zielona Góra
129 Edyta Chojnacka-Ignatowicz Łężyca
124 Aneta Połomska Sulechów
111 Ryszard Czarniecki Zielona Góra
107 Emil Grabowski Zielona Góra
83 Grzegorz Szary Zielona Góra
81 Jakub Kaczmarek Zbąszynek
71 Bogdan Wieczorkowski Pierzwin
68 Maria Mańkowska Nowe Kramsko
67 Tomasz Świątek Zielona Góra
66 Artur Żurowski Zielona Góra
54 Jarosław Kościuk Zielona Góra
52 Tadeusz Krawiec Głogów
51 Artur Naskręt Trzciel
50 Daniel Pałasik Łężyca
47 Tomasz Kotarski Zielona Góra
45 Wacław Pawłowski Zielona Góra
44 Jerzy Czarski Sarnie Łęgi
40 Tadeusz Wiśniewski Gorzów Wlkp.
39 Łukasz Ratajczak Zielona Góra
38 Wiesław Drewicz Choszczno
37 Andrzej Szary Zielona Góra
36 Łukasz Gromanowski Żary
35 Rafał Bujak Gronów
35 Marian Kotarski Zielona Góra
33 Paweł Paprzycki Zielona Góra
33 Marcin Wołk-Lewanowicz Zielona Góra
30 Katarzyna Suchocka Trzciel
27 Robert Malinowski Zielona Góra
25 Wojciech Kurzawski Skwierzyna
23 Krzysztof Mularczyk Kalsk
21 Dariusz Daros Gorzów Wlkp.
18 Artur Lipiński Trzebule
17 Marek Gandurski Zielona Góra
15 Jan Sawick Zielona Góra
15 Mateusz Urbaniak Drezdenko
15 Weronika Winczewska Krosno Odrz.
11 Andrzej Liska Niedźwiedź
10 Sebastian Hadrych Zielona Góra
10 Rafał Kuziemski Gorzów Wlkp.
0 Mariusz Neumann Strzelce Kraj.
0 Magdalena Neumann Strzelce Kraj.
0 Mateusz Neumann Strzelce Kraj.
Motoryzacja do pełna! Ogłoszenia z Twojego regionu, testy, porady, informacje
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?