Sześcioletnia Oleńka walczy z rakiem. Jest córką policjanta....

  Sześcioletnia Oleńka walczy z rakiem. Jest córką policjanta. 6 grudnia funkcjonariusze wręczyli jej prezenty i złożyli życzenia

  Materiały policji, oprac. (pik)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Mikołaj przekazał chorej Oli m. in. maskotki.
  1/11

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©materiały policji

  Nowosolscy policjanci wraz ze Świętym Mikołajem odwiedzili Oleńkę Łuczak. Córeczka jednego z nowosolskich dzielnicowych od trzech lat zmaga się ze złośliwym nowotworem mózgu. Policjanci pomogli Mikołajowi wręczyć 6-latce prezenty, żeby chociaż przez chwilę zapomniała o chorobie.
  W czwartek, 6 grudnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli wraz ze Świętym Mikołajem odwiedzili Oleńkę Łuczak. Dziewczynka jest córką policjanta - dzielnicowego z Gminy Nowe Miasteczko, mł.asp. Adriana Łuczaka. U Oli w sierpniu 2015 roku zdiagnozowano złośliwy nowotwór mózgu.

  Kiedy wszyscy myśleli, że wygrała, że może wrócić do rówieśników i że może cieszyć się z odrastających włosków przy rutynowej kontroli spadł na rodzinę prawdziwy głaz informacji: nawrót choroby i kolejna skomplikowana operacja, chemioterapia, radioterapia oraz powrót na onkologię.

  Policjanci przekazali Oli maskotki, które zostaną wystawione na aukcję internetową „Bazarek dla Oleńki Łuczak”, z której pieniądze zostaną przekazane na jej leczenie. Mając na uwadze ogromne koszty leczenia, nowosolscy policjanci postanowili wyjść z inicjatywą pomocy. Funkcjonariusze złożyli życzenia Oli oraz jej rodzinie i życzyli przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia i spędzenia spokojnych i zdrowych świąt już w domu, razem z rodziną, a nie w szpitalu.

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli zapraszają wszystkich chętnych do włączenia się do pomocy dla chorej Oleńki. („Darowizna dla Oli” Bank PKO BP – Adrian Łuczak 23102022120000500200345132).

  Zobacz też wideo: Policja zatrzymała 32-latka podejrzanego o podpalenie samochodu w Kostrzynie nad Odrą. Czy to zakończy pożary aut w mieście?


  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Już 25 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors!

  Już 25 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.