SZKOŁA NA MEDAL Pomóż szkole zdobyć więcej głosów oraz cenne nagrody

DM
iStock/StphaneLemire
Dla wszystkich osób, które chcą wspierać szkołę w plebiscycie Szkoła Roku i pomóc jej zdobyć tytuł najbardziej przyjaznej uczniom i ich rodzicom przygotowaliśmy grafiki do publikacji na Facebooku, które pomogą szybko uzyskać wiele głosów.
  • Znajdź szkołę w tabeli poniżej i kliknij "Pobierz".
  • Grafika otworzy się w oknie przeglądarki. Należy zapisać ją na swoim urządzeniu (na komputerze: prawy klawisz myszki -> Zapisz obraz jako...)
  • Opublikuj grafikę na Facebooku na profilu lub fanpage'u.
  • Publikując post napisz w nim kilka słów zachęcających do głosowania. Poproś o lajkowanie, udostępnianie i komentowanie posta. Później odpowiadaj na komentarze - dzięki temu post wyświetli się u większej liczby znajomych lub fanów.
  • Jeśli w tabeli brakuje materiałów dla Ciebie lub jeśli chcesz wprowadzić jakieś poprawki zadzwoń pod nr 512212960 lub napisz e-mail na adres: [email protected]
GORZÓW WIELKOPOLSKI
Atut Lider KształceniaPobierz
II Liceum OgólnokształcącePobierz
III Liceum OgólnokształcącePobierz
IV Liceum OgólnokształcącePobierz
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia EdukacyjnegoPobierz
Szkoła Podstawowa nr 1Pobierz
Szkoła Podstawowa nr 10Pobierz
Szkoła Podstawowa nr 13Pobierz
Szkoła Podstawowa nr 14Pobierz
Szkoła Podstawowa nr 15Pobierz
Szkoła Podstawowa nr 17Pobierz
Szkoła Podstawowa nr 20Pobierz
Szkoła Podstawowa nr 21Pobierz
Szkoła Podstawowa nr 4Pobierz
Szkoła Podstawowa nr 5Pobierz
Szkoła Podstawowa nr 7Pobierz
Szkoła Podstawowa nr 9Pobierz
Szkoła Podstawowa SowaPobierz
Zespół Szkół EkonomicznychPobierz
Zespół Szkół ElektrycznychPobierz
Zespół Szkół GastronomicznychPobierz
Zespół Szkół MechanicznychPobierz
Zespół Szkół Mistrzostwa SportowegoPobierz
Zespół Szkół nr 6Pobierz
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1Pobierz
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16Pobierz
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3Pobierz
Zespół Szkół Technicznych i OgolnokształcacychPobierz
ZIELONA GÓRA
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Zespół Szkół Elektronicznych i SamochodowychPobierz
IV Liceum OgólnokształcącePobierz
Szkoła Podstawowa nr 1Pobierz
Szkoła Podstawowa nr 2Pobierz
Szkoła Stowarzyszenia Przyjaciół Wojewódzkiego Ośrodka Dokształcania ZawodowegoPobierz
V Liceum OgólnokształcącePobierz
VI Liceum OgólnokształcącePobierz
Zespół Edukacyjny nr 4Pobierz
Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii EuropejskiejPobierz
Zespół Szkół i Placówek Kształcenia ZawodowegoPobierz
POWIAT GORZOWSKI
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lipkach WielkichPobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 (byłe Gimnazjum nr 1) w Kostrzynie nad OdrąPobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kostrzynie nad OdrąPobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej w Kostrzynie nad OdrąPobierz
Szkoła Podstawowa nr 4 w Kostrzynie nad OdrąPobierz
Szkoła Podstawowa w BogdańcuPobierz
Szkoła Podstawowa w BoleminiePobierz
Szkoła Podstawowa w CiecierzycachPobierz
Szkoła Podstawowa w DeszczniePobierz
Szkoła Podstawowa w JeniniePobierz
Szkoła Podstawowa w KłodawiePobierz
Szkoła Podstawowa w RóżankachPobierz
Szkoła Podstawowa w SantokuPobierz
Zespół Szkół 2 w Kostrzynie nad OdrąPobierz
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu MałymPobierz
POWIAT KROŚNIEŃSKI
Szkola Podstawowa nr 2 w Krosnie OdrzańskimPobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w Krosnie OdrzańskimPobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w GubiniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w Krosnie OdrzańskimPobierz
Szkoła Podstawowa w BobrowicachPobierz
Szkoła Podstawowa w DychowiePobierz
Szkoła Podstawowa w KosierzuPobierz
Szkoła Podstawowa w MaszewiePobierz
Zespół Szkół Ogólnokształcących w GubiniePobierz
Zespół Szkół Specjalnych w Krosnie OdrzańskimPobierz
Zespół Szkół w GubiniePobierz
POWIAT MIĘDZYRZECKI
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w MiędzyrzeczuPobierz
Liceum Ogólnokształcące w MiędzyrzeczuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w MiędzyrzeczuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w MiędzyrzeczuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w MiędzyrzeczuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 4 w MiędzyrzeczuPobierz
Szkoła Podstawowa w PrzytocznejPobierz
Szkoła Podstawowa w PszczewiePobierz
POWIAT NOWOSOLSKI
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" w Nowej SoliPobierz
Liceum Ogólnokształcące w Nowej SoliPobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowej SoliPobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowej SoliPobierz
Szkoła Podstawowa nr 5 w Nowej SoliPobierz
Szkoła Podstawowa nr 6 w Nowej SoliPobierz
Szkoła Podstawowa nr 8 w Nowej SoliPobierz
Zespół Edukacyjny w KolskuPobierz
Zespół Szkół Nr 1 w Nowym MiasteczkuPobierz
Zespół Szkół w PrzyborowiePobierz
POWIAT SŁUBBICKI
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w SłubicachPobierz
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w PamięciniePobierz
Szkoła Podstawowa w CybincePobierz
Szkoła Podstawowa w GórzycyPobierz
Szkoła Podstawowa w KowalowiePobierz
Szkoła Podstawowa w Ośnie LubuskimPobierz
Technikum Leśne w StarościniePobierz
POWIAT STRZELECKO-DREZDENECKI
Szkoła Podstawowa nr 1 w DrezdenkuPobierz
Szkoła Podstawowa w BobrówkuPobierz
Szkoła Podstawowa w GoszczanowiePobierz
Szkoła Podstawowa w GościmiuPobierz
Szkoła Podstawowa w NiegosławiuPobierz
Szkoła Podstawowa w OgardachPobierz
Szkoła Podstawowa w Starym KurowiePobierz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w DrezdenkuPobierz
Zespół Szkół w DobiegniewiePobierz
POWIAT SULĘCIŃSKI
I Liceum Ogólnokształcące w SulęciniePobierz
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w SulęciniePobierz
Szkoła Podstawowa w LubniewicachPobierz
Szkoła Podstawowa w SłońcuPobierz
Szkoła Podstawowa w SulęciniePobierz
Szkoła Podstawowa w TorzymiuPobierz
Szkoła Podstawowa w WędrzyniePobierz
POWIAT ŚWIEBODZIŃSKI
Szkoła Podstawowa ŁagowiePobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w ŚwiebodziniePobierz
Szkoła Podstawowa nr 6 im Kornela MakuszyńskiegoPobierz
Szkoła Podstawowa nr 7 w ŚwiebodziniePobierz
Szkoła Podstawowa w GościkowiePobierz
Szkoła Podstawowa w LubrzyPobierz
Szkoła Podstawowa w MiędzylesiuPobierz
Szkoła Podstawowa w SzczańcuPobierz
POWIAT WSCHOWSKI
I Liceum Ogólnokształcące we WschowiePobierz
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 4 we WschowiePobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 we WschowiePobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 we WschowiePobierz
Szkoła Podstawowa w KrzepielowiePobierz
Szkoła Podstawowa w SławiePobierz
Szkoła Podstawowa w Starych StrączachPobierz
POWIAT ZIELONOGÓRSKI
Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogrodzie BobrzańskimPobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowogrodzie BobrzańskimPobierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w SulechowiePobierz
Szkoła Podstawowa w BabimościePobierz
Szkoła Podstawowa w KargowiePobierz
Szkoła Podstawowa w NietkowiePobierz
Zespół Edukacyjny w BojadłachPobierz
Zespół Edukacyjny w TrzebiechowiePobierz
Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo w BogaczowiePobierz
POWIAT ŻAGAŃSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w ŻaganiuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w SzprotawiePobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w SzprotawiePobierz
Szkoła Podstawowa w MałomicachPobierz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w IłowejPobierz
Zespół Szkół Zawodowych w SzprotawiePobierz
POWIAT ŻARSKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w LubskuPobierz
Szkoła Podstawowa nr 1 w LubskiPobierz
Szkoła Podstawowa nr 2 w ŻarachPobierz
Szkoła Podstawowa nr 8 w ŻarachPobierz
Szkoła Podstawowa w BrodachPobierz
Szkoła Podstawowa w GrabikuPobierz
Zespół Szkolno-Przedszkolny w JasieniuPobierz

Wideo