Szósty etap dla Mariusza Kasińskiego

Redakcja
Szymon Kozica
Mariusz Kasiński z Zielonej Góry okazał się najlepszy w szóstym etapie Żużlowego Konkursu Sezonu "Gazety Lubuskiej". Zgromadził 45 punktów, o pięć więcej niż Zbigniew Ostrowski z Zielonej Góry.

Mariusz Kasiński Zielona Góra 45

Zbigniew Ostrowski Zielona Góra 40

Agnieszka Michalska Zielona Góra 36
Robert Krużyński Kożuchów 36

Piotr Obrał Zielona Góra 33
Artur Kasiński Zielona Góra 33
Grzegorz Junke Zielona Góra 33
Zbigniew Koryciński Zielona Góra 33

Krzysztof Goździk Gronów 32

Bogdan Rybicki Zielona Góra 31
Adam Kasiński Zielona Góra 31
Iwona Mańkowska Nowe Kramsko 31

Wiesław Nowak Gorzów Wlkp. 28
Zbigniew Misa Gorzów Wlkp. 28
Stanisław Korczyński Zielona Góra 28
Bolesław Skrzyński Głogów 28
Andrzej Koszewnik Międzyrzecz 28
Artur Czernicki Urzuty 28
Jerzy Kwaśny Gubin 28
Marcin Lisiecki Świdnica 28
Tomasz Ziska Gorzów Wlkp. 28
Wanda Kawarska Zielona Góra 28

Romuald Ignatowicz Łężyca 26
Karolina Maruda Zielona Góra 26
Szymon Garczarek Zbąszynek 26

Robert Biel Zielona Góra 25
Dariusz Perzyński Gubin 25
Katarzyna Budzyńska Racula 25
Piotr Kocieł Zielona Góra 25
Zdzisław Stonoga Pniów 25
Krzysztof Ziska Gorzów Wlkp. 25
Igor Seredyński Klenica 25
Sławomir Sawicki Klenica 25

Krzysztof Jędrasik Klenica 24
Dominika Matula Szklarka Radnicka 24

Dominik Skrzyński Zielona Góra 23
Ryszard Hauke Sulechów 23
Zdzisław Buszta Nowa Sól 23
Piotr Miszta Zbąszynek 23
Robert Czaja Gorzów Wlkp. 23
Jadwiga Jacyno Zielona Góra 23

Kazimierz Świtalski Ceber 22
Mariusz Kopka Gubin 22
Artur Szablewski Gorzów Wlkp. 22
Marianna Jóźwiak Gorzów Wlkp. 22

Maria Rybicka Zielona Góra 21
Marcin Wołoszyn Konotop 21
Wioletta Biernat Żary 21
Adrian Zasiadły Babimost 21
Ryszard Maruda Zielona Góra 21
Julian Żurowski Zielona Góra 21
Stanisław Skrzyński Zielona Góra 21
Marek Kwiatkowski Zielona Góra 21
Stanisław Hałko Krosno Odrz. 21
Małgorzata Pokacka Gorzów Wlkp. 21
Andrzej Bocian Zielona Góra 21
Maciej Sajnóg Zielona Góra 21
Danuta Maruda Zielona Góra 21
Tomasz Biegański Zielona Góra 21
Maria Mańkowska Nowe Kramsko 21

Arkadiusz Naskręt Droszków 20
Małgorzata Adler Zielona Góra 20
Sławomir Ziubrzyński Klenica 20
Stanisław Osadców Sterków 20
Klaudia Korycka-Czech Żary 20
Paweł Fedorski Sulechów 20
Marek Czernicki Urzuty 20
Zofia Ziska Gorzów Wlkp. 20
Kamil Sajnóg Zielona Góra 20
Michał Górski Kożuchów 20

Henryk Naskręt Droszków 19
Sławomir Zewar Stary Kisielin 19
Bogusław Szrama Sulechów 19
Tadeusz Milewski Zielona Góra 19
Edward Kukotko Zbąszynek 19
Radosław Kowalik Zielona Góra 19
Tomasz Powęski Zielona Góra 19
Anna Długosz Zielona Góra 19
Józef Dębicki Ługi 19
Ryszard Cukierski Wolimirzyce 19
Andrzej Długosz Zielona Góra 19
Piotr Pikuła Gorzów Wlkp. 19

Arkadiusz Rycej Zielona Góra 18
Zbigniew Dittrich Zielona Góra 18
Marian Biegański Zielona Góra 18
Bodgan Łuksa Zielona Góra 18
Sebastian Pawlik Zielona Góra 18
Daniel Korczyński Zielona Góra 18
Radosław Maruda Zielona Góra 18
Aneta Połomska Sulechów 18
Paweł Kiciński Sulechów 18
Piotr Jakubowski Krosno Odrz. 18
Maciej Miszta Zbąszynek 18
Grzegorz Niemiec Zielona Góra 18
Sebastian Długosz Zielona Góra 18
Piotr Richter Zbąszynek 18
Tadeusz Krawiec Głogów 18

Sławomir Dittrich Zielona Góra 17
Grzegorz Dębicki Ługi 17
Przemysław Pokacki Gorzów Wlkp. 17
Emil Grabowski Zielona Góra 17
Henryk Jacyno Zielona Góra 17

Dariusz Budzyński Racula 16
Jacek Ligocki Zielona Góra 16
Tomasz Gil Zielona Góra 16
Krzysztof Pawlik Zielona Góra 16

Andrzej Kruszyński Jaromierz 15
Dariusz Sindrewicz Zielona Góra 15
Sebastian Rybicki Zielona Góra 15
Jerzy Kurzawski Skwierzyna 15
Tomasz Adamczak Zielona Góra 15
Zenon Matuszewski Międzyrzecz 15
Piotr Szlingert Lubiszyn 15
Edward Skołuba Żagań 15
Edward Denkowski Lipie Góry 15
Mateusz Rybicki Zielona Góra 15
Damian Jacyno Zielona Góra 15
Adrian Kaczyński Żary 15

Przemysław Trubiłowicz Zielona Góra 14
Janusz Żurowski Zielona Góra 14
Marcin Ciesielski Nowe Kramsko 14

Piotr Czabanowski Droszków 13
Stanisław Sychowski Gorzów Wlkp. 13
Bartek Miszta Zbąszynek 13
Violetta Przybylska Poznań 13
Przemysław Skrzyński Zielona Góra 13

Jan Jóźwiak Gorzów Wlkp. 11
Jan Milewski Zielona Góra 11
Urszula Maruda Ochla 11
Andrzej Korycki Żary 11
Janusz Hauke Zielona Góra 11

Edward Malinowski Gorzów Wlkp. 10
Stefan Orłowski Gorzów Wlkp. 10
Sylwester Chudy Gorzów Wlkp. 10
Mirosława Długosz Zielona Góra 10
Edyta Chojnacka-Ignatowicz Łężyca 10
Dominik Biernat Żary 10
Wacław Wychowałek Drezdenko 10
Artur Naskręt Trzciel 10
Andrzej Berliński Gorzów Wlkp. 9
Zygmunt Zawistowski Ściechówek 9

Arkadiusz Rybicki Zielona Góra 8
Paulina Bocian Zielona Góra 8
Piotr Howis Zielona Góra 8

Wiesław Klimowski Zielona Góra 6

Czesław Gralak Pławin 5

W zestawieniu nie ma konkursowiczów, którzy w SMS-ie nie podali swoich danych

Zaplanuj wolny czas - koncerty, kluby, kino, wystawy, sport

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie