Sztab Renifera w Lubrzy już 15. raz zagra z Wielką Orkiestrą...

  Sztab Renifera w Lubrzy już 15. raz zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

  Zdjęcie autora materiału

  Renata Zdanowicz

  Gazeta Lubuska

  Gazeta Lubuska

  Wolontariusze w Lubrzy gotowi do prowadzenia zbiórki. Otwórzmy przed nimi orkiestrowe serducha!

  Wolontariusze w Lubrzy gotowi do prowadzenia zbiórki. Otwórzmy przed nimi orkiestrowe serducha! ©Czytelnik

  Pomaganie jest dziecinnie proste - widnieje na plakacie zapraszającym na 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednak każdy wie, że przygotowania do niedzielnej imprezy trzeba zacząć dużo, dużo wcześniej. Sztab Renifera w Lubrzy już w pełnej gotowości.
  Wolontariusze w Lubrzy gotowi do prowadzenia zbiórki. Otwórzmy przed nimi orkiestrowe serducha!

  Wolontariusze w Lubrzy gotowi do prowadzenia zbiórki. Otwórzmy przed nimi orkiestrowe serducha! ©Czytelnik

  Lubrza powolutku grzeje swoje serducha bowiem... „Pomaganie jest dziecinnie proste”. Organizatorzy zapraszają do szkoły głodnych i spragnionych pomagania! Już 13 stycznia, 15. lubrzański Finał odpali o godzinie 16.00 późnym obiadem, podczas którego będą serwowane pierożki, grillowane kiełbaski, pajda swojskiego chleba z sołtysowym smalcem, popcorn i słodkości. Wszystko to po to, żeby stworzyć wiele możliwości wsparcia 27. Finału WOŚP!

  - Wszyscy chętni mile widziani, starsi i młodsi, na których czekać będzie wiele atrakcji. Liczymy na udział w naszej akcji- kochani dobrodzieje. Ciągle jeszcze jesteśmy otwarci na Waszą pomoc. Do szkolnego sekretariatu można dostarczać książki na kiermasz i fanty na licytację - zachęcają Ilma Hawran-Kobeszko i Beata Banaś z orkiestrowego sztabu. - Do zobaczenia w niedzielę 13 stycznia o 16.00, to nasz skromny, Jubileuszowy Finał!!

  A co znalazło się w programie? Lista jest długa i jak widać, jedzonko to tylko zachęta, by zostać z wolontariuszami na dłużej. Sztab „Afera Renifera” startuje w szkole w Lubrzy o godz. 16.00 obiadem z pysznymi pierogami i występem grup tanecznych. Licytacje fantów przeplatać będą koncertem noworocznym. Wystąpią uczniowie ze szkół w Mostkach i Lubrzy, pokażą się akrobatki UKS 1 Sulechów.

  Zlicytować będzie można śliczną komódkę, autografy reprezentacji skoczków narciarskich, mebel - niespodziankę, własne wyroby masarskie i mnóstwo usług (kosmetyczka, fryzjer, mechanik samochodowy).

  O godz. 20.00 wystrzeli skromne Światełko do nieba.

  ZOBACZ TAKŻE: Świebodzin. Młodzi piłkarze Pogoni w zabawie z piłką

  Więcej wiadomości w tygodniku papierowym „Dzień za Dniem” lub na www.prasa24.pl. Aktualny numer w każdą środę. Zajrzyj też na Facebooka Dzień za Dniem


  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Wideo